Új hozzászólás Aktív témák
-
moleculez
veterán
Lenovo Z50-70
Munka közben egyszer csak egy halk pukkanás a töltőcsati felől (mint egy másnapos szöcske pukizása), majd örök nyugovóra tért. Se töltőről, se telepről nem kapcsol be. Valami cserélhető alkatrészt vert meg a delej, vagy gyakorlatilag akármi lehet? -
moleculez
veterán
Szerintem BIOSban a boot sorrend a hibás. Valszeg az első az optikai meghajtó, ha az nincs akkor hdd. Ugye általaban nincs benne a Win dvd, szóval ugrik hdd-re de milyen,or észlel egy üres meghajtót, és ott ragad. Szóval az állítsd át.
De, jobban jársz ha a hdd helyére teszed az ssd-t, pendrivera egy rendszerindító (simán Media Creation Tool, semmi komoly), friss win az ssd-re, az optikai helyére a hdd. És így nem vesztesz semmi adatot. Ráadasul a lényeg, hogy a rendszer, és a telepített programok legyenek az ssd-n, attól lesz gyors és pattogós a rendszer! Ugyanezen mentem át én is nemrég, hála az itteni segítségnek! -
moleculez
veterán
Köszi a segítségeteket, Lenovo Z50 HDD helyére ment SSD (860 EVO 250gb), kitakaritva a hutoborda, belül el volt tömődve. Win telepítéssel együtt volt egy óra. Várom a HDD caddy-t Kínából jön, 3£ ért, ráér nem sietek.
-
moleculez
veterán
Gyűjtöm az alkatrészeket, egy nyitásból akarom az egész felújítást megcsinálni. Lenovo Z50-70, most i5 4th gen fut. Lehet bepakolni i7-t? Ha lehet érdemes? Vagy milyen infora lenne szükségetek ehhez?
-
moleculez
veterán
Ha már úgyis szétkapom a gépet, érdemes lehet újra pasztázni a procit? (4 eves a gép)
-
moleculez
veterán
Még egy kérdés, jelenleg egy Atheros AR956X wifi modul van a gépben. Egyrészt nem tud 5Ghz-t, másrészt random dobálja a jelet, és nem tudom, lehet windows hiba, de ki lehet cserélni másik típusra?
-
moleculez
veterán
Sziasztok!
(masik topikba is irtam mar, nem tudom melyik porog jobban)
Lenovo Z50-70-rol lenne szo.Szeretnem az optikai meghajtot egy SSD-re cserelni. A kerdeseim
1: milyen meretu caddy kell (9.5, vagy 12.5)
2: Milyen csatlakozoval vegyem a SSD-t
3: Caddy- bol milyen marka, tipus a normalis, nem vacak?
Elore is koszi! -
moleculez
veterán
Sziasztok! Lenne egy Acer v5 laptopom. Aminek a háza alapból nagyon silany műanyagból van, illesztési hibákkal, amit akarsz. Na most a sarkából letört egy darab, karcos lett, stb... Ha beszerzem egy minőségibb Acer laptop házát akkor a belsőt át lehet pakolni? Mennyire eltérő a belső kialakítás az egyes típusok közt? Amúgy tudásában elég, azert vettem meg, de ha csinálni kell valamit, akkor csinaljunk jobbat alapon, jobb házba raknám, ne adjIsten fémbe.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo Thinkpad USB-C dokkoló
- Dell Precision Graphics Card Nvidia Quadro P3000 N17E-Q1-A 6GB GDDR5 gyári szám: NYM27
- Baseus laptop állvány 11-17" állítható ezüst (LUJS000012)
- ÚJ Lenovo ThinkPad világítós MAGYAR billentyűzet X280 A285 X390 X395 L13 Yoga S2 5th S2 Yoga 5th X13
- DELL PR03X dokkoló tápegységgel
- iKing.Hu - Samsung S25 Ultra - Titanium Black - Használt, karcmentes
- Több Lenovo Thinkpad x1 carbon gen 4 / 5 / 6 / 7 X1 Yoga gen3 6-9. gen i7, i5 procik
- AKCIÓ! Gigabyte B450M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX VEGA64 8GB CM 690 III FSP 600W
- Gamer Laptop, Gamer Monitor és Konzol Felvásárlás Magas Áron, Gyorsan és Egyszerűen!
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest