Aktív témák
-
Dominator
aktív tag
Na én meek alunni.
-
Dominator
aktív tag
Bevallom, azt hittem benyaljuk a vereséget. De nem. Azért ez jó.
-
Dominator
aktív tag
válasz
Jam-Master J
#3189
üzenetére
Én is örülnék neki. Nézed amúgy a meccset?
Na én megyek is vissza a TV elé
[Szerkesztve] -
Dominator
aktív tag
Behalok, nem kaptunk gólt. Na, majd bepótolják

-
Dominator
aktív tag
Mellesleg minnyá meccs van. Na, mennyivel kapunk ki? Lehet tippelni

Vagyis inkább szorzót mondjatok
-
Dominator
aktív tag
válasz
Jam-Master J
#3180
üzenetére
Ez mélyen megrendített. De amit én ma a számba vettem az sokkal-sokkal sósabb volt

-
Dominator
aktív tag
Na már kevésbé fáj a nyelvem

-
Dominator
aktív tag
válasz
Jam-Master J
#3140
üzenetére
Hehe, nálunk mindig ezen emgy a vita
de mostmár tudom, kösz. -
Dominator
aktív tag
Most ott tartok, hogy egy kispohárnyi vízben feloldottam volna annyi sót, ami egy lakodalmi vacsorához nem fogy el, szóval következzék az alternatív gyógyászat. Mingyá leírom hogy ment.
-
Dominator
aktív tag
Gondolom ne kenjem be a nyelvem hámosító kenőccsel

-
Dominator
aktív tag
Segítségre van szükségem! Mert az a helyzet, hogy pár napja megharaptam a nyelvem valószínűleg és most nagyon-nagyon fááááj szinte folyamatosan. Most bevettem egy Rubophent, valamit segített, meg öblögettem ilyen sárga színű mentolos szájfertőtlenítővel (Glycosept, azaz
). Mit lehetne tenni, hogy elmúljon?
[Szerkesztve] -
Dominator
aktív tag
3:39-kor miért nincs nyüzsgés a PH-n?
-
Dominator
aktív tag
5-öst kaptam egy fogalmazásra, amiben kifejtem, hogy milyen szar és erkölcstelen ez a világ. Most akkor ez azt jelenti. hogy a tanár is így gondolja?
-
Dominator
aktív tag
Tag lettem, lyalydelyó


-
Dominator
aktív tag
na ez a nem egyszerű ---> zőcség
-
Dominator
aktív tag
Ez egy életérzés. Ezt ki kell próbálni... Illetve Isten ments, miket is beszélek! Akinek még nem volt dolga ilyennel, az kerülje is el messzire a férfi arcápolásnak e muzeális kellékét. Bár tudom, én akartam...
Napok óta nyúztam drága jó anyukámat, hogy szerezzen nekem amolyan pengét, amit még macsó módon rá kell csavarozni a nyélre, ami hatását tekintve már tényleg csak egy lépés a a vadászkéssel áramvonalasra csupaszított, tökéletes férfiarctól, amit kedves hölgyemények előszeretettel simogatnak, majd elhangzik a szlogen: Dzsile... De ez nem a reklám helye.
Ma végre a kezembe foghattam az áhított pengéket, gondosan papírba tekerve vehettem át őket, szinte áhítattal helyeztem rá az elsőt az évek óta magányosan porosodó nyélre. Hab az arcra, csak úgy lazán, és jöhet az első nekifutás. Ez már megint nem a reklám helye – állapítottam meg: se nem ergonómikus, se nem bőrkímélő. Illetve elsőre még semmit nem éreztem. Aztán jött az a furcsa, tompa fájdalom, ami az egész arcomat lassan de biztosan magáévá tette. És akkor a “kevesebb lehúzásról” még nem is beszéltem. Két kör után még mindig mintha semmit nem csináltam volna. Valami meleg csordogált az arcomon. Még jó, hogy reggelre begyógyul.
Aki a Makk hármat feltalálta, nagyon okos ember lehet. Vagy ha az nem is, mostmár biztosan gazdag. Most rajtam a sor. Minek elaprózni? Nyolc penge, minden irányba, a másik vége elektromos fogkefe.
Aktív témák
- Elemlámpa, zseblámpa
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Jogász topik
- Energiaital topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Elektromos autók - motorok
- Az év legnagyobb kalandjára hív az új AMD Software
- Milyen okostelefont vegyek?
- EA Sports WRC '23
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Intel Core i7-13700KF + ASUS Prime Z790-P WIFI + Kingston FURY Beast 32GB DDR5 6000MHz
- OH! Dell Latitude 7340 Üzleti Profi Fémházas Ultrabook Laptop 13,3" -65% i7-1365U 16/512 FHD IRIS Xe
- Azta Dell Latitude 7440 -65% Üzleti Profi Fémházas Érintős Ultrabook Laptop 14" i7-1365U 32/512 FHD+
- DJI Osmo Action 4 Adventure Combo + sok tartozékkal búvárkodáshoz
- Samsung 32GB DDR4-2666V 2 x 16 GB (M393A2K43BB1-CTD6Q) Szerver memória
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Samsung SyncMaster EX2220 Monitor kisfogyasztású Full HD LED monitor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760 i5 12600KF 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB Asus A31 PLUS TG ARGB 750W
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 32GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Milyen szép emlékek 



