Aktív témák

  • CactuS
    Arcképgyáros

    álmodozik a fehér hercegről nagy lóf... izé, lóval, meg miegymás, aztán egyszer részegen lefekszik az első, vagy mondjuk ok, a második útjába eső, nem különben részeg, jobb esetben pelyhestökű, rossz esetben egy vén f.sszal, vagy legjobb esetben egy tapasztalt vén rókával. Aztán vagy elkönyveli hogy az elsőről mindig azt mondják nem is jó, vagy nem, de mindenesetre ha szóbajön a téma, akkor mondhatja, hogy óóó, én már régóta.
    Szerelmes? Manapság kezdi elveszteni ez a szó a jelentéstartalmát. Ugyan kikbe, mikbe, milyen értékekbe lennének szerelmesek? Zselétől csöpögő haj? bézbólsapkára húzott kapucni? empéháromlejátszó, kamerásmobil? És még sorolhatnám. Meg a "szasz tesó, am itt vok a barinőmmel meg uncsitessómmal.." nagyon 'eredeti' szövegekbe?

    Bazzeg, gugliznom kellett, hogy mi a rák az a "raccsolós" :D

    Hát nem mondtam, hogy manapság ez lenne a trendi, vagy elterjedt. Nekem annak idején még úgy jött ki a lépés, hogy azzal, akibe szerelmes voltam, bár, hogy őszinte legyek, nem voltunk kölcsönösen az elsők egymásnak ( a Drága anno már egy egész szép életpályával büszkélkedhetett, igaz sose titkolta, beszéltünk is róla)

    Lassan átmegyek önfényezésbe, de én még azok közé tartozom, akik olyan nőkkel fekszenek le, akikbe szerelmes vagyok ( Jóóóvan, azért volt kivétel, de nem jellemző rám :B)

Aktív témák