Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
Meg ráadásul USB CD, illetve CD-ROM módban működik... Ha megnézed az előző válaszban linkelt leírásban lévő screenshotot, akkor annál is látszik, hogy van a firmware toolban CD-ROM, Write Protect stb. opció. Ennél is gyárilag ilyesmi lehet beállítva. Aztán hogy a tiedhez van-e ilyen program és ha igen, akkor pontosan melyik az, azt most passzolom. Meg ráadásul még a pendrive pontos típusa és egyéb adatai sem ismertek. Esetleg ez a leírás kiindulásként adhat némi támpontot, de amúgy melós megtalálni a megfelelő toolt. Vagy a másik opció, hogy nem szórakozol vele és veszel inkább egy normál 8 GB-os pendrive-ot, ami azért nem akkora tétel manapság.
-
King Unique
titán
Az UDF önmagában még nem feltétlen gond, tud arra formázni pl. a Rufus is, de attól még utána ugyanúgy formázható marad a pendrive. Ha esetedben nem lehet formázni, meg írni rá, akkor valószínűleg írásvédett (read-only) és amiatt. Ha a Windowsban szoftveresen lett írásvédettként beállítva, akkor az megszüntethető. Viszont ha gyárilag, firmware szinten read-only a pendrive, akkor azzal általában nem lehet mit kezdeni... Max. esetleg ugyanilyen módon, azaz az adott pendrive-ban lévő vezérlő IC-hez való speciális tool segítségével firmware szinten belepiszkálni és megszüntetni az írásvédett állapotot (példa).
De az utóbbi szigorúan csak példa, illetve kízárólag csak a leírásban lévő típushoz, IC-hez használható! Attól eltérő eszközhöz való használat esetén "téglásíthatja" azt, azaz működésképtelenné teheti!
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Háztartási gépek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Kingston A2000 500GB M2 NVMe PCIe Gen3 x4 SSD / Beszámítás OK!
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 500 GB 3,5" SATA-s winchesterek eladóak (Western Digital, Toshiba, Seagate) 100/100
- SAMSUNG 4TB 990 EVO PLUS M.2 NVME PCI-E 4.0 x4/ 5.0 X2 - Új - 7250-6300 MBs - Eladó!
- Samsung 1TB M.2 NVMe
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4373, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gyári DELL, HP, LENOVO,Asus,Fujitsu laptop töltők, 27% ÁFA
- HP EliteBook 840 G7 14" i5 10210u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- 241 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
De az utóbbi szigorúan csak példa, illetve kízárólag csak a leírásban lévő típushoz, IC-hez használható! Attól eltérő eszközhöz való használat esetén "téglásíthatja" azt, azaz működésképtelenné teheti!