-
Fototrend
Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
access_denied
#10703
üzenetére
PUS7150/12
access_denied kérésére.
Modell nevek piacon:
55PUS7150/12
49PUS7150/12
43PUS7150/12Állványzata:
Központi,asztali kivitel.Belső HW tartalmak:
Négy magos (Quad) ami NT 72-453 Chipsetből építkezik fel. QV151E szoftver irányítással tartja kordában benne lévő erőket. A belső tárkapacitás alapból 16GB tehető ami kibővíthető USB kapcsolattal 128GB-tal.
Videópanel
Panel ,hagyományos sík kialakítású, azaz nem ívelt. IPS, 10 bites vezetésű egy 8 bites LCD-panelel. Képátló 55-49-43" lelehető meg. Felbontás UHD,közvetlen led háttér megvilágítással és Micro Dimming Proval .Panel Hz-be 50/ 60-as.Képjavító technológiák.
Szoftveres képfríssités azaz PMR-be n800Hz-es ISF bizománnyal , Pixel Precise Ultra HD , Perfect Natural Motional,Ultra Resolution, Szín Booster 17bit. Мі Ѕzín Вооѕtеr?
Іntеllіgеnѕ tесhnоlógіа ѕzínеѕ fеldоlgоzáѕа - állítólаg növеlі а ѕzínеket,
Нárоm váltоzаtа vаn: ami mai tv-nél nézni kell leginkább ,de(van több is)12bіt-fеldоlgоzáѕ -> 2 / 12 = 4096 -> еz аz R, G, В -> 4096х4096х4096 = 68 mіllіárd ѕzínárnуаlаtоk
14bіt Іnfоrmаtіkа -> 2 / 14 = 16384 -> еz аz R, G, В -> 16384х16384х16384 = 4 bіllіó ѕzín árnуаlаtаі
17bіt Іnfоrmаtіkа -> 2 / 17 = 134 072 -> еz аz R, G, В -> 134072х134072х134072 = 2250 bіllіó ѕzín
Ennek előnye hogy nagyobb árnуаlаtok nagyobb ѕzíntеlítеttѕégеk, nagyobb színtartalom ,tеrméѕzеtеѕ bőrѕzínek éѕ élеѕ, fénуеѕ fеhérség..stb.Hangolók
Broadcast vételeli lehetőségek DVB-T / T2 / C / S / S2 azaz minden "földi"jó
,ellenben nem kapunk dupla tunereket. De HEVC-et igen.Ambilight
Három oldalas mindegyik képátló esetében. Előre integrált ambilight szolgáltatások Ambilight + Hue amifalszín Adaptive ezt külső kiegészitők által tudjuk beüzemelni, plédaként kell lámpák és hozzá tartozó philips HUE égők, és távvezérlők. Gaming Mode, Fény mód Lounge, és az alap dolgok.Hangzás-hangszórók stb.
7150 esetében 25Watts beszélhetünk ,sajnos beépitett mélynyomó nincs ,de ellenben kapunk DTS-t és régióként kaphatunk hozzá mini hangprojektort ,ahogy mélynyomót a 7509-esetében is kaptunk.
Smart TV
Az OS Android ™ 5.1 (Lollipop) Interaktív HbbTV felülettel ami a Philips sajátossága.Felhasználói felületről.
Előre telepített alkalmazások:
-A Google Play Movies
-Google Play Music
-Google kereső,
-Voice Search,
-YouTube,
-Netflix
És nézzük még van még, Van-USB felvétel,3D passzív, SimplyShare,Miracast,Client Server +,DLNA,Remote App,Lehetőség nyilik letöthető játékokra és felhőben játszásról is.Vegyük át az írányitást azaz távirányító
Billentyűzete sajnos műanyag"tudomásom szerint. , hátlapján meglelhetjük QWERTY-t ,van navigációs sor, hangvezérlés,Ellop Touchpad-is."Nézzük" a média lejátszót.
Videó lejátszás formátumok:
Konténerek: AVI, MKV, H265 / VP9,
H264 / MPEG4 AVC, MPEG 1, MPEG 2,
MPEG 4, WMV9 / VC1, 3GPZenelejátszási formátumok
AAC, AMR, LPCM, M4A, MP3, MPEG 1 L1 / 2, WMA (v2-ig v9.2)Kép lejátszási formátumok
JPEG, BMP, GIF, JPS, PNJ, PNSFeliratok formátumok támogatása:
.AAS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT, MKV / SRTCsatlakozók:
CI + port van és csak sajnos egy, Wi-fi 802.11n, Double Bande 2x2, Wi-Fi Direct , HDMI esetében 4Db van így lesz hely 5.1-nek ,konzoloknak,beltéri egységeknek, És itt jőn mindig a nagy kérdés ,hogy az a HDMi milyen 1.4 vagy 2.0? Hát nem.. Itt kérem (3D, 4K, Audio Return Channel, HDCP 2.2)-ás Szóval nem lehet panaszunk
USB terén 3DB lelhetünk meg És meghagyták az ethernet csatlakozási lehetőséget is. aki nem szereti a Wi-fi adta lehetőségeket. De scartot már el kell itt feledni nincs se nem régi, se nem az új. Optikai csatlakozó van így a zene kedvelői boldogok lehetnek ahogy az 5.1 szerelmesei is. Audio L / R is találunk ahogy Jack csatit is 3,5-tAzt hiszem mindent leírtam ,de ha van még kérdés bármivel kapcsolatosan igyekszem megírni

-
válasz
access_denied
#10703
üzenetére
Szija

Ha neked megfelel, estére nagyon szívesen egy komplettebb leírást közzé teszek itt a PUS7150-ről

Új hozzászólás Aktív témák
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen monitort vegyek?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Tőzsde és gazdaság
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Modellvasút topic
- További aktív témák...
- SAMSUNG (QE75LS03FW) 190CM NEO QLED FRAME SMART UJ MODELL! AKCIŐ
- Sharp 55FN2EA UHD Android LED Smart Televízió, 139cm
- SAMSUNG (QE65QN800b) 165CM 8K NEO Q-LED PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE50LS03D FRAME) 127CM Q-LED SMART PRÉMIUM ART TV ! uj modell AKCIÓ
- SAMSUNG (QE75Q800T) 190CM 8K SMART PRÉMIUM LED TV ! AKCIÓ
- Microsoft Surface Laptop 4 13.5" i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3733, 91% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A36 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Bontatlan
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i3-6GEN I 4GB I 128SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
,ellenben nem kapunk dupla tunereket. De HEVC-et igen.



