-
Fototrend
Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója
Új hozzászólás Aktív témák
-
vidra1221
tag
Na már csak kíváncsiságból is felhívtam a Philips TV-s ágazat ügyfélszolgálatát, akkor élő szóban nem tudott biztosat mondani a csajszi, (mert elmondása szerint ilyet még nem kérdezett senki sosem
), de ígérte, hogy írásban válaszolnak mihamarabb ami meg is történt:"Kedves Miklós
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett Philips Ügyfélszolgálattal.
Tájékoztatjuk, hogy a garanciális időtartam alatt a tévékészüléket bármelyik EU-s országban szervízelik, amennyiben az Európai Unió területén lett vásárolva.
További szép napot kívánunk." -
blakey
titán
Vajon miért viszi az eMAG Romániába javítani a tv-ket? - Nem minden esetben ez a helyzet. A cég egy piactér is, nem csak forgalmaz. Vannak termékek, amik rajtuk keresztül kerül forgalomba, azokat az adott országban szervizelik, és van olyan, amit valóban másik országba visznek, de ezek már "piacos" termékek. Ha valaki nagyértékű dolgot vesz tőlük, akkor nézze meg, hogy ki a forgalmazó, mert ha másik cég, akkor a cég szervizeltetési "szabályai" szerint történik a javítás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! MSI PRO X670-P R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RX 6900 XT 16GB ZALMAN Z1 Plus Asus 1000W
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3663, 100% Akkumulátor
- QNAP TS-870U-RP 8 lemezes Rack NAS
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
), de ígérte, hogy írásban válaszolnak mihamarabb ami meg is történt:

