Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz Creative997 #7759 üzenetére

    Gratula!
    Átéltem 1x én is milen a "csúcson" lenni ,a tökyó hájgvéjen destroyerrel 1 pár mp ig world recorder voltam :D

    Tegnapi fagyás orgia mellett azért megtapasztaltam ,hogy milyen sokan a hangár pályán sliderezni - olyan szépen lekoccolják(elqrják) a nehezen szerzett pontokat öröm volt nézni :W
    A szobában meg lehetne pl fix kamera és sorban(akár 2 sorban) egymás mellé a kocsikat ,mert így nem igazán kivehető melyik verda ,kihez tartozik max nyomkodom a forgatás gombot.. A cset dolgot is nehezen szokom meg ,pedig már szerteszét szineztem meg minden ,de nagyon kicsi lesz az esélye így ,hogy spant talál a jómunkásjátékos ,mert nincs idő társalogni (SE) /egyszóval személytelenné válik/! Tudom ,ha nem tetszik akkor=hanya-ganya ,meg ne fikázzam mások munkáját ,ha nem tudok jobbat-ez szimplán 1 vélemény!
    Valaki már 2-3 freeze után shift+del kombót eszközli ,én még kitartok 1 ideig ,max megyek a többiekkel más gaméban lámulni..
    De tényleg néha jó kikapcsolódás 8 óra gálya után a pt(most még!) ,sőt ha összefutok jófej külföldiekkel is,akikkel jókat mérközhetek és TÁRSALOGHATOK/ismerkedhetek ,me' ugye épp az a lényeg ,hogy emberekkel játszok s nem szkriptelt botok ellen.

    Gridet vártam ,de az CSAK szép lett szvsz-persze kinek a pap kinek a paplan

Új hozzászólás Aktív témák