Új hozzászólás Aktív témák
-
erdol
senior tag
válasz
MaxFecky
#25962
üzenetére
Sajnos erre az esély egyre jobban fogy ahogy egyre többen kezdenek el a levelr-el játszani.Azért azt sem kell isteníteni,számos negatívum van ott is,szánalmas hogy nem tudod milyen szobába lépsz be sim vagy arcade.Csak miután beléptél akkor derül ki hogy az nem is jó neked,vagy csak az első kanyarban.A ghost off-ról ne is beszéljünk meg a roncsderbikről.Az is csak mese hogy a fair játékosok között jókat lehet menni.Akit nem ismernek azt kinyomják a pályáról azok is,na jó nem mindenki.Ennek a szavazásnak már nem sok értelme van úgy látom eldőlt a dolog egyre többen behódolnak és elvesztjük a pt-s 2-3 évet meg a belerakott pénzt.Megfontolandó lenne az ha át lehetne vinni autókat meg elért szintet csak az idő ellenünk dolgozik mert néhányan már olyan szinten lesznek gondolom hogy nem érdekli őket az egész viszik a leve-r-t,és hagyják a pt-n veszni a cuccot.Ehhez még most kellene lépni amíg nem késő.
-
PaJa1
őstag
válasz
MaxFecky
#25811
üzenetére
Én most láttam, hogy változott és egy topikban fut tovább a két játék.
LvlRbe elég rég nem léptem be. Pár napja itthon kipróbáltam a PCn hogy fut a PT... hehehe, chatelni lehet meg kulcsokkal babrálni, de live versenyt nem tudtam tolni, mert ha más is van a pályán akkor 1 és 20 között ingázik az FPS.
-
-
erdol
senior tag
válasz
MaxFecky
#24062
üzenetére
Eltaláltad, az a baj hogy magyar vagy szerintem, mert reggel korán főleg az amcsik vannak és nem szeretik a magyarokat.Én is próbálkoztam két reggel is a héten egyik nap 2. versenyen egyszerűen kilépett,másik nap szerencsésebb voltam akkor jó pár versenyt mentünk és lefeküdt aludni valami irónikus megjegyzéssel,de legalább nem lépett ki.
-
tomkatomi
tag
válasz
MaxFecky
#23779
üzenetére
Vergil_ egy nagyon jó játékos, egyetlen hibája, hogy ha vesztésre áll, sokszor inkább kilép, mint hogy rontsa a ratingját (illetve mivel már azt hiszem neki is max. van, nehogy már kapjon a másik mondjuk +15-öt)... Az adatlapok sokszor bugosak, nem azt mutatják, ami a valóság.
Volt, hogy azt mutatta a szobában az autó adatlapja, hogy stock, közben pedig full volt.
Az arcade-os féktávokra: Ha mondjuk korábban driftelt, vagy CTF-ezett, akkor az autó ugye simVs-ben marad arcade-os viselkedésű, amíg ki nem lépsz a játékból és megint újra be....nem lehet,hogy ez a megoldás? -
-
PaJa1
őstag
válasz
MaxFecky
#22346
üzenetére
A jelenlegi levelRes hannah elég gyenge...
Vannak benne jó ötletek, de több a rossz megvalósítás. Javulni fog.
A tuningokat örökre veszed, tehát ha lejár alóla az autó és újra bérled akkor a tuning megmarad de asszem az optikai "csalódások" nem, azokat újra kell venni, azt is béreled az autóval együtt.Gyere PTzni, ha a PT kap vmikor Hannah-t akkor az már javított verizó lesz

-
Creative997
őstag
válasz
MaxFecky
#22346
üzenetére
Mindket annyira nem érdekel a levelR, mi mind keményen toljuk a PT-t. És a helyzet az, hogy az sokkal jobb, nincs Hannah, tehát érted. A magyarok az AeriaGames-hez tartoznak, tehát egyedüliként a világon, mindenféle trükközés nélkül csak mi tudunk játszani a PT-vel nem Észak-Amerikaiként.
Ennyi a helyzet jelenleg.
Új hozzászólás Aktív témák

- TP-LINK routerek
- Sorozatok
- Az SK Hynix elárulta, hogy meddig nem lesz elég memória
- PlayStation 5
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Call of Duty: Black Ops 7
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Netfone
- További aktív témák...
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 1000GB 1 év garancia
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Újszerű Apple MacBook Air M1 13.3 - 8GB/256GB - Asztroszürke - 238 Ciklus - 88% akku - MAGYAR
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 7 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / akku :84%
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest







