Új hozzászólás Aktív témák
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
BFG-vel új rekord született dm14-en; 92 % - 26 kill.

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#8099
üzenetére
Este / éjjel.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#8086
üzenetére
Warehouse 5v5 TDM with quitters. : D
Vonszold magad inkább pickup-ra. Egész nap mennek gémek, most meg már invite sem kell (mondjuk pro-nak eddig sem kellett).
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#8077
üzenetére
Nem, elírtam. 6, flight-tal együtt. DM19-en volt, utóbbi időben nem néztem.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#8057
üzenetére
v2.0
sensitivity
m_yaw
m_pitch
cl_mouseAccel
cl_mouseAccelOffset
cl_mouseSensCap
m_cpi
m_filter
in_mouse
cg_filter_anglesA cg_fov ugye az érzetet befolyásolja, szóval vehetjük akár vonatkozó cvarnak is.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Írtam Logitech support-nak. Kíváncsi leszek.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Csak 45-55 átlagban, szóval csak 5-10 %-ot javult. No aim assist, pure hands.
Milyen movement? Első adandó alkalommal cg_autoHop 0.
Viszont úgy vettem észre, hogy egy-két perem csúszósabb lett. Pl. dm14-en (Grim Dungeons - amire ncc1701 gondolt, az dm15 (Demon's Keep) - vagy nem, de dm14-en nincs láva) RA-tól átugrasz az oszlopra, hogy az ablakon keresztül a Quad-folyosóra érkezz és olyan, mintha az oszlop pereme jeges lenne. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#7957
üzenetére
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#7955
üzenetére
Azért az tudod, hogy olyan nevet írsz be 5 másodpercenként, amilyet akarsz, ugye?

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Hát ez nem igaz. Megint feltűntek a cselőpókok a szobámban.

Dueleztem egy fattyúval. A kis (BÖSZME) mocsadék az RA-t kempelte (szokás szerint a karnis mögött, hogy még véletlenül se tudj normálisan hozzáférni
).
Igen? Aqrvanyádat. Elkezdtem rail-lel szúrkodni (seprűnyél). A fél stack-jét leszedtem (húzni kezdte az egyik lábát), aztán elkezdett mid felé +back-elni (plafon közepe). ÖT overtime után OLYAN PUMMELT kapott, hogy belegyógyúlt a GeForce 6600 GT-s doboz hajtásai közé.gg no re fu
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ma kétszer volt HETVENES lg, meg 89% BFG 40 kill-lel. :' D
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#7919
üzenetére
r_fastSky 1
r_fastSkyColor 0x000000 -
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
ncc1701
#7913
üzenetére
Majd leszek, de azért kösz a bíztatást.
Csak meglepett, mert nem ilyen TDM-ezésre számítottam. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy az ominózus 2. map-on elég jól összedolgozott a csapat; rail-area, RA, powerup - senki sem CA-t játszott. Úgy azért sokkal könnyebb relatíve jól teljesíteni, ha nem retardáltakkal játszol (értsd 1v7).
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
ncc1701
#7911
üzenetére
Kezd sikeres lenni az 0rigin projekt. Ma egymás után két olyan tele szerver is volt, ami connect után gyakorlatilag azonnal kiürült.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
El is kezdtem TDM-pickupolgatni megint. 46-51% lg, igaz, összesen csak 7 frag by the villám, de nem noobokra - vicces volt, hogy az FFA-szokás kivételesen itt is tiszteletét tette.
Utolsó mapon (Dreadful Place) több damage-et osztottam ki, mint ash, majd' fele annyit kaptam be, több fragom is volt eggyel, meg +18 net. Ahhoz képest, hogy fél éve nem TDM-eztem, megindított, úgy lelkileg - hogy vannak még csodák.
wtf is happening?
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Szentencia egy szellemileg alulfejlett kanadainak;
"How about giving a proper blowjob to your fellow muricans SyncTerror & sponge? You seem pretty adept at it. Mental capacity is the same, so you don't need to be worried about being looked down on.
On a sidenote, thank this country while fucking frozen bears out of desperation, that you can type out your stupidity and misery in life on a computer. Just for an example. If it were up to only you inbreds, we would still be living in the feudal age. Ah, wait, you didn't even have a country then. Tough luck, but it's not your fault.
Funny fact is that you probably never ever studied any books on world history either, rather using them as paperweight, but I'm seriously amazed that you can at least read somewhat. The standard of your compostion however, is still on a pre-school ghetto level, so you need to work on that a bit.
If it's only troll and not genuine retardness, it's the shittiest flaming I ever encountered. Either way, you lack quality and substance.Also, eat your shitty McDonald's, you will die sooner and it's befitting for you anyways - same with these updates, which only disabled monkeys seem to enjoy.
Whoa, did you realize the meaning of this sophisticated sentence? I just compared you to a disabled monkey. Flower language at its best.tl;dr: I prefer home cooking and pure Quake.
gg no re, CapsLock boy"
ESR az egyetlen hely, ahol az ilyet nemhogy kimoderálják, de még [+]-okat is kapsz érte. <333
Gyűlik már lincselésre a tömeg.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
ncc1701
#7887
üzenetére
15 év alatt most ELŐSZÖR kapcsoltam ki az announcer-t. Eddig olyan volt, mintha maga a Sátán vagy egy főtisztje kegyetlenkedett volna a mikrofonba. Szabályosan adta a cool érzetet, te voltál az ártatlanok mészárosa, az elpusztíthatatlan Halál angyala, miközben testrészek repkedtek mindenfelé.
Most meg egy homoszexuális tryhard majomparádé nyekereg valamit szánalmasan.

Komolyan megdögölhetne már az összes Zenifag-es szellemi fogyatékos.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ez az ylli3b gyerek.. amikor csatlakozom a szerverhez, 5-ből 4x disconnect. Úgy látszik, nem szereti, ha visszalőnek.

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#7861
üzenetére

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ma volt olyan FFA, amiben HETVEN százalék volt az overall acc, gecc.

De a többi is ilyen 50-60. 58-as shaft meg ilyenek. Annyira csodálatos. Hogy zéró kihívás.

QW mondjuk a másik fele. Ott még nagyon szokni kell a movementet. De a quadshaft (EZERKÉTSZÁZ dps / sec) meg úgy un block a rocket launcher valami szívmelengető. És a mindenfelé szálló belek. Meg az a röcsögő hang (BRLRHKKGRKK), amikor betalál egy istenes rakéta.. <3
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
atidzsiforc
#7834
üzenetére
Az.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ma is repkedtek az 50-55 %-os lg-k. Szégyen, mivé degradálódott az FFA.
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Ennyire noob-friendly az update.


-
Synthwave
HÁZIGAZDA
He? Miről beszélsz?
Idézek fejből, lehet volt benne névelő is;
F: "hali sotho"
S: -no response-
F: "so-so-sotho"
S: -no response-
F: "mivan, cg_timcsetszonli 1?"
S: -no response-
F: "na mindegy"
~eltelik vagy 1,5 perc~
S: t
S: ?
F: "mondom csuszlivirag"
S: "hali"Demot légyszi, főleg, hogy a "na mindegy" előtt warm up volt. ))
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
válasz
ncc1701
#7746
üzenetére
Mert egy op fos, pedig a dps-e kevesebb, mint a shaft-é. DM17-en pl. szinte nem is váltottam el róla. Minek?

De azért ma is összelőttem párszáz impressive-et. Legtöbb map-on szinte rail-only.

Ha nem változik semmi (értsd pl. TDM pickup UNRANKED, GECC
), akkor marad duel only, meg megyek vissza QW-be.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 14T Pro 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- BESZÁMÍTÁS! Acer Nitro 5 AN515-55 FHD notebook - i7 10750H 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Ti 6GB WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo Legion Slim 5 Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB RTX 4060 OLED 120Hz 1év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




).

