-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
W1
senior tag
Sziasztok!
Elkovettem egy elég amatőr hibát. Vettem ma egy uj mac gépet, beakartam állítani a remoteot, de az eredetinek gondolt "pi" user es "raspberry" jelszó parossal nem sikerült.
Gondoltam a Macnel van a problema, ezért a Windowsos gépemen is bepróbálkoztam ezzel a komboval, sikertelenül.
Hogy tudnám kinyerni a megfelelő jelszót? Jelenleg meg van a Windowsos gépen egy wifis remote elérés (alapból utp-n csatlakozok ra, különböző van neki beállított elérés), megfelelő jelszóval illetve meg telefonon is el tudom érni a pi-t.
Koszi előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Beszámítás! HP Elitebook 840 G11 14 FHD notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 256GB SSD Intel Win11
- Apple iPhone 12 Mini / 64GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia / Akku: 100%
- Csere-Beszámítás! Apple Macbook Pro 2013 vége! 512GB SSD, I7, 16GB DDR3, Intel Iris Pro! Olvass!
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- 210 - Lenovo IdeaPad 5 Pro (16ARH7) - AMD Ryzen 7 6800HS, RTX 3050Ti
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann