-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
artiny
őstag
válasz
DrojDtroll #8245 üzenetére
Raspberry pi - szimpatikussabb es hat LINUX on fut.Megt csak most kezdenem kiprobalni magam szoval... meg annyira nem tudom pontossan mire kell. Lehet kesobb jo lenne az hogy linuxos a rb pi es nekem Arduino lessz, holott vehette volna rb pi-t amivel azokat is meglehet csinalni mint egy Arduino val.
Szoval azert kerdezem hogy ugyan azt meglehet csinalni ezzel RB pi vel mint egy Arduinoval? Szoval megirok egy kis programot es feltolttom rá mint pl a Arduino ra ? van Linuxra ilyesmi eszkoz?
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB DEEPCOOL Tesseract SW 600W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB White-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3469, 95% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3438
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3461, 96% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB be quiet! Pure Base 500 FX 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest