-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
///Krisz\\\
senior tag
Még egy kérdés, hátha neked már volt ilyennel tapasztalatod. A Transmission képtelen tartani a letöltési sebességet, értem ez alatt, hogy ahogy elindul a torrent elkezd emelkedni a sebesség, felmegy 20-30 MB/s-ig utána visszazuhan 1-4 MB/s-re és utána megint felfut.
Először arra gondoltam, hogy az internet sebességével van probléma, de akkor szerintem fixen egy alacsony értéket tartana, nem lenne ekkora folyamatosa kilengés. A peer-ek száma is állandó és az SD kártyát sem gondolnám szűk keresztmetszetnek, mert tesztek alapján 90-100 MB/s-el írható. Letöltés közben a processzor terhelés nem nagyon megy 30% fölé és RAM-ból is csak 155 MB-ot eszik a 4 GB-ból a teljes rendszer.
Én valami gyorsítótár problémára gondoltam, ezért a json-ben megnöveltem a cache méretét 4 MB-ról 256 MB-ra, de semmi nem változott ezzel a sebesség ingadozással kapcsolatban. Neked van ötleted, hogy ezt mi okozhatja?
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Építő/felújító topik
- Autós topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Opel topik
- Formula-1
- Milyen processzort vegyek?
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kutya topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- NEC MultiSync V421 monitor (42") 1920 x1080px
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B365M i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 3GB Rampage SHIVA FSP 400W
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 5 9600X Processzor!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest