Új hozzászólás Aktív témák
-
gaborlegrady
csendes tag
A Defy eredeti szoftverében úgy jutsz el a bootloader toolokhoz, hogy a felkiáltójeles képernyőn az alsó sarokba kattintasz.
Aki már sokat cserélgette a romokat a telefonján már nem is emlékszik erre
http://www.hardreset.eu/motorola_defy_hard_reset_soft_reset_en.html
-
cibus
senior tag
Sziasztok!
Defy+ -ommal a tegnapi éjjel folyamán a következő történt:
Letöltöttem play store-ról egy app-ot, valami background hd-t vagy mit, ilyen háttérképletöltős app.
Egy hátteret beállítottam jó volt, nem tetszett, így egy másikat raktam be. Ami után nagyon-nagyon gondolkozott, erre kiírta, h nem válaszol a home screen.. várok, vagy force close? várok... megint megkérdezte, megint várok... erre gondolkozás, majd újraindult.
Bejött a Motorola logó, szépen betölt, jön is a hang, ami az elején van, h írjam be a pint, de nagy feketeség és semmire nem reagál. ki sem tudom kapcsolni. Néha-néha max felvillan a led. aksi ki-be, újra, ugyan ez..
Ma felhívtam unokatesóm, neki defy-je van, sima, Ő azt mondta, h bekapcsolás után nyomjam a lefele hangerőt és be kell jönnie egy ilyen valaminek, ahol lehet csinálni factory resetet... nah de sehogy nem tudok oda belépni.. hiába indítom el, majd le gomb... így csak behozza a pin képernyőt, alul SAFE MODE kiírás, viszont a képernyő ugye le van zárva és semmire nem reagál. SEMMIRE!!!!
Ha viszont előbb hangerőt nyomom le, aztán kapcsolom be és tartom a le hangerőt, akkor meg bejön egy ilyen kis android figura és mellette egy 3szögben egy felkiáltó jel.. de ez sem csinál semmit.. csak áll percekig.
Valami ötlet? Bármi? Hogy csinálhatnék egy FR-t?Jah am gyári defy+ android van rajta, semmi tört.
Köszönöm,
cibus -
Finwe
őstag
Köszi, csak ie alatt látszott a hatalmas felirat.
A telepítés sikerült de nem működik az usb, azaz sehol sincs a beállítása + csatlakozáskor sem jelenik meg. Külső progi szerint nincs s3c usb host eszközkezelő de az usb host mód aktív.Erre nekem lehet megoldás ez: [link] amihez újra kell telepítenem mondjuk és úgy mint a battfix-et ezzel felülírni a gapps-t?
Finwe
-
Finwe
őstag
Hello!
Ha nem haragszol lesz néhány hülye kérdésem
Van egy defy-m (mb525 SOC) amire nem én mókoltam, így vettem és most kipróbálnék mást is mint ami rajta van.
Számomra nem világos ez a rész: "Ha 2.3.7 előtti rom volt fent" ahogy nézem az adataimat:
android 2.3.7
kernel 2.6.32.9-gb08c3c8
miui-2.9.27
akkor most gondolom nem kell a wipe-os játék utólag csak a rom telepítése előtt? A filerendszer sem kell nekem mert ez még tuti EXT3.
A rom telepítése után a battery fix-et csak simán kiválasztom a menüben és azt is telepítem mint pl itt: [link]?Továbbá, ha én ezt kipróbálnám akkor mindenképpen regisztrálnom kell, hogy le tudjam tölteni?
Köszi!
-
nud
tag
Köszi a munkád!
Hülye kérdés,de mennyire aksi barát?Sokáig bírja v annyira mint a gyári?
Csak azért kérdezem,mert vannak romok,amiket dicsérnek ilyen szempontból...
Új hozzászólás Aktív témák
- GARANCIÁLIS BONTATLAN MINDEN MACBOOK AIR M4
- Tyű-ha Lenovo Thinkpad X1 Carbon G8 Profi Érintős Laptop 14" -50% i7-10610U 4Mag 16GB/512GB FHD IPS
- AKCIÓ BONTATLAN GARIS IPHONE 16 PRO ÉS PRO MAX MINDEN SZÍNBEN ÉS TÁRHELLYEL 1 ÉV GARANCIÁVAL
- iPhone 17 Air - összes tárhely és szín bontatlan, viszonteladótól független 1év Apple garanciális
- iPhone 13 128GB midnight-black, független + extra tokok
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Surface Laptop 4 i7-1185G7 16GB 512GB magyarbill 1 év garancia
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ)
- TOP PC konfig /Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5 RAM, 1TB SSD,1000W PSU/ akciós áron eladó!
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest