Új hozzászólás Aktív témák

  • sagajr78

    tag

    válasz BomiBoogie #444 üzenetére

    Miért vette el? Azt az ellenfelet jobb nélküle leverni. Ha az önmegsemmisítését kéred (mivel ő fog kezdeni és begyalogol az arcodba) belepusztulhat a csapatod is a robbanásba amit prezentál, plusz negyed annyi XP-t kapsz és még tárgyakat sem dob (elég szép számú varázstárgyat kipotyogtat ha levered).

    Amennyiben van íjászod, kapjon tőle egy silver arrow-t kezdésnek és mehet rá minden sokkoló nyílvessző és varázslat. Elébe állsz egy pajzsos harcossal és had csépelje őt a melák, legfeljebb majd gyógyítasz a delikvensen.
    Mivel gépezet, ezért minden villám jellegű támadás eléggé rosszul érinti. Stun-ra ugyan immunis, de a villámoktól és elektromos sebzésektől elég szépen sérül. Ha meg kapott silver nyílvesszőt az arcába akkor meg már alap fegyverek is jobban fogják sebezni. Plusz kapsz a harchoz 4 segítőt is akik beszállnak a buliba (maradjanak életben ha egy mód van rá).
    Tűzzel vigyázni kell (a robit nem különösebben hatja meg csak ha sikerül burn állapotot rápakolni), viszont a környezet olyan, hogy lesz ott pár olajtócsa ami nem túl kellemes ha belobban.

    Ha fokozni akarod a károsítását, akkor vigyél a harc színterére pár vizes hordót és lődd ki azokat mikor a közelében van. Egyrészt a vizes állapot lassít mindenkit, másrészt fokozza a villám és jég támadások hatásosságát.

    A mellette lévő egyéb ellenfelek igazándiból keményebbek mint maga a melák, mert míg a böhömöt vered azok szabadon garázdálkodnak. A csonti íjász pedig mérgező és tüzes nyilakkal szeret sajna lődözni, így elég hamar ki kell iktatni.

Új hozzászólás Aktív témák