-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
koxmatyi
tag
Sziasztok!
Vajon ha Health app-ból törlöm/lecsatlakoztatom az órát, akkor a korábbi adatok törlődnek az app-ból? (lépésszámok, edzések, alvás adatok)
+ ha másik órát csatlakoztatok utána, akkor is maradnak a korábbi adatok (ha megmaradtak lecsatlakoztatás/leválasztás után az előző órából)?Nem,ha új órát csatlakoztatsz ugyan úgy megmaradnak az adatok
Én több évre visszamenőleg megtudom nézni az adatokat,pedig kb 10 óra volt már az apphoz rendelve -
silver-pda
aktív tag
Sziasztok!
Vajon ha Health app-ból törlöm/lecsatlakoztatom az órát, akkor a korábbi adatok törlődnek az app-ból? (lépésszámok, edzések, alvás adatok)
+ ha másik órát csatlakoztatok utána, akkor is maradnak a korábbi adatok (ha megmaradtak lecsatlakoztatás/leválasztás után az előző órából)? -
Garfield.37
tag
-
szabkary
csendes tag
Sziasztok !
Az lenne a kérdésem, hogy az EKG-t tudja ?
Köszönöm a választ előre is.Huawei Watch 3 Pro - 0E2
Modell : GLL - AL01Szia nem tudja csak a GT.
-
Garfield.37
tag
Sziasztok !
Az lenne a kérdésem, hogy az EKG-t tudja ?
Köszönöm a választ előre is.Huawei Watch 3 Pro - 0E2
Modell : GLL - AL01 -
silver-pda
aktív tag
Amíg Huawei volt a telóm is, a teló ébresztője is jelzett az órán, sőt órán le is tudtam állítani. Meg előbb rezgett az óra, mint csörgött a teló.
Honor telóra váltottam és lett egy érdekes dolog: időnként nem írja ki a nevet az óra, ha hívnak. Kiteszteltem: energiatakarékos módban írja a nevet, nem energiatakarékos módban nem. Óraszámlapot is cseréltem, nem változott a helyzet.
A teló ébresztőjét sem tudom óráról kezelni és a hívás jelzés sem jön meg előbb az órára.
-
koxmatyi
tag
A szervizben cseréltek akkumlatort meg hátlapot meg tömítést,legalábbis a szervízlapon ez van
De jó lett -
koxmatyi
tag
Arra tudok gondolni, hogy beázhatott, akkor szokott így megőrülni
Sajnos a Huawei kütyüi nagyon könnyen beáznak, sanjos tapasztalat.Az lehet,de akkor csak ennyi lenne a baja?
Még garanciális elviszem majd szervizbe hátha megjavítják,bár kérdés beázás esetén mit mondanak -
ArcherBazsi
csendes újonc
Arra tudok gondolni, hogy beázhatott, akkor szokott így megőrülni
Sajnos a Huawei kütyüi nagyon könnyen beáznak, sanjos tapasztalat. -
koxmatyi
tag
Valaki járt már úgy, hogy az automatikus kijelző fény össze-vissza ment?
Próbáltam egy újratelepítést, de az sem segített.
(Fürdöttem benne a tengerben, és azóta csinálja ezt, meg az aksi is gyorsabban merül.)
-
koxmatyi
tag
Sziasztok,
Nem tudja valaki, aki használja az eSIM-et, hogyan lehet híváskorlátozást beállítani csak az eSIM-en (telefonon hiába állítom be, mikor az eSIM-ről megy, ugyanúgy csörög mindenki)?
-
norccx
újonc
Sziasztok! Nálam egy GT 4 van (arra nem találtam topikot). Kifejezetten alvásfigyeléshez és edzéshez vettem. Az alvás funkciónál tapasztaltam, hogy ha este lefekszem de még nem alszom, akkor is - gondolom én a nyugalmi pozi miatt - alvást mér. Így sokszor fals adatot kapok. Ez nekem ennyi pénzért nem fér bele, elég csalódás. Ki mit tapasztalt ezzel kapcsolatban?
-
Peaceliker
addikt
Mondjuk egy nfc fizetést még el bírnék viselni
Más amúgy nem igazán hiányzik nekem -
saca23
aktív tag
Az a baj, hogy ahogy néztem a teszteket, olvastam pár fórumot, sok mindet adnak ezek az órák, amit a többi sokszor drágábban sem tud.
Szóval ár/üzemidő/pontosság háromszögön belül nincs alternatíva. Vagy üzemidő viccesen 1 napos hiába mocskos pontos a fitness része vagy nem drágább de legalább üzemidő és pontosság is gagyi...
De aztán lehet csak nekem kerülte el a figyelmem pár faja cucc
Igen sajnos a piac elég gatya , én használom amíg szét nem esik , külsőre és anyag minőségre tökéletes végülis első sorban ez egy férfi öltözèk és annak tökéletes. Későbbieket meg majd meglátjuk, de ez a márka termék támogatásra nagyon kevés, meg ez a harmony os eléggé semmi.
-
Peaceliker
addikt
Hát nem tudom, hogy ezen meglepődjek e , mondjuk ilyen szempontból nem is nagyon baj , hogy felszívódik ez a márka az európai piacról. Semmibe veszik a vàsárlót , terméktámogatás gatya hiàba egy prémium terméküket vásárolta az ember , ugyan azt csinálják mint a mobiljaiknál pár éve , és most a Honor név alatt futó teloiknál. Ez van , elhordom , mert jól néz ki , meg végülis működik , bàr néha be tud lassulni , de hogy nem veszek tőlük semmit többet az fix .
Az a baj, hogy ahogy néztem a teszteket, olvastam pár fórumot, sok mindet adnak ezek az órák, amit a többi sokszor drágábban sem tud.
Szóval ár/üzemidő/pontosság háromszögön belül nincs alternatíva. Vagy üzemidő viccesen 1 napos hiába mocskos pontos a fitness része vagy nem drágább de legalább üzemidő és pontosság is gagyi...
De aztán lehet csak nekem kerülte el a figyelmem pár faja cucc
-
saca23
aktív tag
Na, megjött a "várva várt" válasz
Szó szerint idézem, nevessetek Ti is egy jót 
Elnézést a megkéslekedett válaszért. Az elküldött képeket több kollegával is átnéztük, megnéztük a frissítéseket. Sajnos nem minden oldal közöl megfelelő információkat. Frissítések tekintetében is kizárólag a gyártó által feltüntetett hivatalos információkat szabad mérvadónak venni, a különböző oldalak sokszor nem valós adatokat közölnek. A frissítések az adott óra származási / gyártási órszágtól eltérhetnek, más időbe jelenhetnek meg. Véleményem szerint továbba nem írdemes minden kis frissítést telepíteni, mert az üzemidőre hatással lehet, érdemes csak a fő frissítéseket telepíteni. Amennyiben behozza a készüléket mi is szívesen megnézzük. Remélem tudtam segíteni, bármilyen felmerülő problémában állunk rendelkezésére.
Hát nem tudom, hogy ezen meglepődjek e , mondjuk ilyen szempontból nem is nagyon baj , hogy felszívódik ez a márka az európai piacról. Semmibe veszik a vàsárlót , terméktámogatás gatya hiàba egy prémium terméküket vásárolta az ember , ugyan azt csinálják mint a mobiljaiknál pár éve , és most a Honor név alatt futó teloiknál. Ez van , elhordom , mert jól néz ki , meg végülis működik , bàr néha be tud lassulni , de hogy nem veszek tőlük semmit többet az fix .
-
ArcherBazsi
csendes újonc
Részemről inkább a tudat a probléma, az hogy tudom, hogy nem így kéne működnie
Azért remélem, hátha megtörténik a csoda, bár még a forgalmazótól továbbra is a választ várom, ha már egy év garit adtak hozzá. De egyre jobban kétlem, hogy fognak válaszolni, pláne hogy tenni is fognak az ügyért
Ettől függetlenül továbbra is nagyon tetszik a kütyü, bár csak pár napig használtam aktívan, és az óta, hogy a családtól megkaptam a 4 Pro-m, a dobozban pihen, várja az új gazdit, aki így is elfogadja majd
Na, megjött a "várva várt" válasz
Szó szerint idézem, nevessetek Ti is egy jót 
Elnézést a megkéslekedett válaszért. Az elküldött képeket több kollegával is átnéztük, megnéztük a frissítéseket. Sajnos nem minden oldal közöl megfelelő információkat. Frissítések tekintetében is kizárólag a gyártó által feltüntetett hivatalos információkat szabad mérvadónak venni, a különböző oldalak sokszor nem valós adatokat közölnek. A frissítések az adott óra származási / gyártási órszágtól eltérhetnek, más időbe jelenhetnek meg. Véleményem szerint továbba nem írdemes minden kis frissítést telepíteni, mert az üzemidőre hatással lehet, érdemes csak a fő frissítéseket telepíteni. Amennyiben behozza a készüléket mi is szívesen megnézzük. Remélem tudtam segíteni, bármilyen felmerülő problémában állunk rendelkezésére.
-
Peaceliker
addikt
Persze, mindnekinek más fontos. Én igazából alapból csak edzésre vettem egy huawei band-et. Aztán tesztek alapján ez pontosabb volt ezért előre hoztam magamnak a karácsonyt és lett egy gt3 pro
de amúgy nem is igazán pontosabb
Na de ezt már elhordja az ember egész nap, nem úgy mint egy band-et. És akkor megláttam jó áron egy watch 3 pro t gondoltam rálesek arra is
Pofás amúgy, még be is jön hogy ordenáré nagy. De a súlya miatt nekem már nagyon mászkált a csuklómon. -
koxmatyi
tag
Na végül gt3 pro maradt nálam. Igaz watch 3 pro t csak sétálni vittem el, de bazi pontatlan volt. Súlyzós edzét már meg sem próbáltam vele.
Esim dolognak vonzott, de nem ér ennyit nekem, így ment el. Az meglepő volt számomra, hogy mennyivel magasabb és nehezebb is.
Illetve, hogy menüben bóklászva vagy bármikor tudott döcögni a felület.
Nekem a gt3 pro egy ideig nagyon pontos volt,aztán az is pontatlan lett(GPS mérés) én akkor váltottam a 3 pro ra(előtte csak kipróbálás szinten volt nálam) nekem fontosabb az lte funkció, meg szerintem kinézetre is sokkal szebb
-
Peaceliker
addikt
Sziasztok! Valaminek van tapasztalat, hogy fitnesz mérés funkciók (HR elsősorban) gt 3 pro hoz lépést mennyire pontos? Köszi
Na végül gt3 pro maradt nálam. Igaz watch 3 pro t csak sétálni vittem el, de bazi pontatlan volt. Súlyzós edzét már meg sem próbáltam vele.
Esim dolognak vonzott, de nem ér ennyit nekem, így ment el. Az meglepő volt számomra, hogy mennyivel magasabb és nehezebb is.
Illetve, hogy menüben bóklászva vagy bármikor tudott döcögni a felület.
-
Bobby G.
senior tag
Sziasztok! Sima watch 3 felső gombja néha nem érzékeli a lenyomást. Illetve eleinte néha volt, most már csak 20-ból egyszer érzékel. A forgatást igen.
Prón tapsztaltatok ilyet? Vajon ez valami szennyeződés miatt lehet, vagy szoftveres hiba? Természetesen gari nincs rá.
-
koxmatyi
tag
Részemről inkább a tudat a probléma, az hogy tudom, hogy nem így kéne működnie
Azért remélem, hátha megtörténik a csoda, bár még a forgalmazótól továbbra is a választ várom, ha már egy év garit adtak hozzá. De egyre jobban kétlem, hogy fognak válaszolni, pláne hogy tenni is fognak az ügyért
Ettől függetlenül továbbra is nagyon tetszik a kütyü, bár csak pár napig használtam aktívan, és az óta, hogy a családtól megkaptam a 4 Pro-m, a dobozban pihen, várja az új gazdit, aki így is elfogadja majd
Az biztos,hogy a 4 sokkal pontosabb mint ez ,nálam az is volt pár napig de nekem kinézetre a 3 pro sokkal jobban tetszik (ha a mért adatok a fontosabb akkor a 4 pro )
-
Peaceliker
addikt
Sziasztok! Valaminek van tapasztalat, hogy fitnesz mérés funkciók (HR elsősorban) gt 3 pro hoz lépést mennyire pontos? Köszi
-
ArcherBazsi
csendes újonc
Részemről inkább a tudat a probléma, az hogy tudom, hogy nem így kéne működnie
Azért remélem, hátha megtörténik a csoda, bár még a forgalmazótól továbbra is a választ várom, ha már egy év garit adtak hozzá. De egyre jobban kétlem, hogy fognak válaszolni, pláne hogy tenni is fognak az ügyért
Ettől függetlenül továbbra is nagyon tetszik a kütyü, bár csak pár napig használtam aktívan, és az óta, hogy a családtól megkaptam a 4 Pro-m, a dobozban pihen, várja az új gazdit, aki így is elfogadja majd
-
koxmatyi
tag
Nekem a legújabb szoftver van rajta, mert mindig frissül, de semmi változás nincs a 163-as verzióhoz képest. Szóval ezért ne váltsatok órát, ha csak ennyi a bajotok vele, hogy nem kapta meg a legújabb szoftvert.
-
joccy
csendes tag
-
SsPL711
addikt
Én befejeztem ezekkel az órákkal a szórakozást.
Szét osztottam a családban ezeket a huawei, Honor watch-okat.
Garminra váltottam.
További sok sikert a tulajoknak. -
silver-pda
aktív tag
Frissítés:
Én is írtam ügyfélszolgálatnak, bekérték S/N-t, megírtam azt is. Most várom a választ. Kiváncsi leszek, sablon válasz jön-e.
Pár európai országban kitolták a 3.0.0.177-t. Nálunk úgy látszik nem.
Harmony OS 4: Kínában erre az órára már megkapták. Mi nem biztos, hogy megkapjuk a 4-t.
Viszont érdekes módon most jönnek levél értesítések (levél is) is az órára. Eddig az nem jött, csak sms, messenger. Most meg a levelek is. Igaz, uaz többször is.

Lehet az új Health app csinálja, mert most frissítettem.Megkapta Huawei-től a szokásos választ. A .163 verzió a legfrissebb, ami jár nekünk. Pedig írtam azt is, hogy németeknél .177 is volt már.

Nekünk meg semmi. -
saca23
aktív tag
Nekem sem jön nagyon régóta semmilyen frissítés már sajnos. Nagyon furcsa azért hogy haveromnàl a gt3p -on meg kint van már 4.0 , sőt biztonságit is kapott nem rég . Nálunk itt valami nagyon elvan hanyagolva sajnos.
-
ArcherBazsi
csendes újonc
Én megelégeltem a dolgot, ma írtam az üzletnek, ahonnét rendeltem, és szépen képekkel illusztrálva leírtam, hogy ez már a 4. frissítés, amit nem érzékel, kíváncsi leszek, mi lesz rá a reakció
-
ArcherBazsi
csendes újonc
Nálam se, GLL-AL01 .163 a "jelenleg legfrissebb verzió"
-
joccy
csendes tag
-
koxmatyi
tag
Jött újabb frissítés (bár semmit sem tapasztalok tőle)
-
joccy
csendes tag
Szia. Elvileg szinte bármilyen apk kiterjesztésűt, de ez nem garncia arra, hogy az futni is fog. én X-plore-t tettem fel a file kezelés és a wifi file megosztás miatt. Egy galéria appot, meg egy egyszerű zenelejátszót (ugye iOS-nél nem indul egy a gyári zene app, ez a Huawei hülyesége nem látom benne én sem logikát).
-
LeMarci
tag
Én még anno amikor volt messenge lite akkor azt raktam rá. A samsung browser volt az egyik leg használhatóbb böngésző amit próbáltam. Igazából ezt a 2t használtam úgy ténylegesen, de viccből a tiktokot is ráraktam, de az közel volt a használhatatlanhoz
-
koxmatyi
tag
Igen sajnos "Androidos" gyártó szinten (általában kínai érában), divatos a rengetek régiósított frissítés... Illetve a rövid softwares támogatás. Telefonban meguntam ezt és ezért váltottam iOS-re, órában volt apple watch, de nem jött be a designe miatt. Szerintem a Watch 3 Pro a legszebb "okos" óra. Nekem pl a Watch 4 Pro már nem tetszik
. Apk-kat telepítgettem fel rá, de tényleg zavaró ez a béta állapota a rendszerüknek.....
Kíváncsiságból most egy Honor Watch GS Pro-t szereztem be, ez még light os es, iOS-el stabilabbnak érzem, mint a Harmony OS-t.
Már azon gondolkodtam, hogy ha lesz normális (Titámium házat és zafír üveges) Amazfit óra, akkor arra lecserélni, mert ott pl: az szinronizálás és a zenevezérlés megy iOS-el is...Szia
Milyen appokat tudsz igy telepíteni? -
koxmatyi
tag
Biztos azért, csak érdekes ez a "szervízeltesd le, hogy kapjál rá frissítést" felfogás. "
Nekem a mai napig a "legszebb" okos óra desing-ja a Watch 3 Pro-nak van, ezért is cserétem le az Apple Watch.omat erre. Viszont a support.... a Gt 3 Pro széria már Harmony OS 4-nél tart, aztán sorozatva a sima Watch alá van sorolva.
Érdekes mert az asszony 42mm gt3 a is már 4 én van.
Igen szerintem is ez a legszebb,én már próbáltam sok órát de mentek is vissza 14 napos elállással, nekem az is szempont hogy zafir legyen mert sokszor verem oda valamihez a kezem,meg az lte is szempont nálam -
joccy
csendes tag
Biztos azért, csak érdekes ez a "szervízeltesd le, hogy kapjál rá frissítést" felfogás. "
Nekem a mai napig a "legszebb" okos óra desing-ja a Watch 3 Pro-nak van, ezért is cserétem le az Apple Watch.omat erre. Viszont a support.... a Gt 3 Pro széria már Harmony OS 4-nél tart, aztán sorozatva a sima Watch alá van sorolva.
-
koxmatyi
tag
Én már futottam kb 1 hónapja köröket a Huawei-el.
Bekértek mindent is, még azt is melyik szolgáltatónál vagyok, pedig írtam, MediaMarktos vásárlás volt. Aztán továbbították, technikai osztályra, onnan meg jött a válasz, hogy a legfrisebb OS-van rajta ami elérhető...
Ezért elengedtem....Egy pillanatig eszembe jutott, hogy belinkelem válaszba a Német oldalt, de ........
Mivel én garanciában csináltattam és cserélték a belsejét, 3 pro-90C lett nekem, szerintem ezért jöttek a frissítések rá.
-
joccy
csendes tag
Frissítés:
Én is írtam ügyfélszolgálatnak, bekérték S/N-t, megírtam azt is. Most várom a választ. Kiváncsi leszek, sablon válasz jön-e.
Pár európai országban kitolták a 3.0.0.177-t. Nálunk úgy látszik nem.
Harmony OS 4: Kínában erre az órára már megkapták. Mi nem biztos, hogy megkapjuk a 4-t.
Viszont érdekes módon most jönnek levél értesítések (levél is) is az órára. Eddig az nem jött, csak sms, messenger. Most meg a levelek is. Igaz, uaz többször is.

Lehet az új Health app csinálja, mert most frissítettem.Én már futottam kb 1 hónapja köröket a Huawei-el.
Bekértek mindent is, még azt is melyik szolgáltatónál vagyok, pedig írtam, MediaMarktos vásárlás volt. Aztán továbbították, technikai osztályra, onnan meg jött a válasz, hogy a legfrisebb OS-van rajta ami elérhető...
Ezért elengedtem....Egy pillanatig eszembe jutott, hogy belinkelem válaszba a Német oldalt, de ........
-
silver-pda
aktív tag
Frissítés:
Én is írtam ügyfélszolgálatnak, bekérték S/N-t, megírtam azt is. Most várom a választ. Kiváncsi leszek, sablon válasz jön-e.
Pár európai országban kitolták a 3.0.0.177-t. Nálunk úgy látszik nem.
Harmony OS 4: Kínában erre az órára már megkapták. Mi nem biztos, hogy megkapjuk a 4-t.
Viszont érdekes módon most jönnek levél értesítések (levél is) is az órára. Eddig az nem jött, csak sms, messenger. Most meg a levelek is. Igaz, uaz többször is.

Lehet az új Health app csinálja, mert most frissítettem. -
joccy
csendes tag
Igen sajnos "Androidos" gyártó szinten (általában kínai érában), divatos a rengetek régiósított frissítés... Illetve a rövid softwares támogatás. Telefonban meguntam ezt és ezért váltottam iOS-re, órában volt apple watch, de nem jött be a designe miatt. Szerintem a Watch 3 Pro a legszebb "okos" óra. Nekem pl a Watch 4 Pro már nem tetszik
. Apk-kat telepítgettem fel rá, de tényleg zavaró ez a béta állapota a rendszerüknek.....
Kíváncsiságból most egy Honor Watch GS Pro-t szereztem be, ez még light os es, iOS-el stabilabbnak érzem, mint a Harmony OS-t.
Már azon gondolkodtam, hogy ha lesz normális (Titámium házat és zafír üveges) Amazfit óra, akkor arra lecserélni, mert ott pl: az szinronizálás és a zenevezérlés megy iOS-el is... -
ArcherBazsi
csendes újonc
Nekem GLL-AL01 a 3 Pro-m, egy hónapja vettem, szintén .163-ig felfrissült, de se az órán, se a telós appon nem jelöl frissítést. Szomorú vagyok ,mert kb 1 hónapja van meg az óra, még majd egy év garival, azt hittem, egy pro modell ennél támogatottabb
Ezek szerint meg van 3 új frissítés is, amiből egyiket sem látja, pedig kismillió "update idéző szeánszt" végrehajtottam, de semmi. Nem baj a családom a hátam mögött "partizánkodva" egy hete meglepett egy Watch 4 Pro-val, úgyhogy ez majdnem bontatlanul megy eladásra
-
SsPL711
addikt
-
koxmatyi
tag
-
SsPL711
addikt
-
koxmatyi
tag
Tudtok ajánlani egy appot az órára, amit telefon nélkül (természetesen úgy, hogy van telefon szolgáltatás az órán) tudok üzenetküldésre használni, akár internetes, akár SMS?
-
joccy
csendes tag
Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy valakinek sikerült NFC Fizetésre bírni az óráját?
Ha igen, akkor hogyan?
Előre is köszi
-
koxmatyi
tag
Én rákérdeztem a Magyar Huawei -nél, írtam nekik 1 mailt. Elkértek mindent is az óráról. S/N, IMEI, milyen szolgátatónál vettem... továbbították a technikai háttérosztályhoz a kérdésem. A legvégén azt a választ kaptam 3.0.0.163 az utolsó hivatalos verzió az órára.
Inkább hagytam a firtatást, mert itt is csak a lekoptatás megy, mint kb mindenhol Magyaroszágon. Azt megérteném, ha a szolgáltatói verziók később kapnák meg, de az enyém Médiás vásárlás.
Az enyém is az, csak garanciában cserélték.
90C a vége -
joccy
csendes tag
Én rákérdeztem a Magyar Huawei -nél, írtam nekik 1 mailt. Elkértek mindent is az óráról. S/N, IMEI, milyen szolgátatónál vettem... továbbították a technikai háttérosztályhoz a kérdésem. A legvégén azt a választ kaptam 3.0.0.163 az utolsó hivatalos verzió az órára.
Inkább hagytam a firtatást, mert itt is csak a lekoptatás megy, mint kb mindenhol Magyaroszágon. Azt megérteném, ha a szolgáltatói verziók később kapnák meg, de az enyém Médiás vásárlás.
-
saca23
aktív tag
-
koxmatyi
tag
Újabb frissítés jött
Bár ez sem a harmony 4 es
-
koxmatyi
tag
Sziasztok,
Hogyan tudom az órán bekapcsolni a Volte-t?
Ma váltottam Telekom Multisimre, az órán van vétel, de hívást nem tudok kezdeni róla (Bluetooth nélkül).
-
saca23
aktív tag
Nálam sem frissül , konkrétan a gt3 széria már 4.0-án van , papíron ez az óra magasabb kategória. Fura egy terméktámogatás az fix 😅.
-
joccy
csendes tag
-
koxmatyi
tag
-
joccy
csendes tag
Sziasztok.
Német oldalon láttam, hogy 3.0.0.163 as verzió óta már 2 frissítést is kaptak a németek. (mi nem).
-
ferrari0819
tag
-
kory24
őstag
De igen nekem is eltér. Nagyon bíztam benne hogy hamar jön rá frissítés az NFC fizetés végett csak ezért vettem meg az órát de az már szerintem felejtős. Így hogy szinte új órát kaptam vissza lehet el is adom aztán keresek mást.
Enyém: GLL-AL01
Úgy tudom az L elejű az EU verzió az AL a kínai belpiacos.
(GLL-L40E lenne EU-s)
-
ferrari0819
tag
De igen nekem is eltér. Nagyon bíztam benne hogy hamar jön rá frissítés az NFC fizetés végett csak ezért vettem meg az órát de az már szerintem felejtős. Így hogy szinte új órát kaptam vissza lehet el is adom aztán keresek mást.
-
kory24
őstag
Ma kaptam vissza az órát a szrvízbe (TMX) volt, a jobb felső korona gomb megadta magát. Elég korrektek voltak mert cserélték az egész keretet, kijelzőt meg az akksit is. Úgy kaptam vissza hogy le volt törölve minden róla és ahogy újra jöttek a frissítések úgy bedobta az újat de előtte hetente kerestem nem volt.
Szia!
Nekem is ugyanez volt tavaly nyáron.
Nem lehet, hogy Te is másabb verziót kaptál vissza?
Nekem az eredeti valami B00 végű volt, amit visszakaptam az már F26Egyébként ez a .172 frissítés nekem is megérkezett már pár napja
-
saca23
aktív tag
Nekem sem jön rá frissítés ,tavaly augusztusi a biztonsági rajta. Nekem is a pro verzió van , szeretem meg tényleg prémium anyagok stb. Viszont jó hányatott sorsa van ennek szériának azt is látom. Használom amíg tönkre nem megy , de a terméktámogatás főleg ebben a kategóriában szerintem savanyú.
-
LeMarci
tag
Igen ez az alap classic. Csinálj egy újraindítást aztán hátha, meg próbáld meg a telefonos alkalmazással én is ott kerestem rá.
Telefonon szoktam keresni, de semmi, most újrandítottam, de továbbra is semmi
-
koxmatyi
tag
-
ferrari0819
tag
-
LeMarci
tag
Lehet az is benne van, hogy neked nem a Pro verzió van, de azért az furcsállnám ha a premiumabb verziót jobban elhanyagolnák
-
ferrari0819
tag
Ma kaptam vissza az órát a szrvízbe (TMX) volt, a jobb felső korona gomb megadta magát. Elég korrektek voltak mert cserélték az egész keretet, kijelzőt meg az akksit is. Úgy kaptam vissza hogy le volt törölve minden róla és ahogy újra jöttek a frissítések úgy bedobta az újat de előtte hetente kerestem nem volt.
-
ferrari0819
tag
Ma kaptam vissza az órát a szrvízbe (TMX) volt, a jobb felső korona gomb megadta magát. Elég korrektek voltak mert cserélték az egész keretet, kijelzőt meg az akksit is. Úgy kaptam vissza hogy le volt törölve minden róla és ahogy újra jöttek a frissítések úgy bedobta az újat de előtte hetente kerestem nem volt.
-
LeMarci
tag
Szia! Nekem most telepíti a 172-es végű frissítést ami már 2024 januári biztonság van benne, neked nem jött meg?
Nekem még a .163 végű a legújabb..
-
ferrari0819
tag
-
ferrari0819
tag
Sziasztok! Nekem a classic verzió van a "lekerekített kijelzős sajnos". Már túl vagyok egy Telekomos és egy Media Marktos kijelzővédő fólián mindkettő szó szerint lecsúszott róla pár nap alatt az éjszaka folyamán. Kinek mi vált be ami hosszú távon bírja? Üveget nem találok rá sajnos. Kínait is rendeltem ami le van kerekítve de sajnos van sorja a szélén és hamar elengedi az is. Köszi a segítséget!
-
joccy
csendes tag
Sziasztok.
Elméletileg megkapja a Harmony OS 4-et.
Csak hogy pontosan mikor.... 2024 Q2-re emlékszem. -
LeMarci
tag
-
saca23
aktív tag
-
LeMarci
tag
-
saca23
aktív tag
Szerintetek erre az órára jönni fog még frissítés , mármint a 4.0 harmony ?
-
hevgab
csendes tag
Köszi.
Akkor az nem a Petal térkép? Jobb vagy rosszabb annál? Vagy lehet a Petal-t is telepíteni?
Esetleg van olyan térkép, ami a turistautakat is jelöli? Esetleg navigál is rajta? -
LeMarci
tag
Sziasztok!
EKG ügyében érdeklődöm... a tesztek szerint ebben nincs ilyen funkció, de ezeket kb. 2 éve írták. Azóta frissítés útján bekerült ennek a lehetősége, mint a GT 3 pro-ba? Vagy egyszerűen szenzor nincs, ami mérne EKG-t...Valamint fut rajta teljes térkép? Mondjuk a Petal vagy valami más? És nem csak annyi kellene, hogy nyilakat látok, merre kell fordulni.
Van a watch 3 pro nak egy ekg-s verziója, de ha jól tudom ez csak kínában került forgalmazásra.
Telefontól független térkép van már rajta, az OpenStreetMap-et használja -
hevgab
csendes tag
Sziasztok!
EKG ügyében érdeklődöm... a tesztek szerint ebben nincs ilyen funkció, de ezeket kb. 2 éve írták. Azóta frissítés útján bekerült ennek a lehetősége, mint a GT 3 pro-ba? Vagy egyszerűen szenzor nincs, ami mérne EKG-t...Valamint fut rajta teljes térkép? Mondjuk a Petal vagy valami más? És nem csak annyi kellene, hogy nyilakat látok, merre kell fordulni.
-
Bobby G.
senior tag
Sziasztok! Kicsit OFF téma, mert sima watch 3 kérdés, de nem találtam hozzá topicot. De hátha itt is tudja valaki a választ.
Két dolgot szeretnék beállítani az órán, vagy applikációt találni hozzá.
1, Csuklómozdulatra, ébressze fel a kijelzőt, de az ne legyen aktív. Tulajdonképen egy képernyőzár, amit csak gombal tudok feloldani. Az órát látom, de a menübe nem tudok belépni véletlenül.
2, éjszakára (mondjuk 23-07-ig) automatikusan kapcsolja ki a csuklómozdulatos képernyőébresztést is, hogy forgolódás közben ne merítse feleslegesen, de az alvásérzékelők fussanak a háttérben. Itt fontos lenne, hogy ez automata legyen, ne maulális.
Tudtok erre valami megoldást?
Előre is köszönöm!
Közben megtaláltam az első kérdésemre is a választ. A zárképernyővel lehet lezárni, majd a korona forgatásával lehet feloldani.
-
Bobby G.
senior tag
Akinek gondja volt azzal, hogy a telefon és az óra szétkapcsolása után nem kapcsolódik vissza automatikusan, annak sikerült megoldást találnia? Az app fut, de csak akkor kapcsolódnak, ha megnyitom, addig csendben van.
-
Bobby G.
senior tag
A 2.ra tudok megoldást neked, ha HmOs3 van rajta akkor ha az alvás alkalmazásba belépsz és legörgetsz az aljára ott vannak a beállításai, itt beállíthatod az automatikus és az időzített alvó módot. Ilyenkor csuklómozdulatra nem kapcsol be és ha meg is akarod nézni az időt akkor egy full fekete hátteren halványszürkével mutatja az időt hogy ne égesse ki a szemed(watch 3 pro-ról)
Szuper, köszönöm!

-
LeMarci
tag
Sziasztok! Kicsit OFF téma, mert sima watch 3 kérdés, de nem találtam hozzá topicot. De hátha itt is tudja valaki a választ.
Két dolgot szeretnék beállítani az órán, vagy applikációt találni hozzá.
1, Csuklómozdulatra, ébressze fel a kijelzőt, de az ne legyen aktív. Tulajdonképen egy képernyőzár, amit csak gombal tudok feloldani. Az órát látom, de a menübe nem tudok belépni véletlenül.
2, éjszakára (mondjuk 23-07-ig) automatikusan kapcsolja ki a csuklómozdulatos képernyőébresztést is, hogy forgolódás közben ne merítse feleslegesen, de az alvásérzékelők fussanak a háttérben. Itt fontos lenne, hogy ez automata legyen, ne maulális.
Tudtok erre valami megoldást?
Előre is köszönöm!
A 2.ra tudok megoldást neked, ha HmOs3 van rajta akkor ha az alvás alkalmazásba belépsz és legörgetsz az aljára ott vannak a beállításai, itt beállíthatod az automatikus és az időzített alvó módot. Ilyenkor csuklómozdulatra nem kapcsol be és ha meg is akarod nézni az időt akkor egy full fekete hátteren halványszürkével mutatja az időt hogy ne égesse ki a szemed(watch 3 pro-ról)
-
Bobby G.
senior tag
Sziasztok! Kicsit OFF téma, mert sima watch 3 kérdés, de nem találtam hozzá topicot. De hátha itt is tudja valaki a választ.
Két dolgot szeretnék beállítani az órán, vagy applikációt találni hozzá.
1, Csuklómozdulatra, ébressze fel a kijelzőt, de az ne legyen aktív. Tulajdonképen egy képernyőzár, amit csak gombal tudok feloldani. Az órát látom, de a menübe nem tudok belépni véletlenül.
2, éjszakára (mondjuk 23-07-ig) automatikusan kapcsolja ki a csuklómozdulatos képernyőébresztést is, hogy forgolódás közben ne merítse feleslegesen, de az alvásérzékelők fussanak a háttérben. Itt fontos lenne, hogy ez automata legyen, ne maulális.
Tudtok erre valami megoldást?
Előre is köszönöm!
-
koxmatyi
tag
-
saca23
aktív tag
-
koxmatyi
tag
Esimet hogy lehet aktiválni?
(Yettelben nem tudtak segiteni,feltöltös kártyával) -
SsPL711
addikt
-
LeMarci
tag
-
koxmatyi
tag
-
LeMarci
tag
Bár pont a mai nap ért véget a messenger lite támogatása szóval pont jókor kezdtél el ez iránt érdeklődni. Majd megpróbálkozom, hogy a rendes messenger hogy fut rajta
-
LeMarci
tag
-
koxmatyi
tag
-
LeMarci
tag
-
koxmatyi
tag
Telefon nélkül lehet az órára vibert vagy messngert tenni?(esimmel gondoltam)
-
saca23
aktív tag
Megoldotta a dolgot ,hogy kitöröltem a kapcsolatot a teloról , éd újra párosítottam. Köszi s tanácsokat , most újból kijelzi a hívó képet , nevet.
-
saca23
aktív tag
Köszi , megcsinálom hátha. Amúgy szuper kis cucc , mondjuk majdnem 4 órán át frissítettem kicsomagolás utàn, volt rá frissítés rendesen, gondolom az elején nem működött minden ilyen szuperűl ,de a lényeg most tényleg jó.
-
bagyulus
tag
-
saca23
aktív tag
Szia ez az újra szinkronizáltatás merre van , az alkalmazásban kell?
-
bagyulus
tag
Sziasztok , több mint egy hónapja használom megelégedéssel a sima watch 3-at elite kivitelben ,nagyon bejött , nem bántam meg , főleg azon az áron amiért sikerült szerezni. Viszont kéne egy kis segítség , a hívásoknál valamiért a kijelzésnél csak a számot írja ki, pedig eleinte ha hívtak még a személy képét is mutatta , meg a nevét is írta , most csak a számot. Valamit elállíthattam?
Szia probald meg ujra csatlakoztatni vagy gyari viszaállitast csinalj es hagyd szinkronizalni. Ha van esimed azt ne töröld. En akkor szoktam ha sok uj névjegyet mentek a telora mert azoknál csak a számot irja addig még nem szinkronizaltatom ujra sz órát.
-
LeMarci
tag
Sziasztok , több mint egy hónapja használom megelégedéssel a sima watch 3-at elite kivitelben ,nagyon bejött , nem bántam meg , főleg azon az áron amiért sikerült szerezni. Viszont kéne egy kis segítség , a hívásoknál valamiért a kijelzésnél csak a számot írja ki, pedig eleinte ha hívtak még a személy képét is mutatta , meg a nevét is írta , most csak a számot. Valamit elállíthattam?
Nekem is elállt ez a HMos 3 frissítés után, nem találtam rá sajnos megoldást
-
saca23
aktív tag
Sziasztok , több mint egy hónapja használom megelégedéssel a sima watch 3-at elite kivitelben ,nagyon bejött , nem bántam meg , főleg azon az áron amiért sikerült szerezni. Viszont kéne egy kis segítség , a hívásoknál valamiért a kijelzésnél csak a számot írja ki, pedig eleinte ha hívtak még a személy képét is mutatta , meg a nevét is írta , most csak a számot. Valamit elállíthattam?
-
bagyulus
tag
Hát ja és a háttérben meg feleslegesen fut és tényleg nem lehet vele semmit kezdeni. A másik meg hogy bele kell mászni a beállításokba és ott kikapcsolni "napi szinten 3-5 alkalommal csinálom meg" mert nem tudtak rakni egy ikont a főképernyőre.
Szia! Tegnap fizettem érintessel és nekem nem kapcsolta be az órán az Nfc-t (OTP Simple)
-
ferrari0819
tag
Hát ja és a háttérben meg feleslegesen fut és tényleg nem lehet vele semmit kezdeni. A másik meg hogy bele kell mászni a beállításokba és ott kikapcsolni "napi szinten 3-5 alkalommal csinálom meg" mert nem tudtak rakni egy ikont a főképernyőre.
-
LeMarci
tag
Annyit figyeltem meg, ha telefonos érintéssel fizetek vagy ha online fizetek vele akkor bekapcsol az órán is az NFC úgy hogy előtte kikapcsolt állapotban volt.
Ez érdekes, eddig észre sem vettem de nekem is ezt csinálja szóval ezt így programozták be
-
ferrari0819
tag
Sziasztok! Az következő frissítés (3.0.0.161) található az órámon. Ahogy tavasszal meg vettem újonnan már akkor feltűnt hogy az NFC úgy aktív hogy be sem kapcsoltam. Azóta napi szinten többször bekapcsol magától az NFC és nem tudom mi ennek az oka. Azt sem értem miért nem rakták be a főképernyőn fentről lehúzó menübe az NFC és Bluetooth ikon ki-be kapcsolóját ami szerintem alapnak kellene lennie ugyan úgy mint a wifi, zseblámpa, hang stb... Köszi a segítséget ha tud rá valaki valami megoldást.

Annyit figyeltem meg, ha telefonos érintéssel fizetek vagy ha online fizetek vele akkor bekapcsol az órán is az NFC úgy hogy előtte kikapcsolt állapotban volt.
-
ferrari0819
tag
Sziasztok! Az következő frissítés (3.0.0.161) található az órámon. Ahogy tavasszal meg vettem újonnan már akkor feltűnt hogy az NFC úgy aktív hogy be sem kapcsoltam. Azóta napi szinten többször bekapcsol magától az NFC és nem tudom mi ennek az oka. Azt sem értem miért nem rakták be a főképernyőn fentről lehúzó menübe az NFC és Bluetooth ikon ki-be kapcsolóját ami szerintem alapnak kellene lennie ugyan úgy mint a wifi, zseblámpa, hang stb... Köszi a segítséget ha tud rá valaki valami megoldást.

-
SsPL711
addikt
Ti tán tudjátok, én nem
-
vittorio7
őstag
-
SsPL711
addikt
-
HunChaos
aktív tag
-
SsPL711
addikt
-
HunChaos
aktív tag
Sziasztok, ezzel lehet fizetni MO-n?(PL: CIB) e-sim jól működik?
-
Vikooo
addikt
-
LeMarci
tag
-
Vikooo
addikt
-
LeMarci
tag
Hello!
Harmony OS 3.0 óta az óra alvásnál néha nem rögzíti a pulzusomat ezáltal az alvást sem. 1-2 óra kimarad vagy ebrenletnek érzékeli. Napközben illetve ébrenlét során nem marad ki egy perc sem.
Alvásnál olyan mintha nem érdekelné hogy a kezemen van.
Próbáltam már hard reset, health ujratelepites, true sleep, pulzus rögzítés szállítása stb de eddig nem hozott egyik sem megoldást.
Valaki tapasztalt ilyet?
Ha garanciális még akkor szerintem cserélnék. Szenzorhiba lehet
-
Vikooo
addikt
Hello!
Harmony OS 3.0 óta az óra alvásnál néha nem rögzíti a pulzusomat ezáltal az alvást sem. 1-2 óra kimarad vagy ebrenletnek érzékeli. Napközben illetve ébrenlét során nem marad ki egy perc sem.
Alvásnál olyan mintha nem érdekelné hogy a kezemen van.
Próbáltam már hard reset, health ujratelepites, true sleep, pulzus rögzítés szállítása stb de eddig nem hozott egyik sem megoldást.
Valaki tapasztalt ilyet?
-
saca23
aktív tag
Mindent össze lehet karcolni , itt van mellettem akinek Gt3 pro -ja van egy éves és néztem neki több kisebb karc is van rajta már , elhiszem , hogy te nagyon vigyázol a cuccaidra, és nem is akarlak győzködni , amúgy tudom milyen cuccokat használok nap , mint nap , évekig használtam gt2 pro -t.
Más téma átkapcsoltam ultra takarékos módba , és már nem is kell neki Wi-fi , hogy frissítse az időjárást , simán Bluetooth-on keresztül használja a telo netjét és amint össze kapcsolom az alkalmazással simán frissíti😄 -
SsPL711
addikt
Hát nekem sikerült több karcot is begyűjteni , különböző pontokon , strandon párszor odavernem ,sajnos az is làtszott rajta, de úgy vagyok vele ezért van, hogy hordjuk . Nem fogok fóliát meg tokokat tenni egy órára , 3-4 évig birja ki azt annyi. Sikerült elpattintanom 30 -ért , ami teljesen jó. Ez meg most atom jól néz ki😁, lefrissítve minden kikapcsoltam a folyamatos bőr hőmérséklet mérést , meg véroxigén színt mérést , mérem ha akarom. Az Nfc -ét is lelőttem, úgysem lehet vele fizetni , kiváncsi vagyok meddig bírja így aksival.
Akkor neked nem GT 2 Pro volt, nem lehet összekarcolni az üvegét, mert nem üveg.
Az óratokot lehet max, mert a titánium tok is karcolódik.
Direkt ezért veszek csak magasabb anyagminőségű okos vagy hagyományos órát mert több év múlva is makulátlan. -
saca23
aktív tag
Nekem is van GT2 Pro-m.
Nem hiszem, hogy össze lehet karcolni az "üvegét", max gyémánttal mivel nem üveg hanem zafír.
Nekem a GT2 Pro is még karcmentes.
Ez nem lesz elmondható a sima watch 3-ról pár év múlva.Én is a médiában vettem a Watch 3 Pro-t.
Nekem olyan gari van hozzá, hogy ha összetöröm kalapáccsal, akkor is cserélik másikra.Hát nekem sikerült több karcot is begyűjteni , különböző pontokon , strandon párszor odavernem ,sajnos az is làtszott rajta, de úgy vagyok vele ezért van, hogy hordjuk . Nem fogok fóliát meg tokokat tenni egy órára , 3-4 évig birja ki azt annyi. Sikerült elpattintanom 30 -ért , ami teljesen jó. Ez meg most atom jól néz ki😁, lefrissítve minden kikapcsoltam a folyamatos bőr hőmérséklet mérést , meg véroxigén színt mérést , mérem ha akarom. Az Nfc -ét is lelőttem, úgysem lehet vele fizetni , kiváncsi vagyok meddig bírja így aksival.
-
SsPL711
addikt
Persze anyag használat miatt még érthető is , de úgymond kétszer annyit nem ér nekem , egy idő után úgyis karcolódik nekem , gt2 prom is zafir volt meg minden , de sikerült össze vissza karcolni az üveget , meg a tokon is van egy pár nyom. Amúgy a pró persze minőségibb anyagból van abba biztos vagyok.
Nekem is van GT2 Pro-m.
Nem hiszem, hogy össze lehet karcolni az "üvegét", max gyémánttal mivel nem üveg hanem zafír.
Nekem a GT2 Pro is még karcmentes.
Ez nem lesz elmondható a sima watch 3-ról pár év múlva.Én is a médiában vettem a Watch 3 Pro-t.
Nekem olyan gari van hozzá, hogy ha összetöröm kalapáccsal, akkor is cserélik másikra. -
LeMarci
tag
Én mediaból vásároltat vettem 1.5 év garival 85 ezerét szóval ki lehet fogni jó ajánlatokat
-
koxmatyi
tag
Azért nem olyan egyszerű normalis boltból vásárolt órat venni amin meg 1 év körüli garancia is van
De nekem csak a pro lenne jó mert a mostani gt3 pro az már bizonyított hogy nem karcolodik
Ugyan itt garanciális gt3 prot emag 20 honap garanciával cserelék 3 pro garanciálisra... 🙂
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Dell Precision M6800 17,1" FHD, i5 4310M, 8-16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 256GB SSD, számla, gar
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 17 akkuciklus! - 15" MacBook Air M3 16GB RAM/ 512GB SSD - 27% áfás számla+garancia (0424AB)
- 27% - GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7 Alaplap
- Dell Precision 5560 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA RTX A2000 FHD+
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Sajnos a Huawei kütyüi nagyon könnyen beáznak, sanjos tapasztalat.
Szó szerint idézem, nevessetek Ti is egy jót 


