Új hozzászólás Aktív témák
-
rednifegnar
senior tag
gyarto ebayes oldala?

aztan majd kiderul hogy a hdr mellett ez a 120hz is csak olyan valamilyen, vagy eliras... -
ribizly
veterán
Jöjjenek csak ezek szépen be a piacra és mindjárt rendeződik majd a nagy gyártók ára is.

-
Peppo
őstag
Végre sikerült kiszakadni a 24-30" körüli tartományból.
-
Ragnar_
addikt
Navégre
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Komplikato
veterán
Miért tesz mindenki úgy, mint ha ez a "koreai gamer monitor" téma ennyire új lenne? Amikor itthon kb. 120Hz TN panel SE volt, árultak 100-120Hz -es gamer monitorokat, ott is dupla bemenet kellett hozzá. Még itt a Hardveraprón is akad pár Crossover vagy más ilyen monitor, bár ritka, mert kevesen mernek ilyesmit Koreából rendelni.
-
gproject
aktív tag
youtuben van fent par video a gyarto korabbi uhd megjelenitoirol, es ugy tunik elegedettek a tesztelok
-
CSB29
aktív tag
Mennyire ad ez stabil képet 2 kábelen? Mi van ha egy kártyád van, abba dugod mindkettőt, vagy ha kettő vagy egyet ide, egyet oda? Egy laikus, köszi

-
carl18
addikt
Már csak hardver kell ami kihajtja, majd egy GTX 2080 Sli elég lesz hozzá talán

-
BiP
nagyúr
Szeretnék egy hasonlót (Értsd: olcsó, IPS, 4K, >=120Hz.), csak 32"-ban, és valami normálisabb gyártótól.(dell, lg, stb.)
HDR, Freesync nem annyira érdekel, ha ezek nélkül olcsóbban lehet gyártani/kapni. -
komi77
senior tag
Mekkora a névválasztás apukám: Wasabi Mango
Már ezért megéri 
-
Duck663
őstag
Ez az én bajom. Nem kell amúgy ekkora 27-32 körüli elég, de 4K, monitort nem 1-2 évre vásárolunk. Na meg ne 60Hz... fájdalmas, hogy leragadtak ezen a képfrissítésen. Mondjuk amikor konzolon a képkockaszám 30 akkor mit csodálkozunk, de nem csak konzol létezik, azokkal az igényekkel. Azért remélem azt a 10 évet mondjuk ötödölik!
Ha már 2 év múlva 8K-n tolják az olimpiát.
Mondjuk nem tartom valószínűnek, hogy nálunk akár csak 4K-n elérhető lenne, de ki tudja, bizakodjunk. 
-
jeni
félisten
Nem értem az ilyen irományokat!
Magyarországra nem szállít a cég. Sőt több termékét sem. Akkor minek ilyenről irni? Az elérhetetlen,megvásárolhatatlan cuccot reklámozni szerintem felesleges. -
Duck663
őstag
Ideje volt. Feleződik az ár, freesyncet kap és meg valódi HDR-t és beszélgethetünk is.

Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE B650M R7 8700F 16GB DDR5 512GB SSD RTX 4060Ti 8GB Zalman S2 TG ADATA 600W
- Apple iPhone 15 128 GB Kék 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB White Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



Mondjuk nem tartom valószínűnek, hogy nálunk akár csak 4K-n elérhető lenne, de ki tudja, bizakodjunk.
Amit te kívánsz az meg 10 év múlva lesz árban annyi amit írtál.

