- 
			
						Fototrend
Ha nem működik az OTA update:
 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
						LoGeN90
aktív tag
Sziasztok. Hamarosan vennek egy S21-et es erdekelne, hogy tapasztaltok-e komolyabb melegedest. Neten lehetett olvasni ilyesmirol (exynosnal is).
 - 
			
			
						MadMancs
veterán
válasz
							
							
								gainwardgs
							
							
								#1995
							
							üzenetére
						Ezen a képen azért történt egy rátöltés is, nem is kevés.

 - 
			
			
						leslien
nagyúr
aki szeretne gyári garanciás jó áron Snapdragon 865 verziós Samsungot van friss infó [link]
 - 
			
			
						lenovomen
aktív tag
A sima S21 akkumulátora mennyit bír kb. mennyire használható? Sokszor kell tölteni? Most mi note 10 lite-t használok, gondolom annál jelentősen kevesebbet fog.
 - 
			
			
						leslien
nagyúr
válasz
							
							
								gainwardgs
							
							
								#1986
							
							üzenetére
						remélhetőleg így lesz...
 - 
			
			
						Bilux
veterán
Egy odint én is tudnék ha felismerné a telefont download módban
Milyen drivert nem raktam fel?
SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_1.7.17.0.exe
ezt raktam fel windows 10 alá
illetve
Odin_3.13.1.zip
Ha nem download módban van a telefon akkor felismeri egyébként .
Lehet szolgáltató valamit tilt download módban? - 
			
			
						Thom!
veterán
A májusi update nem akar megjönni pedig kettő is van belőle...
 - 
			
			
						Bilux
veterán
Egy gyári szoftver újrarakást hogyan tudok elvégezni?
SmartSwitch fentvan de a telefont gépre dugva csak tölti nem ismeri fel vagy mit csinálok rosszul? - 
			
			
						DDA40X
aktív tag
válasz
							
							
								ShadowLac
							
							
								#1655
							
							üzenetére
						Miért akarod mindenáron bemagyarázni, még magadnak is, hogy alig van különbség. Igenis van. Az exynososnak mosottabb, rondább a képe. Csak a vak nem látja. Ezek szerint talán esetleg vak lehetsz.. Más magyarázatot nem tudok. Mindegyik videóban látszik az a mosottság, ami pont elszrja az egészet.. És az áprilisiban sem lett jobb. Hiába írod le ezerszer.
 - 
			
			
						ShadowX
őstag
válasz
							
							
								MrBazsi
							
							
								#1976
							
							üzenetére
						Ezt senki nem tudja megmondani. Az, hogy melyik hivatalos forgalmazó mikor akciózik azt sem.
 
Ha most kell telefon és S21-et szeretnél, akkor vedd meg és használd. Ha ráérsz és nincs rá most szükséged akkor várj valami kedvezményre.Egyébként annál a 297k-nál a telenornál olcsóbb (hűség nélkül feltöltőkártyásan). Azt hiszem 280k és független.
 - 
			
			
						MrBazsi
senior tag
Sziasztok.
Serintetek mikor fog bezuhanni az S21 széria ára? Samsung hivatalos oldalon most van 10% kedvezmény, de még így is 297 a sima S21 ára, várható vajon nyárig nagyobb csökkenés hivatalos forgalmazónál? - 
			
			
						#30662400
törölt tag
válasz
							
							
								kristofxy
							
							
								#1971
							
							üzenetére
						Kedves kristofxy!
Örülök, hogy tudtam segíteni
 
Felvettem a kapcsolatot T-vel is és a Samsunggal is. Előbbinél felvették a hibajelentést, de még nem jeleztek vissza, utóbbi most végzett távoli diagnosztikát és nem találtak hibát a készülékben.
A munkahelyemen nekem is úgy lett jó, hogy ha a B3-at teljesen kihagytam. Ott sajnos wifi sincs és feltűnt, hogy melegszik is a készülék. - 
			
			
						ShadowX
őstag
válasz
							
							
								csorbajeno
							
							
								#1972
							
							üzenetére
						Köszi.
 Ezt a cikket csak érdekességképpem. Tudom, HVG, de ez statisztika. Érdekes világ elé nézünk. LG + Huawei kvázi kuka, érthető miért. Xiaomi tör fel, de brutál módon...
 - 
			
			
válasz
							
							
								csorbajeno
							
							
								#1972
							
							üzenetére
						Nekem mindegyik gagyi, különösen a gyári google. Én a Textra-t használom üzenetre régóta. A Pro verziót
 Nem eszi az áramot sem. - 
			
			
						kristofxy
csendes tag
válasz
							
							
								#30662400
							
							
								#1879
							
							üzenetére
						Kedves 1Nsane!
A kommented alapján letöltöttem az alkalmazást és beállítottam a frekvenciákat és máris 1 pálcika helyett 3-4 van.
Nekem Budapest szélén T hálózathoz most ez a setup:
B20
B3 -nem!
B7
WCDMA900
WCDMA2100
GSM900
GSM1800Én főleg akkumlátor üzemidő miatt kezdtem el kutakodni a témában, kíváncsi leszek milyen javulás lesz tapasztalható, illetve, hogy fog-e egyéb probléma adódni.
Amit rendkívül érdekesnek találok, hogy a 'térerő' szóra keresve több száz panaszos hozzászollást elolvasva, a Tiéd tűnik az egyetlen valóban hasznosnak, mégis szinte ignorálásra került.
Én mindenestre hálás vagyok és köszönöm!
További tapasztalataidat ezzel kapcsolatban kiváncsian várom!
 - 
			
			
						MadMancs
veterán
válasz
							
							
								gainwardgs
							
							
								#1967
							
							üzenetére
						Állítólag kamerát pofozták jobban helyre.
 - 
			
			
						Zyelor
aktív tag
válasz
							
							
								ShadowX
							
							
								#1963
							
							üzenetére
						Én is Smart switchel jöttem át az S10-ről, de mégis a Messages volt az alapértelmezett alkalmazás. Szerencsére könnyű volt átállítani :) De addig azért okozott némi talányt.
@MadMancs: Hát, én pl. arra használom a DND-t, hogy a hívásokról, SMS-ekről kapjak értesítést, de más fiszfaszokról ha lehet ne. Ez mind hang mind hangnélküli üzemmódra igaz - pl ha alszol de vársz egy hívást, mert a gyerek megkért, hogy menj el érte 3-4 körül a buliba, akkor kifejezetten hasznos, hogy a Messenger, a Gmail, a Viber, stb. nem csipog egyfolytában. :) Persze, az is érthető ha valaki arra használja a DND-t, hogy mindent kiszűrjön, de nekem a hívások és SMS-ek általában azonnali reagálást igényelnek, a többi meg olyan, hogy jó ha nem kapom fel minden értesítésre a fejem, ezért így van beállítva a DND :) Mindenesetre engem meglepett, hogy ennyit kellett reszelni az S10-hez képest, főleg, hogy SmartSwitchel költöztem :) De a lényeg, hogy most már minden pöpi :)
 - 
			
			
						ShadowX
őstag
válasz
							
							
								csorbajeno
							
							
								#1957
							
							üzenetére
						Nem csak előre telepített? Nekem friss telepítés, semmi smartswitch meg biztonsági mentés, mégis a GM és a Samsung messages is fent volt és valamelyik első indításakor kérdezte, hogy alapértelmezetté tegye -e.
 - 
			
			
						Thom!
veterán
Akkor megnyugodtam.
 - 
			
			
						Thom!
veterán
A májusi update a sima S21-re megjött valakinek?
 - 
			
			
						MadMancs
veterán
válasz
							
							
								csorbajeno
							
							
								#1957
							
							üzenetére
						Első költözés Smart Switch második belakás FR után tiszta. Ettől függetlenül lehet megjegyezte magának teló. Illetve nekem Ultra van, lehet van sw beli különbség és feleslegesen vau vauztam bele

 - 
			
			
						MadMancs
veterán
Ez így elég èrdekes. DND nek az a lényege hogy az ég világon semmi se zörögjön/rezegjen. Ez a default, így is működött a50, S20, S21 is. Innentől lehet testre szabni mely kontaktoknál, mely app zöröghet. Messages app sose volt default, sőt fent se volt gyárilag se S20, se S21.
De egyszerűbb egyébként: hívások: mind (nálam csak kedvencek), üzenetek: mind (nálam csak kedvencek). És akkor üzenetek, hívások jeleznek/rezegnek alapbeállítástól függően. - 
			
			
						Zyelor
aktív tag
válasz
							
							
								pmatthew
							
							
								#1720
							
							üzenetére
						Sziasztok!
Hát én is egy jó nagyot szívtam a "Ne zavarjanak mód" - DND beállításaival, ezért megosztom, hátha másnak is hasznos lehet. A korábbi S10-es készüléken minden állítás nélkül úgy működött a mód, ahogyan elvártam, de itt voltak fennakadások vele.
Pl. azt vártam volna, hogy a különböző alkalmazások (Messenger, Viber, stb.) értesítéseire ne rezegjen a készülék, csak a hívások és az SMS-ok esetében.
A kiindulási állapot az volt, hogy minden is rezgett, mintha nem is lett volna bekapcsolva a DND mód. Aztán a következő az volt, hogy az SMS sem rezgett, illetve volt olyan, hogy a bejövő hívás sem.
Végül a "Ne zavarjanak" beállításai alatt az alábbiakkal sikerült elérnem a kívánt működést:
Kivételek alatt:
- Hívások, Üzenetek, beszélgetések: Hívások - Mind, Üzenetek - Nincs, Beszélgetések: Nincs
- Jelzések és hangok: A jelzéseket kikapcsoltam, és az érintési hangokat, minden más be van kapcsolva
- Alkalmazások: Telefon és Üzenetek alkalmazás úgy áll, hogy azt mutatja mindkét ikon, hogy "Összes értesítés": Itt at Üzenetek alkalmazással kicsit trükközni kellett, hogy be jöjjön ott a rezgés, "Előtérbeli szinkronizálások" és "Általános értesítsek" alatt be kellett nyomni, hogy jelzést küldjön, ne legyen néma Bob. Plusz itt még volt egy csavar is, hogy az Üzenetek alkalmazást kellett beállítani alapértelmezett SMS kezelőnek a rendszer default "Messages" (?) helyett.
Miután ezek megvoltak előállt a várt állapot:
- Csak a hívás és SMS rezeg, minden más alkalmazás nem rezgeti a telefont ha rezgőre van állítva. Ha van rajta hang, akkor pedig csak a hívás / SMS értesítésnek van hangja. :)
Nem tudom kinek segít, de nekem jól jött volna, ha megtalálom ezeket az infókat, és nem úgy kell kikísérletrznem. (érdekes amúgy, hogy az S10-en defaultból így ment).
 Üdv,
Z - 
			
			
válasz
							
							
								MikeWazowski
							
							
								#1950
							
							üzenetére
						Telefon beállítások -> Google -> Account Services -> Search, Assistant and Voice -> Google Assistant -> Voice Match -> (itt be kell kapcsolni az asszisztenst, ha nincs) Hey Google
Nekem ezek után sem jelenik meg a felirat, de már rögtön reagál a Hey Google vagy OK Google szavakra.
 - 
			
			
						MadMancs
veterán
válasz
							
							
								MikeWazowski
							
							
								#1947
							
							üzenetére
						 - 
			
			
válasz
							
							
								MikeWazowski
							
							
								#1947
							
							üzenetére
						Nem írja, ha ki van kapcsolva az automatikus szövegfelismerés, valahol a google beállításokban.
 - 
			
			
						MikeWazowski
veterán
Valaki használja itt a Google kereső widgetet? Régebben nekem benne volt, hogy mondd, hogy ok google vagy valami hasonló, de most nem írja. Nektek van benne szöveg, vagy üres?
 - 
			
			
						kristofxy
csendes tag
válasz
							
							
								gainwardgs
							
							
								#1938
							
							üzenetére
						Ma én is felraktam egy ilyen spigen üveget, de azért valamivel rosszabb lett az újjlenyomat érzékelés. Nem azt mondom, hogy katasztrófa, de az alap épp hogy csak odaérintem és 10/10 ok helyett erősebben kell odanyomnom az újjam és néha még így is sikertelen. Ezen kívül a termék kíváló.
Te a gyárilag fentlévő fóliát leszedted az üveg felhelyezése előtt? - 
			
			
						Thom!
veterán
A májusi update a sima S21 megjött valakinek?
 - 
			
			
						ShadowLac
addikt
válasz
							
							
								gainwardgs
							
							
								#1934
							
							üzenetére
						Próbáltad??
Merten vettem de még nem mertem felrakása. - 
			
			
válasz
							
							
								gainwardgs
							
							
								#1934
							
							üzenetére
						Koszi az infot.
Ez ahogy latom uveg. Ujlenyomat olvasoval nem lesz gond? - 
			
			
Megsérült a minap a gyári fólia a telon, az MM ben gondoltam kipróbálom az okospultnál ezt a clearplex fóliát. Kemény 9 ezret kérnek érte, amivel még nem is lenne bajom, de vagy jó 2 mm van még a fóliától a telefon széléig. Nem vagyok ebből a szempontból túl elégedett...
Voltam előtte SES-be de nem tudtak rá olyat visszarakni, mint a gyári volt.
Tudna valaki ajánlani valami jó féle fóliát, ami olyasmi, mint a gyári és fel is rakják... - 
			
			
USA-ban egy S8 beszámítás 225 USD lenne s21 5G vásárlása esetén
https://www.samsung.com/us/trade-in/multitradein/smartphones/galaxy-s21/buy/A Samsung német oldalon 90 EUR egy S8 64GB beszámítása.
A német samsung oldalnál többet szerintem nálunk nem adnak érte...
 - 
			
			
						dnelb
veterán
A trade-in sestore akciót kihasználta valaki? Egy s8 mennyit érhet vajon náluk?
 - 
			
			
						ssscsaba
csendes tag
válasz
							
							
								ShadowLac
							
							
								#1923
							
							üzenetére
						Nem minden S21 ami fénylik...
ez a videó nem telefonnal készült, hanem rendes optikai zoommal, leírás alapján ezzel a kamerával (https://www.sony.hu/electronics/handycam-videokamerak/fdr-ax53)
A projekt amin készült, annak a neve S21: https://hu.wikipedia.org/wiki/Stuttgart_21
 - 
			
			
						ShadowLac
addikt
válasz
							
							
								Lomha 8V
							
							
								#1922
							
							üzenetére
						Pont ez az , nincs bekepcsolva de mégis mindíg feldobja hogy kapcsoljam be. Erre kellene valami megoldás.
Német videó. Nem tudom ez a májusi frissítés után lenne?? De nagyon jó a zoom.
4perc 40 től nagyon durva. [link] mintha valahol olvastam volna hogy valami 100x is zoommot javít a Samsung. - 
			
			
						lacko22
aktív tag
Sziasztok, Galaxy S21+ hoz hol lehet venni olyan üvegfóliát amin keresztül olvassa az ujjlenyomatot?
 - 
			
			
						Lomha 8V
addikt
MOFI tok:



 - 
			
			
						csorbajeno
veterán
válasz
							
							
								ShadowX
							
							
								#1905
							
							üzenetére
						Beadtam a szervizbe, amikor elmondtam, hogy miket próbáltam, akkor elismerően mondta a szervizes, hogy én aztán mindent megpróbáltam, nincs több kérdése. Kb. 2 hét, mire elkészül, mert a debreceni szervizben még helyben nem javíthatják az S21-et, Pestre kell küldeniük. Köszönöm az ötleteket
  - 
			
			
						Lomha 8V
addikt
Na végre megjött a MOFI tokom, jelentem ki van vágva a vaku helye.

 - 
			
			
						ShadowX
őstag
válasz
							
							
								ShadowLac
							
							
								#1906
							
							üzenetére
						Én is azt érzem, hogy prémiuimabb érzés. Sok évnyi nexus/pixel után meguntam kicsit a gyári androidot. Sok a fejlődés a motorháztető alatt, de a google elfelejtette a UI-t polírozni, meg évekig tart nekik sok feature-t belerakni a droidba, akkoris olyan tessék-lássék módon (lásd grid view méretezés).
Meglátjuk meddig bírom.
 Ha frissítik ígéret szerint a szoftvert samsungék, akkor talán sokáig. - 
			
			
						ShadowLac
addikt
válasz
							
							
								ShadowX
							
							
								#1895
							
							üzenetére
						Nekem Is pixel 4A 5G volt előtte. Még itthon pihen a fiókba. Még nem tudom mi legyen . S21 plust jobb használni. Az egész egy luxusabb érzés. Nagyon jó a kijelző is. Jó fénynél szerintem is jó a samu. De igen a pixel minden szélsőséges helyzetben jó képet csinál. Majd meglátjuk javít e valamit a májusi frissítés. 1.2 giga lesz.főleg kamerát piszkálják.
 - 
			
			
						ShadowX
őstag
válasz
							
							
								csorbajeno
							
							
								#1904
							
							üzenetére
						Abban nem reménykednék. Először bevizsgálják, aztán majd eldöntik mit kell cserélni, ha ők is tapasztalják a hibát.
 - 
			
			
						ShadowX
őstag
válasz
							
							
								csorbajeno
							
							
								#1902
							
							üzenetére
						 - 
			
			
						Thom!
veterán
S21 May Update kinek jött meg? Nekem nem Voda...
 
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
 - Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
 - Samsung Galaxy S21 Ultra / 12GB RAM 256GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia
 - Samsung Galaxy S21+ / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
 - Samsung Galaxy S21 Ultra (12GB / 128GB) eladó
 
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390-A Pro Z390 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
 - Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U 16GB
 - GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3619
 - GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3881, 94% Akkumulátor
 - LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
 
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
						
								
							
								
								
							
 
								
								
							
								
							
 
								
								
								
							
								
								
 
								
							
								
								
							
							
							
								
								
							
 
								
							
							
 
								
								
								
							
 
								
							
							
								
							
 köszönöm Neked is MadMancs, hogy megnézted! 
							
 
							
								
 
							
								
								
								
							
								


		
