Új hozzászólás Aktív témák
-
Thunder78
őstag
Alkalmi fotózgatásra tényleg jók, de azért nyaralásra még viszem a rendes fényképezőmet
Sajnos pl a hordójelenséget nem tudják nagyon kiküszöbölni benne, illetve hiába az autófókusz, akkor is helyenként életlen a kép. Legalábbis egy normális digi fényképezőhöz hasonlítva.
Egy szónak is száz a vége ... nyaralásra fényképező, de ha látsz egy jó poént, vagy épp a barátnőd olyan helyzetbe van, ami neked tetszik, arra tökéletes
Szerk: Samsung D900-am van és meg vagyok vele elégedve, de azért még korai a fényképezőkhöz hasonlítani a telefonok kameráját szerintem
[Szerkesztve] -
Sunyi Sanyi
senior tag
Közeli képeken nagyon homájos képeket készít.
-
Enjoy
addikt
Nincs rá szükség!
Mivel a samsung nem ad ki nem végleges szoftverű telókat, mint pl a nokia
állandóan csak azt hallom, h most ezt javították végre, akkor meg azt
miért nem tudják elsőre megcsinálni? vagy miért kell ennyiszer frissítést kiadni?
Elég lenne egyszer megcsinálni véglegesen!
De gondolom neked még nem volt samsungod...nem tudhatod milyen jó érzés stabil sw-jű telót használni, ami nem fagy le... nem kell állandóan a frissítésre várni
sry az offért -
Z400 Fan
csendes tag
Hát ez az U100 nagyon vékony...
Lehet, hogy a következő tagot a szériából már borítékban kapja meg a szerkesztőség. -
erdoke
titán
Ez nem teljesen igaz, szerintem csak az idő szoríthatja őket, a sietség miatt nem finomítják a szoftvert eléggé.
Pl. a D600-D900-U600 vonalon is folyamatosan csökkentették az idegesítő Samsung hibákat, amik miatt rinyáltak a felhasználók. A D600 még nem tudott egyszerre rezegni és csörögni, a D900-ban nem volt rádió, stb. Vagy említhetném a középkategóriás vonalat, ott is folyamatos a javulás.
A Nokiának meg azért sírnak a felhasználói, hogy csináljon vékonyabb és könnyebb telefonokat, aztán meg azért, hogy miért nem bír ki másfél napot az akksi.
[Szerkesztve] -
Ricardo
titán
Kb annyi hogy lövésük nincs az itteni igényekről. Csomó jó dolgot kihagynak ami az ázsiai piacra szánt testvérmodellekben benne vannak, mert az ''európai igények'' mások. Az fel sem tűnik nekik hogy a felhasználok panaszkodnak régóta hogy mit hiányolnak egyes készülékekből, és kiadják az utódot teljesen azonos hibákkal mint az elődöt.
-
AMD Power
titán
Üzenet érkezésekor vagy egyik, vagy másik, a kettő együtt nem megy.
Mi van??
A teszt jó lett de ezek a Samsungos hülyeségek ki csinálnak. Azért az is érdekes , hogy nagy fejlett Dél Korea ki ad egy ilyen telefont 2007 közepén. -
erdoke
titán
Teljesen igazad van, ennek a telefonnak az a lényege, amit leírtál. Ha nem találja el elég sok ember divatmániájának fő csapását, akkor nem lesz belőle utód. Az már gyanús, hogy ez a modell önmagában is utód, az X820-é. Tehát várható a folytatás, mert nagy átlagban sok ember kajolja az ilyesmit. Mivel a Samsung az LCD kijelzők piacának vezető gyártója, és az utóbbi időben egymás után jelenti be a rekord vékonyságú kijelzőket, el fogják érni a 4,x mm vastagságot már jövőre.
Van rá esély, hogy a tamagocsinál tartósabb mánia alakul ki a penge telefonok irányába. :Ö -
Enjoy
addikt
Miért kell lehúzni a telót?
Tudtok más gyártó által készített olcsó divattelót 3mp-s kamerával, ami ilyen penge?
mert szerintem ez az ár egy divattelónál nem számít drágának! főleg , h ekkora tudása van!
No SE, No (No)kia, No Moto...stb
és sztem erre van kereslet, szval jól csinálja a samsung
a kamera-mp...stb témához hozzászólva:
Nem ezzel a típussal fogja ámulatba ejteni az embereket!
Full egyértelmű, h jönnek majd a Keleten már több éve megjelent nagyobb lencsés(CCD-s) optikai zoomos telók! S hálistennek annyira fejlődik a technológia, h nem lesz szükség akkora készülékházra! és egyértelmű az is h jobb lesz a minőség is..
S akkor már simán kifognak váltani a telók egy középkategóriás fényképezőgépet!
S szerintem az emberek 90%-nak nincs jobbra igénye!
A fotósok, fénykép mániások bizti vesznek egy 20cm vastag készüléket...(szval nem az ilyenekkel kell összemérni)
de ezt a témát már milliószor kiveséztük!
szval majd méglátják a kétkedők....a végzet elkerülhetetlen
[Szerkesztve] -
joey04
titán
-
Xantomas
őstag
Egyszerűen már nevetségesen hülyeség, és emberes tenyérmérettel rendelkezőknek felesleges egy ilyen vékony, koreai cukiság.
Lehet hypolni, de azon kívül, hogy megmutassák mit tudnak, és meglovagoljanak egy divatot nem sok értelmét látom. Talán csak annyi, hogy jobban fognak figyelni az aksik méretére, kapacitására, és a telefon fogyasztására, amit későbbi modelleken kamatoztatni tudnak a készenléti időben.
Számomra ez a pengemobil mánia ugyan azt jelenti, mint a Hellokitty, vagy a tamagocsi. -
Allien
veterán
EZ olyan kijelentés (az utcsó mondat), mintha azt mondanám, hogy a bridge gépek elérik a dslr-k minőségét, hogy ne kelljen dslr-t vinnem, csak bridge gépet. pedig ég és föld a külömbség.
Ha másért nem, az optika miatt, de sorolhatnék fel nem 1 dolgot, amiben nem fogja egy ideig utolérni egyik kategória a másikat. Ha másért nem, azért, mert a gyártóknak nem éri meg!
-
Emosz
tag
Jólvan srácok,Ti nem szoktatok néha rosszul elképzelni bizonyos dolgokat
Legközelebb majd megnézek minden elérhető képet,hátha megtalálom szétszedve
[Szerkesztve] -
Pompi
nagyúr
Nem találom valami megfontolt ötletnek,inkább tettek volna bele egy 2Mpixelest úgy,hogy nem türemkedik ki hátul mindjárt izlésesebb lenne a dolog azthiszem.
Igen. Sokkal vékonyabb lehetett volna 2 megapixeles érzékelővel... ezek a fránya 3 megapixelesek sokkal vastagabbak... LOL -
Emosz
tag
Nézd,nem rossz dolog ha van kamera egy telefonban n+1 okot lehet elmondani miért is hasznos dolog ez...De az,hogy egy ilyen pengevékony telefonba belenyomnak egy 3Mpixeles kamerát....Nem találom valami megfontolt ötletnek,inkább tettek volna bele egy 2Mpixelest úgy,hogy nem türemkedik ki hátul mindjárt izlésesebb lenne a dolog azthiszem
-
AS
félisten
Nálam meg 2 telo van mindig egyik 11 mm másik 10 mm és nagyon jo mert könyen elfér zsebemben.
Izlések és pofonok. -
Deluxe00
senior tag
mp3ra...marmint mp3 lejatszo gyanant ertettem...nem hallgatok mp3at csak losslesst
-
qfm
őstag
Érjék el azt a vékonyságot, hogy fel lehessen csavarni a telefont, aztán végre csináljanak egy normális méretü telefont, minden divatos vékonyság és vacak nélkül, amibe bele raknak egy normál kamerát végre, egy jó kijelzővel. Meg ha már ugyis annyi hely van, azt a nyomorult fm rádiót is belesuvaszthatnák. Én egyedül azért pártolom ezeket a penge vackokat, mert hátha egyszer arra használják hogy normál telefonba olyat is bele tudjanak rakni, amit ma még nem, nem pedig arra hogy 3 telefont keljen fognom ahoz hogy ne csusszon ki a kezemből
[Szerkesztve] -
Deluxe00
senior tag
válasz
(Kolombusz) #30 üzenetére
En nem erthetem ez igy van! Nem tudom nem szeretem ezeket az egybetelefon mindenre jo dolgokat, sajtreszelo, koromvago ollo! mp3-ra ott a U2 iPodom, telora ez, fenykepezesre a 400D Canon...minden amire valo, sztem igy jobb! De ezt te nem ertheted
-
(Kolombusz)
veterán
Miért?
Hogy megörökithess vele egy szép/vicces pillanatot, stb.
Én se hittem, hogy használni fogom, mikor az első kamerás telefonomat vettem, most meg naponta több fotót készitek vele, mivel már annyira jó minőségben lehet mobillal fényképezni.
És milyen jó is volt a hétvégi esküvőn, egyik családtagnak odaadtam a digitális gépet, én meg a telefonnal fotóztam. Teljesen más életképeket kaptunk el ketten.
De ezt az E50 kamerájával nem érted meg úgysem. Próbálj ki egy Sharpot, egy jobb Samsungot, akár SE-t, vagy N73/N80/N90/N93(i)/N95 Nokiát. -
AS
félisten
Azért mert telefon mindig az embernél van mig a fényképezö nem.
És legjobb kamerás telefonok már elérik megfelelö minöségét hogy ne keljen fényképezö. -
Emosz
tag
Nagyon vékony a telefon...Én igazándiból azért nem venném meg mert félnék, hogy eltöröm...Amúgy nem igazán értem minek egy ilyen telóba 3.2Mpixel....
-
Deluxe00
senior tag
Ma mikor vettem E50et! Egy 50 ev koruli noci jott be es sorolta a gondjait hogy miket nem tudott megcsinalni a teloval, nem tudta bekapcsolni meg ilyenek, mokas volt!
-
Vitya[GP]
csendes tag
Azért a Motorola V3 jobban bejött, de ez sem rossz! ;)
-
joey04
titán
Azért azt nem mondanám h a profilváltás lehetősége az üzelti készülékekhez köthető... a többi gyártó készülékei alapján legalábbis biztos nem.
[Szerkesztve] -
erdoke
titán
Annak, aki profilokkal felvértezett telfont szeretne, mindenképpen. Annak a sok milliónak meg, akinek ez nem hiányzik, nyilván nem alap.
Ennek a telefonnak a vékonyság a lényege, azokat a felhasználókat célozza meg, akiknek ez kiemelten fontos. Ezek az emberek nyilván hajlandók pár dolgot megbocsátani a vékonyságért cserébe. Mellesleg a profilok hagyományosan az üzleti kategóriás telefonokhoz kötődnek, az U100 pedig teljesen egyértelműen egy divattelefon. -
joey04
titán
Igen csak ez a probléma hogy miért nem képes változtatni az ilyen apró de nagyon dühítő problémákon?lehet már rég átpártoltam volna Samsunghoz ha ezeket a hülyeségeket kinőtték már volna.(most pont nem a profilokról beszélek van még 50 másik)na mind1.
56ér viszont bőven megéri! -
AS
félisten
Viszont 56 ért nagyon megéri ahoz képest hogy világ legvékonyabb teloja.
[link] -
AS
félisten
Samsung csak 3g képes készülékekbe rakja bele a profil funkciot.. de azokban mind van.
-
kavicssli
addikt
Elképesztő! Kíváncsi vagyok a nokia mikor próbál előrukkolmi ilyen penge telóval!
-
nap
addikt
Az alap, hogy egy telefon tudjon profilokat.
-
AS
félisten
Nem kicsi a kijelzöje 1.9 collos anyi mint pl se w810 ben csak fektetve.
-
elit_hun
őstag
Oldalról egészen pofás, de amint megláttam a többi képet megváltozott a véleményem...szerintem elrontja a kinézetét az hogy kicsi a kijelzője
iPhone teszt mikor lesz -
Jégkokó
veterán
Nem tudom, hogy meddig fokozható ez a penge őrület, de ez már enyhén szólva is túlzás.A samsungnak volt már nem egy hasonlóan vékony telefonja, és számomra mind kényelmetlen volt, mert egyszerüen nem esett kézre.
-
kzoltann
aktív tag
Nekem nagyon nem tetszik, tul lapos, és csunya is. Nagy teljesitmeny elismerem, de akkor is csunya, mindennek van határa.
A cikkben 176x220-nak irjatok a kijelzot a specifikacioban pedig 320x240 van. -
AS
félisten
Ugy vagyok vele ne legyen bövethetö de legalább akkor 1 gb belsö memoria legyen benne,
vagy 2 gb,
Már kapható pár gsm boltban Eu-sam és persze alapbol van rajta magyar nyelv. Bárhol veszed az u100-at. -
(Kolombusz)
veterán
A kamera tényleg elég jó képeket csinál.
A kijelző szerintem kevés.
A bővithető memória hiánya is rossz pont.
És a kis szoftveres kellemtlenségek sem a legjobbak. -
dragonfx
veterán
zoral telefon nagyon, nem semmi.
ára was kostet mert az xxl oldalán nem találtam
A videodownload linket javítsátók, kicsit sok lett oda pár dolog.
Szerintem a képei jók.
Mekkora zsír a videója már, aza zörgés hang akar lenni alatta?
[Szerkesztve] -
joey04
titán
Tipikus Samsung, annak minden előnyével és hátrányával. Technikai csoda hogy ezt elérték, gratula!Viszont a vékonyság miatt további kompromisszumokat kell kötni, de ezek(memkari, fm-rádió) többsége mint olvasom az utódban már megoldott lesz.De akkor sem kéne mert túl kicsi a kijelző szvsz.
-
AS
félisten
Már készül az utod, még 1 mm it faragnak és bövethetö lesz, + fm rádio is lesz benen 2008 eleje.
-
Jadro
veterán
Meg lehet ezt a telefont stabilan fogni?
Nagyon vékony.
-
Szokásos...
A belső áldozatul esett a külső oltárán.
De majd jön az U110, amivel kiküszöbölik a csorbát, és tá-dám! -
AS
félisten
Már gondolkoztam hogy ilyen telot is vehetnék, hiszen mont U600 mban sicns kártya, csak d830 ban,
De aztán mégsem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Már csak az ár a titok a Redmi Pad 2 Pro kapcsán
- Milyen autót vegyek?
- Steam topic
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- E-roller topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Házimozi haladó szinten
- Gitáros topic
- Futás, futópályák
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- További aktív témák...
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / GTX 1080Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3317
- BESZÁMÍTÁS! Asus H310M i3 9100F 16GB DDR4 120GB SSD 500GB HDD GTX 970 4GB Zalman ZM-T7 FSP 400W
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T1000 32GB 1000GB 15.6 új akksi 1év garancia
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Blue Titanium Titán dizájn, Pro teljesítmény 128 GB
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest