Új hozzászólás Aktív témák
-
.LnB
titán
Nem, ez még csak a Gold Rush. De a fullozás a cél. Csak ugye Xbox-on nem platina van, hanem 1000/1000.
Addig még hosszú az út.
Most ilyen gyűjtögetős feladatok jönnek. A Best in the West achihoz. 6 Gang Hideouts (ebből 2 kell még), 30 Dinosaur Bones, 20 Dreamcatchers. Lesz majd most. Nyugisak.
Ezeken kívül még bőven van mit csinálni. Mert szép, hogy 91%-ra írja a completion-t. De még sok sok óra van így is benne.
Az Exotic-ok, a Hunting request-tek, a Challange-k (3/9 van meg).. Ezek mind vannak még. -
negyven2
nagyúr
Én ahogy kivettem az írásából, az Online-al nem igazán akar foglalkozni, csak kiszedni belőle az achi-kat. Amúgy tényleg nem kell félni, mert def.-ben nem igazán piszkálnak. Csak leírtam, hogy mint kezdő játékos mit tapasztalhat majd.
A lovas dologra meg visszatérve... mivel digitális kiadásom van így nem tudom megmérni, de egyrészt már day 1 óta (ha ennél hamarabb játszottál vele akkor persze más a helyzet) volt panasz arra, hogy bár tetten érhető a különbség a lovak között azért nincs bőven elég egy alap ló is a Story mode-ban. Itt most arra ondlok, amit kb megkapsz a játék elején. És ez most se változott. Igen változtattak a lovak viselkedésen, de az nem 21-ben volt, Hanem talán a Moonshiner upadte-kor, és akkor is inkább olyan változás történt, hogy ritkában rohan neki a fáknak...
-
negyven2
nagyúr
Vagy csak úgy érezted, hogy eltűnt. De megvan a különbség köztük. Persze a közel azonos szintű lovak esetén akkora nincs (és korábban se volt), de egy full alap gebe és a vagyonokba kerülő között már látható. De ettől függetlenül mindig is az volt, hogy igazából a legnagyobb különbség az az életerő , és az állóképeség. Ez utóbbit kvázi feleslegessé teszi egy kiváló nyereg (pl. Panther).
illetve amit az előbb is írtam, Story-ban ez annyira nem tűnik fel, mert úgy van megalkotva a játék, hogy egy gebével is érvényesülni tudjál.
-
.LnB
titán
Nem tervezem lecserélni még a lovamat. Azt terveztem, hogy majd betöröm a fehér arabot a versenyes feladatokra. És azt csak arra használom.
De most, hogy írtátok a Turkoman-t. Az jónak tűnik. A Gold szép abból is. A fekete még mindig csak az Online-ban elérhető? Mert most, hogy utána olvastam, azt írták. -
negyven2
nagyúr
Van különbség köztük azért, de nem jelentős, mivel eleve a játék script rendszerére épülnek azok a dolgok, amiknél kiütközhetnek látványosan a különbségek. Vagyis ha a küldetéseben arról van szó, hogy eddig a pontig te nem érheted utol a másikat, akkor nem fogod, míg más esetben nem annyira lényeg. Pl. van a Dutch-os opcionális versenyzés. Ott pl. a Level 4-es ingyenes lóval, alig bírtam az élen maradni, míg az Arab-al (illetve replay-ben a Turkoman-al, simán otthagytam).
e igen, legtöbb esetben a kinézet a lényeg (és sajnos ugye az Arab kicsit ló).
-
-
Dell XPS
veterán
Mostmár 3. Chapter -ben vagyok és elkezdtem a kihívásokat sorban, de nincs változás. Erre gondoltam, hogy "le vagyok tiltva", túl jól állok és nem engedi a fejlődést.
Tűznél és van grillrács. Insert állapot van. Most a harmadik Chapter -ben elkezdte engedni a crafting -t (hús sütés), és nem is jelenik meg "arany" színben. Mindha egyszerű, vadhús lenne, hatás nélkül.
Nem nyúztam meg, nem is tudtam. Ki van X-elve a térképen, nincs másik legendás bölény.
Szóval azt mondod, egy új telepítés nem hozna új változást? -
negyven2
nagyúr
Nem input lag mert én ezt nem nevezném annak .Legalábbis nem klasszikus értelmében véve input lag az ami a játékban van, hanem probléma inkább az, hogy nagyon túl van animálva minden benne, és ráadásul ez úgy néz ki, hogy az egész animációs fázis részt befolyásolni tudja magas framerate szám. Vagyis minél nagyobb az fps-e játékban az adott animáció annál gyorsabban pörög le. Legalábbis némely esetben.
Valószínűleg annak is köze van hozzá, hogy az előző generációban lévő gépek elég gyenge Jaguár CPU-ja nem minden esetben képes top-on lenni ebben (bár azért sokkal erősebb CPU-val rendelkező teszt PC-n se volt mindig annyival gyorsabb).
Ugye a klasszikus input lag az mindenhol érezhető lenne (kameramozgatás, menüben való lépkedés, vagy akár a célzás utáni konkrét lövés (vagyis amikor célzol és lenyomod a lövés gombot). De amúgy a legegyszerűbben tényleg azt kellet volna nézni, ahogyan körbenéz a kamerával.
Illetve amit én is, meg a hozzászólásokban is írtak, az az, hogy az Online-ban is meg kellet volna, hogy nézze ezt. Mivel ott az animációs fázisok nagy része vagy nincs meg, vagy nagyon megvannak vágva.
-
sp8787
addikt
Persze ,hogy nem az meg ugy egyaltalan nem is "hiba".
Ne pocsekold erre az idodet!
-
Mike
veterán
tényleg így működik, de egyáltalán nem zavaró. ha valami zavart, hogy John csigalassan vánszorog. De ez egy ráérős program, nem rohan senki sehova.
Megnéztem, az online ugyanilyen. Szóval ez nem hiba, hanem szándékosan ilyen. Nem fogják kijavítani. Ha annyira zavar, ne játssz vele. Van egy csomó másik program, a videóban is.
Ettől még az rdr2 nem szar, moslék, fos stbA legjobbakat
-
negyven2
nagyúr
Szerintem az hogy le szedné torrentöl, az én olvasatomban nem jeleltette, hogy onnan töltötte le.
Bár gamer mode nincs PS4 Pro-n, de van olyan, hogy Boost mode (szerintem erre gondolt, mert a TV-s game mode az pont kikacsol mindent ami növelheti az input lag-ot (az inpt lag témát meg azért hozta így fel mert ezt írtad neki:
"nálam nincs input lag
néha vannak döccenések, de azt a session váltás, vagy a játék újraindítása megoldja"Ebből nekem az jött le, hogy network lag-ra gondolsz.
Viszont az előbb is írtam, hogy a sztori mode-os animációk esetében simán hihető az (bár nekem One X-en nincs akkora mint amit linkelt egy videóban), hogy input lag-os a játék, pedig az dizájn (ha emlékszel a beta idejeén is hasonló volt a karakter mozgás mint sztoriban, de ott nem volt meg a lomhaság. Ezért is volt picit fura. Ezt cserélték le a mostani szuper speed mozgásra.
Amúgy a legtöbb esteben a TV input lag-ja a legkisebb (legalábbis volt egy df elemzés az AC Odyssey esetében ahol egy ~13ms-os TV-n olyan ~178ms volt az input lag).
Amúgy meg... miért is mi vitatkozunk amikor ö maga is megtalálta a választ rá (PS4 Pro Gamer Mode... legyen ez bármi), én meg megírtam, hogy az igazából ilyenre lett tervezve (már a GTA V sztori módja is ilyen volt... mármint lomhább mozgás).
És bár nálam ez a játék szám közelebb van az 5000 órához, de ebből olyan 4000 csak az Online. Nemiába lett ez a legtöbbet játszott játék nekem Xbox-on. Lelelőzve ezzel a GTA V-öt!
-
negyven2
nagyúr
Ezt nem bántásból írom, de már többször észrevettem, hogy néha mintha félremenne a szövegértelmezésed. Jelen eseteben sehol nem írta, hogy tört verziót használ Xbox-on. Nem is lett feltörve se az ne, se a Series széria, vagyis nem lehet másolt játékot feltenni, és nem lehet hattérben hack (pl. trainer-t) eszközt futtatni. Szemben a PS4 egyes fw. verzióival (igen PS4-en lehetett akár másolt RDR2-vel is játszani!).
A többi része az eredti írásának félre értelmezése inkább abból fakad, hogy nem jött le az, hogy ő a Story mode-ra gondolt, ahol igen úgy tűnik mintha input lag-os lenne a játék. Az input lag az nem ugyan az mint a network lag (ping) hanem az az késeltetés, ami a gomb megnyomása és kijelzőn megjelenő válaszreakció közti időt jelenti. Vagyis ahogy a linkelt videón is látszik, az analóg kar elmozdítása után késve reagál rá Arthur mozgása.
A PS4 Pro-s game mode alatt meg én azt értem, hogy ha jól tudom akkor Pro-n ha olyan PS4-es játékot játszol aminek van Pro patch-e, de te nem akarod Pro kádasban játszani, akkor lehetőség van rá, hogy a sima PS4-es kiadást úgy futtatod, hogy a Pro plus ereje miatt jobban fut mint alap gépen.
Viszont!
lanszelot: Nekem One X-en nincs ekkora input lag-om. De ami van az igazából egy dizájn döntés, hogy a karakterek mozgása "élethűbb" legyen. Red Dead Online-ban konkrétan nincs ilyen probléma. De sztoriban is csak a mozgás ilyen (illetve a mozgáshoz köthető cselekedetek). Vagyis pl. lövés esetén azonnal reagál.
És bár ezt feleslegesen írom le (mert szerintem ezt tudod), de TV-k esetében láttam már olyat, hogy minden kijavító dolog be volt kapcsolva és akkor tényleg nagy az input lag.
Vagyis ahogy írtam ez direkt ilyenek lett tervezve és nincs rá megoldás (nagyon hülyén venné ki magát ha sztoriban is úgy mozogna Arthur mint az online super speed-es karakterek... szerintem).
-
lanszelot
addikt
Agresszív stílusom?
Te tolvajoztál le, pedig csak az első sort kellett volna elolvasni.
Pont az olyanok miatt mint te aki a tényt vakon átlépi, és jó az úgy, azok miatt van ennyi hibás játék.
Ha beírtad volna a keresőbe, akkor láthatnád, hogy 2018 óta elismert játék hiba, és minden konzolon jelen van. PS4 pro -n a gamer mod -dal lehet kiküszöbölni.
De nyugodtan viseld a szemellenződet. -
lanszelot
addikt
-
negyven2
nagyúr
Persze, hogy számít, de itt nem erről van szó, hogy sz*r a net, hanem hogy a kapcsolódás a szerverekhez néha eléggé be tud hülyülni. Mármint az közismert dolog, hogy az online egy nagy része a Social Club szerveken fut, és ha ehhez valamiért vacakol kapcsolódsz (aminek nincs sok köze a te netsebességednek, kapcsolatod minőségének), akkor képes elég komoly bugokat produkálni (ekkor jön elő, pl. a végtelen töltés, vagy a moonshine eladás fekete képernyője... vagy az, hogy csak úgy eltűnik alólad a szekér). De a vacak SC szervek miatt van az is, hogy mostanában ismét, van hogy 2-3 percenként vált sessiont a játék (amit vagy úgy veszel észre, hogy eltűnik a táborod, vagy úgy, hogy a buff-olt arany Core-ok átváltanak csak úgy fehérbe).
-
negyven2
nagyúr
Erre írtam többször, hogy én nem kifejezetten farmolok, csak vagyok a játékban és csinálok dolgokat. Nem egy farmer emberke van GTA forumson, és ott van olyan, hogy 3400 órát rakott a játékban és 910-es szinten van már 5000+ aranya és 1,2 millió $RDO-ja. De még ez se igazi farmer, mert ott vannak azok a diszpéldányok akik már vagy a 3. acc-ot viszik ki 1000-re (minden nap az összes daily, valamint felszedhető collector dolog, plusz a pénzkereső üzemek futtatása (napi 12+ óra biztos belemegy nekik a játékba).
A szintlépés meg úgy működik ha jól emlékszem, hogy 100-as szintig minden következő szintig +25 XP kell mint az előtte levőhöz. 100-as fölött meg ez +50 XP-re változik.
solyom00: Ezt neked kell kitapasztalni hogy melyik a legjobb számodra. Én normál beállítások mellet használom. PvE-re meg Free Aim-et használok.
Viszont, ez lehet, hogy csak placebo, de néha az az érzésem, hogy a hálózati kapcsolódás, játékbéli bugok is be tudnak zavarni a célzásba (és itt nem azt értem amikor defenzívbe mész be PvP-be).
Ezt úgy értem, hogy nagyon sokszor érzem azt, hogy nekem rosszul működik a hitbox. És nem szimpla lagg-ról van szó, mert ekkor NPC-re se tudok normálisan lőni.Példa. Bemegyek egy Showdown-ra és ott a legjobb szerepem is maximum a golyófogó (vagyis esek kelek, alig tudok bárkit eltalálni (kint PvE-ben is még egy egyszerű ambush is egy kis kihívást okoz bekapcsolt Aim mellett)...
Újraindítom a játékot (akkor cache törléssel), visszarak ugyan azok köze a játékosok köze és ez a probléma megszűnik. Vagyis kihívás vagyok immár, és általában ilyenkor már nem rajtam múlik, hogy nyer vagy veszít a csapat (tehát nem az van, hogy csak úgy átrohan rajtunk a másik, ugyan azokat a tagokat felvonultató csapat).
-
negyven2
nagyúr
Nem laggolt, hanem ahogyan írtam, ezt a glitch-et csinálta. A jelentés, pedig ebben az esetben lehet nem fog sokat érni, de itt jogosabb. A lasszós trollkodás, sajnos egy game design hiba (azért lehet lasszóval elkapni a másikat, hogy pl. ne egye meg a medve/puma a másik játékost Naturalist event alatt).
-
negyven2
nagyúr
Én még mindig úgy vagyok, hogy ha nem kell akkor nem PvP-zek (nem mintha így 628-as szinten nem menne, sőt!). De ezt dolgot (vagy legalábbis hasonlót), én eddig úgy éltem meg, hogy én senkit se tudtam megsebesíteni (de ők igen, meg ha free aim-ben is) és nem lehetet őket bejelölni PiB-el sem. Lehet, hogy ezen felül van ilyen Glitch is ami.
De amúgy, ez a Glitch/Bug annyit tesz, hogy free aim-be rakja számára a meccset (ő is csak így tud lőni, és őrá is csak így lehet). Viszont van Hardcore showdown is már, amiért sok ilyen játékos sírt, mért nem ott vannak? Talán mert így nekik könnyebb a PvP ha olyanok ellen játszanak akiknek nem megy a free aim? Ez mondjuk az "elitista" free aim játékosokra jellemző, hogy őket igazából az zavarja, hogy lock on esetén könnyeb őket megölni (pedig lock on hatókörön kívül free aim van)...
Mindegy, ezek sajnos bonyolult esetek.
-
hombre[EU]
nagyúr
-
negyven2
nagyúr
Nálam is ezt csinálja, de ha megveszem azt aminél beakadt, akkor tovább lehet megint lépni... valamennyire. Általában 1-5 között ugrál ekkor is a lépések száma. De mivel jelenleg ingyen van az összes, ez így inkább csak a szokásos Rockstar féle kellemetlenség. Zavaróbb az, hogy megint eltűnt az összes elmentet outfittem, pedig vágy 4 napig nem volt velük gond.
-
negyven2
nagyúr
Úgy kb. 8-10 ötcsillagos nehézségű Virgil “The Shepherd” Edwards megcsinálása után, most beadta nekem is
végre azt amikor a célpont a "The Loft"-nál (a kilátó torony) van. És szerintem ez még így havas időjárásban is sokkalta könnyeb mint amikor "Beaver Hollow"-nál (a barlang) van (az se egy nehéz helyszín számomra). Leginkább azért, mert itt nyílt a terep, és nem egy szűk barlangba vagy beszorítva. -
negyven2
nagyúr
A kedden érkezet esetében ne gond az időjárás, mert a barlangban van a nagy része.
solyom00 A mostani 3 új LBH esetében valóban, 4-es szinten nincs Lock-On, de minimális rásegítés van. Scope-os fegyverek esetében nagyobb. És nem is kapcsolható ki. Nem egyszer volt olyan, hogy 5. szinten (ez ugye annyiban nehezebb mint a , hogy nem jelzi az ellenfeleket a minimap) lövök az ellenfélre és átfut egy másik NPC, és érezhető volt, hogy picit arrébb húzta a célzást (mintha megfutja volna a szél). Mondjuk ami zavaró ilyenkor az a lovad. Ugyanis ilyenkor arra van Lock-on. Igy ha a közeledben van akkor van, hogy inkább azt fogja be, a szabad célzás helyet.
-
Elims
veterán
Ps-en.
Megtaláltam a bestiarium-ot,de azt nem láttam,hogy az is le van írva.Jobban át fogom olvasni.
kb.2 nappal ezelőtt vettem mégegy 5m-es hdmi kábelt,mert a vr-ban az egyik sima volt,bedugtam a másik high speed-es mellé az új 2.0-sat.
Ps bekapcsol,tv be,vr-be és..... semmi. :-/ Ugyanúgy sima hd-ban adta a képet.
Új kábel ki és csak a tv---ps közé be.Elindítom a ps-t,tv be és amikor rányomtam a red dead 2-re kérte a hdr beállítást.Eddig ilyen egyetlen játéknál sem volt csak annyi -amelyik támogatta-,hogy a tv-n felvillant egy hdr jel jobb fenti sarokban.
Most viszont a kalibrálás után elindult a red dead 2.
Azt nem mondom,hogy teljesen más lett,de szemmel láthatóan még az eddiginél is szebb lett. :-)
Ezt csak azért írtam le,ha vkinek véletlenül nem olyan a kábele -pedig azt hiszi,hogy,de..- cserélje,mert érdemes!! :-) -
Elims
veterán

Marilllyo: Köszi!!Így nem töröm magam..
Az életerőre lenne esetleg tippetek?
Már úgyis szoktam harcolni,hogy sima késsel ölöm meg az ellenfelet.Akkor +10 fehér szívet ad.
A villámjelű (stamina?)+a dead eye (főleg ez) elég jó tempóban növekszik,a szív (életerő?) viszont nem akar megmozdulni. :-/+van amikor a táborban egy-egy ember kér tőlem vmi kis növényt vagy vmit,utána kimegyek a táborból majd vissza és vmi olyasmit ír,hogy xy ember már nem foglalkozik a feladattal vagy vmi hasonló.
Az mi lehet? (Ha érthetően írtam le egyáltalán..)Vmint a táborban már mindent felfejlesztettem,de a trófeát még nem adta meg.Vmi olyasmit írt,hogy vmi feladatot délután kellene megcsinálni.Próbáltam mindent,de nem tudtam meg,hogy mi az. :-/ A táborba lépve jobbra fent a 3 jelből (medic+az ammo+a bőrös ember) az első 2 sárga színű,a 3. fehér.
Az mit jelenthet?Szerk.:
Rámentem arra a táskára..Nekem az kb.3-4hét játék lesz. -
negyven2
nagyúr
Nem volt gondom tegnap és ma hajnalban. Egyedül ismét a minor bugok voltak jelen:
- Szekér de az is magától többször volt elérhető mint a hétfői update előtt.
- Lovon tárolt Outfitt, ami talán kicsit javult, mert már nem tűnik el az összes csak egy pár darab
- gyorsan koszolódó ló.Illetve még Naturalist előtti bugok mint:
- az eltűnő Monnsine (nem a shack-ben, hanem ami a játék eleje óta bent van)
- daily chellenge bugok, hogy nem számolódnak, de mivel a 15 Role-ból csak 9-et kell megcsinálni így nem probléma
- ruha/fegyver viselési glitchek amik a BH után jönnek létre
- A PRÉMEK a lovak hátulján (de komolyan ezt másfél év alatt nem tudták megcsinálni....)
- egy-két infinite loading screen azért most is becsúszik, de ez nagyon ritkán van
- Illetve meghülyülő aim, ami miatt van, hogy alig találok el valamit, valakit (mintha kikapcsolnának a kártyák, vagy mintha minden fegyveren max lenne a bloom kör).Viszont eltűnt a 4000-es DC, a lovak már gyorsutaznak velem is, sok a legendás állattal való találkozásom (viszont olyan ami két lábon áll, és lövöldözik azzal nem nagyon
) -
negyven2
nagyúr
Minimálisan jobb a helyezett ma, mert már le lehet löni az NPC-ket, és az állatokat. Igaz ezen kívül minden bugos. Viszont pár Daily-t meg tudtam csinálni ma is. a játékot úgy indítottam, hogy egy Race-be menjen be. mikor berakott a matchmaking-be, akkor ki is léptem free roam-ba. Ekkor gyorsan menüből elinditottam egy Moonshiner Story küldetést (a másodikat), itt gond nélkül meg tudtam csinálni jó pár Daily-t.
Majd ki kéne próbálni a pókeres privát solo lobby glitch-et, hátha ott rendben vannak a dolgok.
amúgy ez nem válasz akart lenni...

-
negyven2
nagyúr
És a legszomorúbb, hogy a Rockstar az ilyen eseteket simán megússza nagyobb közfelháborodás nélkül. ugy értem, hogy az aktív játékosok, mint pl. mi, azoknak szó szerint kinyílik a bicska a zsebében attól amilyen állapotban van az Online, de leginkább az ilyen kommunikációtól. De ezt leszámítva maga a gamer világ egy meh-vel elintézi. De pl. ha ilyen állapotban lenne bármelyik Ubi/EA/Activision/Microsoft játék, főleg egy ilyen kijelentés után, akkor már lángolna az egész internet.
De mivel a Rockstar "minőséget" tesz le az asztalra mindig, így neki megbocsátunk, vagy inkább jobban elnézzük neki ezt a hibát. És ez igaz pl. egy CDPR, vagy akár egy Sony studios játékra is (Nintendo-ról nem is beszélve).
De még egy Fallout 76 esetében is jobban törődnek a felhasználókkal mint itt (ami meglepően nem annyira sz*r mint mondják). -
negyven2
nagyúr
We are aware some players may currently be experiencing a range of issues as a result of yesterday's RDR2 Title Update. We are currently developing fixes to address these and will share more information as it is available. For more details please visit.
Ez megint ugyan az a kommunikáció (mondjuk, hogy kommunikálnak ez már hatalmas előrelépés), ami kb. egy hete csináltak, hogy: "Igen tudjuk, hogy néhány játékos belefuthat pár apróbb csatlakozási hibába... " duma
De írta, hogy tegnap még semmi gond nem volt Xbox-on, ma meg itt is megjelent minden "PS4 exclusive bug"
-
negyven2
nagyúr
Hát nem maradhatunk ki mi se ebből a buliból. De a poén az, hogy tegnap este olyan 10 - 11-ig nem volt semmi gond (csak ami a Naturalsit-al érkezett).
Be tudtam menni most is online-ba, de már itt is bugos minden (NPC/állatot ne lehet becélozni, csak én vagyok a lobby-ba, valamint random kifagy a játék és kilép dashboard-ra). Daily-ből meg tudtam kettőt csinálni, de kb. ennyi. Vagyis ismét sikerült szerver oldalról is elb*szni mindent. -
negyven2
nagyúr
Lehet, hogy mivel az USA-ban van az Xbox felhasználók közel fele ezért amikor ők jönnek fel (ez úgy hazai idő szerint este 11 után) akkor azzal a lendülettel lehalnak a szerverek is. Bár az is igaz, hogy Reddit-en/GTAForums-on igazából mind a PS4 mind az Xbox tábor ugyan úgy erre az időpontra panaszkodik, hogy ekkor lesz játszhatatlannal a játék.
Viszont érdekes, hogy pl. ha ekkor ismerősre, valami PvP alapú játékmódba közvetlenül, vagy random Posse-ba akkor nem jön elő a hiba, mintha csak sima Free Roam/egy adott régióba csatlakoznál. Azt is megfigyeltem, hogy amikor belépés után, vagy random kidob 0x40003002-es hibával akkor elkezd hirtelen fogyni a lobby-ban lévők száma (belepés esetén meg eleve egy ilyen max. 8-10 fős a lobby). Amúgy nem a lobby-ban lévők száma az ami miatt előjön, mert mikor bent vagyok stabilan, akkor nem ritkán 28-30 fős lobby-ban vagyok, vagyunk gond nélkül. Az egész olyan, mintha valami hálózati ütközés lenne, ami kidobálja az embereket.
-
#81556480
törölt tag
Szerintem PC-ről lesz szó bár nem biztos. Mindenesetre jobb tisztázni.
Amint rágugliztam a hibakódra valamilyen netes kapcsolódási hibát ír többnyire, és néhány megoldást is találtam.De hogy egy netes gamer oldal olyan retardált legyen hogy nem ír bele platformot, az [link] csodás
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként mikor gyenge a mobilnetem , van hogy egymás után 3 különböző hibakódot is kidob ha nem tud csatlakozni ( és természetesen a net gyengeségemiatt). Aztán átváltok arra a sim-re amin van erős lefedettség, és hiba nélkül csatlakozik.
Ebből én arra következtetek hogy az ilyen hibák mind user oldaliak. Router, internet, vagy bármiféle beállítás. patch-től várni a csodát reménytelen - szerintem-
-
negyven2
nagyúr
Amúgy rákerestem és igen, be lehet rakni a Player Bounty-kat is a szekérbe...
LaciCRM: Ez az egy videóm van erről és csak azért mert a karakterem alapvetően jókislány a vadnyugaton. De annyira, hogy zavar, h véletlenül negatív honor pontot kapok, vagy ha csökken a honrom, vagy bounty kapok. Van, hogy nemcsak játék lovat, de NPC lovat is felszedek.

Persze ha beszólnak nekem az NPC-k akkor nekik annyi
-
negyven2
nagyúr
Igen. Ha megadod magad a kiérkező Bounty Huntereknek, vagy játékosoknak (vagyis hagyod, hogy bevigyenek a börtönbe) akkor időarányosan le kell ülni a büntetésed. Ekkor bekerülsz a legközelebbi zárkába, ahol kivárhatod amíg letelik az idő, őrjönghetsz, hogy engedjenek ki, vagy lefizetted az őrt, hogy gyorsan szabadulj ki (alapból neked nem kell ilyenkor kifizetni a büntetést).
-
negyven2
nagyúr
Hát igen veszélyes hely volt a századfordulós vadnyugat. És bár Story--ban van lehetőség a kidumálásra, megadásra rossz cselekedet után. Online-ban akkor is szétlőnek kérdés nélkül ha 0$ bounty-t kapsz (vagyis kiírja, hogy köröznek, de azt is írja, hogy No Bounty
) kivéve ha már 10$ fölött van a vérdíjad, mert akkor van már lehetőség megadni magad. De ugye 10$-hoz Online-ban városokat kell kiirtani... 
-
Elims
veterán
Gondoltam keresek még legendás állatot és csak kinelöltem egy pontot délen.Utána láttam,hogy piros "megyében" vagyok.Addig ugye nem látszott.
Olyan bug-okra gondolok mint ez a bőr vagy a kártyák amiket fel lehet venni.Felvettem már 3-4-et minimum,de a legutolsó felvétre azt írta,hogy az az első. :-/
Vagy amikor gyalog megyek be egy boltba és vki elmegy mellettem,ő jön nekem és rögtön betámad,ha meg megölöm vérdíj lesz a fejemen.+van még egy-két apróság,amik nem jutnak eszembe,bár azok nem annyira bosszantóak mint az előzők. -
Elims
veterán
Nincs a lovon. :-(
Ha tudjátok,kérem írjátok meg,hogy hol volt helyileg az a küldetés amikor az öreg bemutatja nekem a tábortüzet.Ha ott leszek emlékezni fogok,hogy hol hagytam.
Egy nyulat kellett levadásznom és odavinni az öregnek.Chapter 2-nél járok,de nem fogom vinni a sztorit csak ha mindenem full-os.
Az írásotok Rengeteget segített!!
Megtaláltam a leégett seriff irodát Marilllyo térképe által.
Meglett az aranyrúd,de nem sokat értem vele,mert nem volt még orgazdás leadási lehetőségem.A google segített és megcsináltam a házból a lopásos küldetést (amiben lent találtam $150-t,185-öt hoztam ki összesen).
Így még megvan az arany és a bounty-t is kifizettem.
Megtartom az aranyat későbbre,hátha kell vhova vagy nagyobb gázban leszek csak jó lenne neki vmi komolyabb széf.. -
Elims
veterán
Köszi!!
Horgászathoz kell vmi bot vagy ilyesmi?
Vmint elmentem egy öreggel aki megmutatta a tábortűz lehetőséget,de elhagytam a puskám.
Legelső puska volt amit a játék adott (vagy lehet,hogy azt csak ideiglenesen kaptam?),tudok attól jobbat venni vagy menjek vissza vhogyan arra a részre és megkeressem?Marilllyo:

Ez lesz.A térkép megvan,kaptam a lemezhez (bár azon nem biztos,hogy rajta vannak az általad linkelt dolgok)+van vmi kincses térkép a collectors box-ban is.
Jobban ránézek.. -
Bep
őstag
Hát ezek szerint nem csak nekem hiányzik az új Pass
[A Red Dead Online játékosai bohócruhával jelzik a Rockstar felé, hogy ideje új tartalmakat adni]
-
marilllyo
veterán
Van egy gyűjtögetős mellék-küldi sorozat, de már John-nak. Ms. Hobbs vagy ki.
Ezeket kell neki összeszedni és postázni.
Request 1:
1 perfect squirrel carcass
1 perfect rabbit carcassRequest 2:
1 perfect cardinal carcass
1 perfect rat carcass
1 perfect woodpecker carcassRequest 3:
1 perfect chipmunk carcass
1 perfect opossum carcass
1 perfect oriole carcass
1 perfect robin carcass
Request 4:
1 perfect songbird carcass
1 perfect sparrow carcass
1 perfect toad carcass
1 perfect skunk carcass
1 perfect bullfrog carcassRequest 5:
1 perfect cedar waxwing carcass
1 perfect bat carcass
1 perfect blue jay carcass
1 perfect crow carcass
1 perfect beaver carcass -
marilllyo
veterán
Elvesztek a mentéseim, pedig baromira a végén jártam a "mindennek is".
Tudod....
Aztán az rémlik, hogy pl. az aranyrudak megmaradtak, viszont a pénz nagy része elveszett a ch6 - epilógus között. Gondolom a tárgyak megmaradnak... imádnám.
Most újrakezdtem és belefutottam pár perfect carcass-ba, ami később kelleni fog. -
Ra's al Ghul
senior tag
Szia!
Ami azt illeti nekem személy szerint már megvan a játék mind PS4-re illetve PC-re.
Mind a kettőt előrendelésbe vettem viszont nem volt sok időm illetve társam sem a multihoz, most viszont úgy alakult, hogy többen is megvennék és jönnének játszani.
Amit keveset játszottam vele az megtetszett viszont mint mondtam egyedül nekem nem volt élvezetes.
Ami a world PvP-t illeti nekem sem jött be / jön be, amikor mindenféle ok nélkül lepuffantottak / lepuffantanak.
Ahogy látom van jó pár PvP-s játék mód ahol bőven lehet lövöldözni egymást...
Amit néztem, hogy PC-n szinte alig játsszák ezeket a módokat. Van valami infód arról, hogy PS4-en mennyien játsszák?
Új hozzászólás Aktív témák
● a spoiler formázás a topikban elérhető.
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Diablo IV
- Asztrofotózás
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Parkside szerszám kibeszélő
- További aktív témák...
- Nintendo switch oled zelda edition +metroid dread +táska
- Microsoft Xbox Series X 1TB Játékkonzol 2 konti (kiegészítőkkel)
- Új szériás (CFI-2116) PS5 Slim Digital 825GB/Media Markt gari 2028.01.30-ig/beszámítás ok/ingyen Fox
- Limitált kiadású kontrollerek
- Playstation 5 Digital Edition 825GB (CFI-1116A) + 1 Joy + töltő 6 hó gar., Bp-i üzletből eladó!
- LG 39GX90SA-W - 39" Ívelt Smart OLED/ WQHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / G-Sync & FreeSync
- ÓRIÁSI AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- Dell Latitude 5300 13,3" FHD IPS touch, i5 - i7 8665U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AY Universal USB-C Dock
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
236 óra volt.
)
Na meg az Online, biztos a legeslegvégén fogom csinálni.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

