Új hozzászólás Aktív témák
-
Ehhez annyit azért hozzátennék, hogy maga a technika, és azon belül is az olcsón előállítható tömegtermékek szolgáltatásai fejlődnek annyira gyorsan, hogy egyszerűen értelmetlen, de minimum piaci öngyilkosság lenne nem beépíteni azokat az egyre alacsonyabb árfekvésű készülékekbe.
Nekem már megvolt az akkoriban istenkirálynak tartott Roomba robotporszívóm, amelyik teljesen a belső algoritmusai alapján, szenzorok adatai nélkül mászkált (egyébként meglepően hatékonyan), és arról cikkeztek, hogy 6-8 év még az a lidar, amit bele tudnak és bele érdemes építeni egy ilyen gépbe. Három év múlva pontosan a Roomba árának a harmadáért vettem meg egy Xiaomi lidaros robotporszívót, amelyik a nevétől eltekintve minden paraméterében messze felülmúlta a Roombát.
MaCS
-
jbnd-007
tag
2. Landxcape hasonló butafűnyírónál a terület egyszerűen a működési időt szabályozza, hogy napi hány órát menjen, beleértve a töltést is. Az enyém 1 óra 45 perc után merül, aztán megy tölteni és még visszamegy nyírni valamennyit. Csak a Parkside-ról olvastam eddig, hogy elég nagy akkut lehet belerakni, hogy ne töltögessen.
Megpróbálhatsz beledugni egy régebbi FAT32 pendrive-ot, ha olyan mint az enyém, akkor lehet, hogy kiírja rá a beállításait.
Az furcsa, hogy minden nap körbemegy a vezetéken. Nekem csak hétfőn és pénteken nyír szegélyt.
Nézd meg, hogy nem lehet-e a területet 0-ra állítani, az szerintem kikapcsolná az automata indítást. Akkor viszont neked kell eldönteni, hogy hányszor indítod naponta, mert manuális indítással valószínű csak egy lemerülésig fog nyírni.
3. A szigetet ugyanúgy kellene kezelnie, mint bármelyik határoló vezetéket, maximum hazamenéskor mehetne egy kört körülötte, ha véletlenül nekimegy. Nem raktad le esetleg fordítva a kábelt? Nem mindegy, hogy melyik oldalról kerüli meg a szigetet a vezeték, meg tudnak hülyülni ha fordítva van az áramirány.
-
1. Elegendő, 600nm-re ígérik tiéd 200nm. Lejtés van?
2. Körbe kell keríteni határolóval, azt nézd meg mennyit adnak hozzá.
3. Az a dokkoló.
4. Tacskóval és kandúramcskával tesztelve van az LX790-em, ők túlélték
Eléggé nehéz azért a vágófelülethez érni működés közben, szerintem nem lesz baj. -
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Brutális akkumulátort kaphat a Honor X80 GT
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Formula-1
- Milyen routert?
- Milyen széket vegyek?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Parkside szerszám kibeszélő
- Fotók, videók mobillal
- További aktív témák...
- Rocket Faustino profi otthoni kávéörlő - MEGKÍMÉLT, KARCMENTES, ELADÓ
- Einhell akkumulátoros fűnyíró eladó!
- Új autó elsősegély doboz 2030 augusztusig jó
- Hankook Winter I cept evo téli 205/55 R16 91 H TL / Gyári acélfelni gumival 16x6,5 Salgótarjánban
- Mika 6EU Konvektor helyére szerelhető gázkazán (Sosem használt,Digitális,ventillátoros,zárt égéstér)
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Xiaomi 12T 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Eladó Apple iPhone 12 64GB / 12 hó jótállás
- GIGA AKCIÓ!!! AKTIVÁLATLAN iPad Air M3 13" WiFi 256GB! KÉK
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Eléggé nehéz azért a vágófelülethez érni működés közben, szerintem nem lesz baj.