-
Fototrend
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
shield
Topikgazda
válasz
rétisün #14250 üzenetére
A Sniper mod-ot tolom. Már meg van a gáz, de gáz már nagyobb, nem hajlandó a játék betölteni a mentéseket.
Ez egyre gyakoribb lett most már egyáltalán nem tölt be. Nem tudom mi lehet a "gáz".A mod-ban pedig csalódtam, a fegyver balansz szerintem el van kúrva. Az AK-k szinte használhatatlanok, rettenetes nagy a szórásuk és a sebzés kicsi. A távcsöves AK-74-el pl. egy vadkan lelövése nagy bravúr. Egy egyszerű bandita likvidálása is nehéz vele. Az SVDM (ha jól emlékszem) mesterlövész puska az nagyon jó volt, amíg volt lőszerem, most pedig egyetlen darabot sem tudok szerezni. Hangtompítóval akár 10 banditát is leszedtem, hogy észre sem vettek. Valami bug lehet mert mert a fegyvereknél össze-vissza mutatja lőszer darab számát. Eddig nagyon jó volt mert rengeteg sniper lőszerem volt ez miatt, de most egy darab sem.
A másik ami nem tetszik, főleg a zsoldosoknál tapasztalható, mint a CoD-ban, szinte ki sem léptem a fedezék mögül már le is szedtek. Már a banditáknál is tapasztalom.
Még egy dolog ami nem tetszik a cuccok értékeit kis színes vonalkák jelzik. Amikor össze kell hasonlítani őket, akkor jön a vonalkák számolgatása. Sokszor alig van különbség köztük, akkor nem könnyű az eldöntése, hogy melyik a jobb. A sok AK típus közt alig van különbség, pl. egy tulajdonságnál egy vonalka, szánalmas. SoC-ban 100x jobb volt a %-os kijelzés és a fegyverek használata. Egy távcsöves Ak-val már lehetett akciózni, főleg egy Obakan-nal. Itt a G-36 is piskóta, a SoC-ban a G-37 már tekintélyes fegyver volt.
Most az is lehet hogy ezek a sz@rságok azért vannak mert megbolondult a játék, ha nem akkor gázos.
Még eddig nem Játszottam CoP-al. Ez a mod elvette a kedvemet tőle, ha az alap is ilyen akkor visszatérek a SoC-hoz, talán még akad hozzá jó mod.
A CoP Complete lenne amit azért még megpróbálnék. Melyik fordítás lenne jó hozzá?Ha valaki adna ötleteket és hasznos tanácsokat a CoP-hoz és modjaihoz, nagyon megköszönném. Azért szeretnék játszani vele ha az első tapasztalatom nem is lett jó.
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Úgy tér vissza a Commodore 64, ahogy titkon mindenki várja
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Fotók, videók mobillal
- Autós topik
- Gitáros topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Melyik tápegységet vegyem?
- BestBuy topik
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Mac mini 2020 M1 8GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest