-
Fototrend
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
M3oH
addikt
válasz
BomiBoogie
#11660
üzenetére
SGM nem csapja agyon, csak hozzaad. Nem veletlen, hogy "tukmaljuk", itt a topicban is szinte mindenki SGM modot tolja
Probald ki, nem fogsz csalodni sztem.Igen, mindegyik reszhez van mod. De a CoPhoz keszultek talan a legjobbak. AMugy van topicja mindegyik resznek, ha ott keresgelsz talasz ajanlott modokat.
-
Physicist03
senior tag
válasz
BomiBoogie
#11657
üzenetére
Ha csak grafikai a kell akkor marad a Complete.
"Anno az Oblivion-ban is elegem volt már, hogy annyi nonszensz modot készítenek, ami lehet, hogy "fun", de az eredetileg célzott játékélményt és hangulatot agyoncsapja" Na ez az ami nem igaz az SGM 2.2-re. Nem csapja agyon a játékélményt, sőt, a sokszorosára növeli
-
M3oH
addikt
válasz
BomiBoogie
#11657
üzenetére
Az SGM nem valtoztat a sztorin, vagyis igen, de pluszban. Tobb mellekkuldi es terulet, fegyver es artifact. De ha neked ez nem jatszik, akkor eleg vmi grafikai pack, abbol is van valasztek

-
rétisün
veterán
válasz
BomiBoogie
#11654
üzenetére
ha jól tudom, a complete mod grafikai tuning elsősorban. ha már mod, akkor az sgm, enot, sniper, amik a játékmeneten is módosítanak, új (pontosabban az első két részből ismert) területekkel, új küldetésekkel, új fegyverekkel.
steam-es kérdésre nem tudok tuti választ, nekem nem steames a játékom, de levileg jónak kell lennie vele, mert maga a mod egy gamedata nevű mappa a játék mappájában, ha nem tetszik, csak letörlöd, és megint alapjátékod van. a modok nagy része viszont igényli az 1.6.0.2 verziójú alapjátékot.
(#11646) Aarpok: miket pakolgattál fel pontosan?
mod: nem túl tavaszias így a zóna?

-
M3oH
addikt
válasz
BomiBoogie
#11654
üzenetére
Szia!
Megy steames verzioval is a mod. Es igen csak megdobja a jatekelmenyt. Legnepszerubb es talan legjobb mod az SGM 2,2. Dodopek stalker osszeszedte a fajlokat es a telepitesi sorrendet: [link]
Ha az alapgamet szeretted, ezt a modot imadni fogod
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Tarr Kft. kábeltv, internet, telefon
- AliExpress tapasztalatok
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Black Friday november 29. / Cyber Monday december 2.
- TCL LCD és LED TV-k
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Path of Exile 2
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- FunXun BW-2328 hajszárító 1800 Watt / 12 hó jótállás
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3799, 100% Akksi
- Bomba ár! HP Revolve 810 G2 - i7-G4 I 12GB I 256GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W10 I Garancia
- ÚJ Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 - 16" WUXGA - Ultra 7 255U - 32GB - 1TB SSD - Win11 - 3 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Probald ki, nem fogsz csalodni sztem.


shield
