Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz shadoan #1 üzenetére

    Kvázi-tag létedre tudhatnád, h. ilyesminek nem nyitunk topikot, mielőtt ne használtuk volna a keresőt... :(((
    A telefonnak van már néhány témája, illetve ott a mindig elől lévő Azonnali (mobilos) kérdések órája topik is...
    Ezt zárom.
    Köszönöm.

  • shadoan

    tag

    Sziasztok!

    Talán tud nekem valaki segiteni. Ma jutottam hozzá ehhez a remek kis telefonhoz, amit kimondottan azért vettem, mert a push e-mailt támogatja és ez a legfontosabb szempont a telefon funkció után.

    Be is állítottam mindent amit kell, viszont mégsem működik a push e-mail funkció.

    Szerver név, adott (céges e-mail), domain adott, user név adott, jelszó adott. Egyedül az e-mailek érdekelnek, ezért kiválasztottam azt. Beállítottam, hogy synch helyett a push e-mailt használja illetve, hogy a vodafone internet legyen számára az alapbeállítás (ami önmagában browse-olásnál tökéletesen működik). Secure authentication kell, úgyhogy az is check.

    Amikor elinditanám (vagyis indul magától) akkor kiírja, hogy usern név és password nem megfelelő, ami kizárt. Többször leellenőriztem, minden beállítás stimmel. Elpanaszoltam a telefonos mérnöknek, aki előbb elküldött a sunyiba mert nem támogatott (Windows mobile egyedül amit a cég támogat hivatalosan), de nem kis unszolásra azt mondta, hogy a certificate lehet a ludas. El is küldte az exchange szerverhez kellő certificate-et amit a HTC-men anno 1 kattintással feltoltam, itt viszont nem engedi. Hiába másolom át a telefonra, nem engedi elinditani pedig észrevettem, hogy vannak gyárilag bemásolva certificate-ek (options / phone settings / security / certificates).

    A kérdéseim: Valóban ez okozhatja, hogy nem tudom használni az e-mail pusht?
    Van valakinek tapasztalata?

    Ha ez okozza, hogy tudom rábírni, hogy installálja fel a certificate-et?

    Amennyiben nem ez okozza, kinek milyen ötlete van?

    A telefon factory settings-en van, még semmit nem állítottam be rajta csak ezt, pont azért, hogy ne kavarjon be semmi. A szoftver frissités szerint minden up to date.

    Előre is köszi a segitséget.

    Shadoan

Aktív témák