-
Fototrend
NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!
-
(rögzített hozzászólás)
FIGYELEM!
Hamis játékteszt meghívásokkal is lopják az accountokat, soha ne fogadjátok el ezeket, ha valaki privátban keres meg ilyennel. Még akkor sem, ha ismerős keres!
FIGYELEM!
Most ingyen "ajándék" linkekkel próbálkoznak a csalók! Ha kapsz valakitől privát üzenetben egy linket, amin ingyen ajándékot kínál, ne kattints rá! A link 100%, hogy egy kamu oldalra visz, amivel ellopják a Steam accountodat! Az üzenet ismerőstől is jöhet!
FIGYELEM!
Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!
FIGYELEM!
Új hozzászólás Aktív témák
-
ProEvoFan
nagyúr
válasz
DeFranco
#18995
üzenetére
Engem is érdekelne a Duke Nukem Forever: The Doctor Who Cloned Me dlc.Valaki végig játszotta már?Megéri megvenni?A single miatt érdekelne.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
cskamacska
#18997
üzenetére
Igen, ezt anno direkt nem írtam be, mert akkor még élt a bundle, de ott korlátlanul lehetett halmozni a 10 cent = 7 legit steam kód kombót...
-
cskamacska
addikt
válasz
HS 2142
#18993
üzenetére
Eddig az Indie Gala volt az egyedüli, ahol külön Steam kódokat adtak minden egyes játékhoz. Na azokat lehetett cserélgetni, és persze halmozni velük a teljes értékű Steam fiókokat a karácsonyi ajándék farmoláshoz..

DeFranco: Nekem nincs még meg, de jókat hallani róla, olcsóbb se nagyon lesz már, szóval ha tetszik a játék szerintem érdemes bevételezni.
-
DeFranco
nagyúr
Én is csak az edge, meg a potenciálisan később hozzácsapott játékok miatt vettem meg... meg támogatásképpen, az elv miatt.
DNF DLC-re valaki vélemény?
@Amantius: jó, azért tegyük hozzá, hogy magánvélemény, de a demónál jobban tetszik sokkal. Plusz most már egyszerre 4 fegyver lehet nálad, ami sokkal több, mint az eredeti 2.
-
phenomHUN
senior tag
Új Humbli Bundli

Edge, Osmos, Anomaly: Warzone Earth
Plusz 1: World of Goo -
Rent
senior tag
Duke megéri? Multija jó?

-
salieven
aktív tag
steam-en beállítottam hogy részt veszek a beta-ban ... ez mit akar jelentni? csak annyit csinált hogy más lett a kinézet? nem értem ...
másik problémám ... nem akarja az istennek se leszedni a frissítéseket a játékhoz ... folyamatosan szünetelteti ... mitől lehet ez és mit tudnék ellene tenni esetleg? próbáltam már másik letöltési helyet is beállítani de semmi

-
SityiSXT
őstag
Napi akció: Flotilla -75%
Őrület a hét közepén: Duke Nukem Forever -75% -
phenomHUN
senior tag
keszeg

Hogyha még meg van. -
oidka
tag
megjott a mobil betam, adott egy meghivot is..
aki utannam beirja, hogy keszeg viheti is

-
SityiSXT
őstag
@daa-raa: Azt tudom - ezért nem is említettem.

Napi akció: Glowfish
-
SityiSXT
őstag
válasz
#65675776
#18967
üzenetére
Munkahelyen például nem hiszem, hogy örülnének, ha Steam keülne az ottani gépekre. Nekem személyesen meg annyi előnyöm is van belőle, hogy jó pár emberrel ezen keresztül tartom a kapcsolatot, és így most már nem kell a Steamet csak ezért elindítanom - nálam ugyanis relatíve lassan tápászkodik fel. De a chaten kívül a news rész is említést érdemel: majdnem olyan, mint egy gamer témájú RSS, azaz a fontosabb külföldi lapokból kigyűjtik a jobb-fontosabb híreket, amiket így egy kattintással el lehet érni.
-
hackeeeee
Jómunkásember
Steam for Android infók!
-
#65675776
törölt tag
A trade-elős, kéregetős, felajánlgatós dolgokat a Trade topicban.
-
KubanitoS
veterán
válasz
DeadBullet
#18958
üzenetére
Nézd meg máskor máskor a Hírek (News) fület a Steam kliensen belül.
-
válasz
DeadBullet
#18956
üzenetére
De van: The Wonderful End of the World 2.49 Euro
-
DeadBullet
tag
Egy kerdesem lenne. Nincs napi akcio?
-
Kephamos
addikt
Nektek is szaggat enyhén a steam kliens mobilon? LG Optimus 3d-n nyomon, nem hiszem, hogy hardveres korlátokba ütközök.

-
Agyzuzo
addikt
Nekem a 2.0 Enhanced Edition van meg (Retail), azon még szériaszám sincs...
-
hjanos1
senior tag
válasz
TazLeacher
#18949
üzenetére
Igen, megmarad.
Ezért írja, hogy neked már megvan.
Ez lényegében egy plusz példány amit elküldhetsz barátoknak (egy meghívó)
-
TazLeacher
nagyúr
Én is kaptam Mobile Beta-t. Azt írja, hogy elküldhetem ajándékba. Nekem ez úgy jön le, mint egy meghívó (ha fel akarom használn, azt mondja, nekem már van), ha elküldöm, nekem megmarad azéért, ugye?
-
csaba951
veterán
-
chatran
őstag
Beaktiváltam Steamen a SS3 Deluxe-ot, majd kiírta a komponenseket amiket telepíteni akarok. (SS3 alap, régi SS-ek, videok, zenék, album stb). Gondoltam még nem telepítem, majd később ráér és nyomtam rá egy cancel-t.
Most az a gond, hogy csak a SS3-at rakta be a listába, a Deluxe változat többi elemét nem. Mikor elkezdtem tölteni már csak a SS3-at ajánlotta fel. Hol keressem a többi letölthető dolgot? -
Crytek
nagyúr
Lehet hülye kérdés de a cdg-ba vett Withcer 2-met nem tudnám beregelni steam-re?
-
Niczo
senior tag
Megint bejelölt ez az AŁieň gyerek hogy legyek a kis barátja [link]

Meguntam, úgyhogy blokkoltam vele minden kommunikációt a továbbiakban![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
polonic
félisten
-
phenomHUN
senior tag
válasz
phenomHUN
#18929
üzenetére
Megoldottam a problémát.. nem gondoltam volna, hogy ilyen fapados a GFWL, de ezek szerint mégis. A hivatalos oldalon kellett belogoltam, majd a profil oldalamra léptem, ott adatok szerkesztése és jé, előjött egy szerződés, amit meg el kellett fogadni.. OMG
http://marketplace.xbox.com/en-GB/PC(#18930) DonThomasino: Igen, ha idegen gépről lépnek be, akkor megy a mail címedre az 5 jegyű megerősítő kód.
+1: Hardverösszetételt néz, így ha új cuccot raksz a gépedbe, akkor is küld kulcsot, meg ha pl. újratelepíted a Wint, akkor is..
IP-t nem nézi. -
phenomHUN
senior tag
válasz
DonThomasino
#18927
üzenetére
Lehetséges, bár van olyan, hogy "beragad" a Steam. Nézd meg a böngésződben a Steam profilodat (http://steamcommunity.com/id/SAJÁT STEAM ID). Ha épp online, vagy in-game, akkor tényleg belogolt valaki az accodra. Ha offline, akkor valószínű, hogy egy gép restart vagy password reset megoldja a problémát.
MOD:
Ha be volt kapcsolva Steam Guard, akkor szerintem nem lopásról volt szó. -
KubanitoS
veterán
válasz
DonThomasino
#18927
üzenetére
Úgy tűnik.
Be volt kapcsolva a Steam Guard?
-
phenomHUN
senior tag
válasz
polonic
#18915
üzenetére
Letöltöttem a GFWL-t (Marketplace-t szedte le), de nem enged belépni.. azt írja, hogy "There is a problem with your account that you need to resolve before signing in."
és a 8015403A hibakódra hivatkozik. Amúgy MSN-be simán beenged ezzel a profillal, és eddig is ezt használtam (GTA 4 -hez, és Dirt 3-hoz).(#18922) DonThomasino: Itt megy rendesen.
-
TazLeacher
nagyúr
válasz
DonThomasino
#18924
üzenetére
Akkor honnan tudjam, hogy én be tudok-e lépni a STEAM fiókodba?

A probléma nálad van, rápróbáltam, semmi gond.
-
DonThomasino
veterán
válasz
TazLeacher
#18923
üzenetére
Hogyne...

Egy jelszóval sokra mennél... -
TazLeacher
nagyúr
válasz
DonThomasino
#18922
üzenetére
Add meg a jelszót, megpróbálom én is...
-
DonThomasino
veterán
Csak én nem tudok belépni a STEAM fiókomba?
Vagy a probléma másnál is fenn áll. -
szacsee
nagyúr
válasz
$p@rr0w
#18918
üzenetére
Mindenki érdek ember, azaz a saját érdekeit nézi és ha nem egyezik meg valami a saját érdekeivel más opció után kutakodik. Itt jön képbe az, hogy inkább a jómunkás letölti warez verzióban, kipróbálja és ha minden okés megveszi, viszont ha DRM-es a játék még mindig pár vásárló el fog gondolkodni a vételén. Ezután, ha a vásárló szempontjait kb leszarják, szerinted a vásárlójelölt nem fogja leszarni a kiadó érdekeit?

-
csaba951
veterán
Amikor a Steam nem ért egyet saját magával...
A karácsonyi akció után cseréltem 2 db DOTA 2-t 1db Skyrim-re. Értelem szerűen az összes játék tradable volt a tranzakcióban. A Skyrim-ot nem aktiváltam, hanem hagytam, hagy álljon az Inventory-mban. Hétfőn úgy döntöttem, hogy elkezdek vele játszani. Na, akkor ért a meglepetés, hogy nincs sehol a Skyrim! Írtam a Support-nak, hogy mi a helyzet. Arra gondoltam, hogy talán valaki feltörte a fiókomat. Viszont volt még néhány játék az Inventory-ban, azok megmaradtak.
Ma visszaírt a Support, hogy a kiadó kérésére visszavonták a CD kulcsomat. Mondom remek, az aktiválatlan játékoknak nincs is CD kulcsa! Meg különben is, hogy mi ez az egész? Az, hogy tradable volt, azt jelenti, hogy a Steam Store-ban lett vásárolva. A rendszer elfogadta a vásárlást. A Steam Trade szintén gond nélkül engedte a cserét. Ezek után meg szó nélkül elveszik tőlem a kiadó kérésére? Még csak az eredeti állapotot sem állítják helyre? Meg egyáltalán, ezek után, hogy bízzunk meg a Steam Trade-ben?
Most a válaszra várok.
-
Bluerainbow
Közösségépítő
Arra is van megoldás hogy ne kelljen mindig ujraaktiválni a gfwl rendszerében a játékokat:
Alapértelmezés szerint a c\users\felhasználonév\appdata\local\microsoft\xlive mappa tartalmazza az összes gfwl játékmentéseket letöltött dlc-ket és licenszfájlokat frissitéseket. Ezen mappárol kell biztonsági mentést késziteni rendszerujratelepités előtt , majd ugyanide visszamásolni és gond megoldva. -
csaba951
veterán
válasz
szacsee
#18916
üzenetére
Szerencsére addigra biztosan nem így fog kinézni a rendszer. Sőt, már a következő Xbox kiadás után sem fog így kinézni. Valószínűleg itt is eljön az, hogy accounthoz lesznek kötve a játékok. Ezzel rögtön kicsinálják a használt játék kereskedelmet is. Kevésbé szerencsés esetben magához a géphez lesz kötve a regisztráció. Viszont ez nagyon visszaüt, ha olyan tömeges mértékben megy tönkre az első széria, mint az Xbox 360 esetében. Mert mire megyek az új cserekonzollal, ha az összes játékomat vehetem meg újra?
-
szacsee
nagyúr
válasz
polonic
#18915
üzenetére
Azután, hogy GFWL-es játékoknál 15 telepítés a limit, ha revokolod, ha nem (mivel ez nem a GFWL-re vonatkozik) ezután nagyon erősen elgondolkozom a vételükön. A játék végigjátszása miatt elvileg az ember feltelepíti 1x, újrajátszásnál 2x. Párszor nosztalgiázni, ha jó a cím, de ha vén trotty leszek és az unokámnak szeretném megmutatni, hogy mivel tolta az öreg anno, akkor nekem ne korlátozzon egy olyan rendszer, ami a vásárlók érdekei miatt jött létre.
-
polonic
félisten
válasz
phenomHUN
#18907
üzenetére
Nincs külön batmanhez való vagy máshoz való. Egy gfwl van, az van minden olyan játékhoz.
Nem tudom, mi történt nálad.
De a gfwl-nek települnie kellett volna nálad. Fent van az, csak nem hoztál létre profilt. Ha mégsem lenne, akkor google-be beírod és megtalálod a letöltőlinket.
Hozz létre profilt a gfwl-en az utasításoknak megfelelően vagy az xbox.com-on. -
phenomHUN
senior tag
Jé, behalt a Steam Community

Valaki ebben tudna segíteni?
http://prohardver.hu/tema/steam_2/hsz_18907-18907.html -
cskamacska
addikt
Na a név az tényleg örök, de maga a cég az már 1996-ban felvásárlódott.

Ja igen, és itt az utolsó, hidegháborús Panzersről beszélünk, amit viszonylag összecsapva adtak ki, és igen rövid úton a terméktámogatást is megszüntették hozzá.. Ezen kívül minden rendben van a céggel.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
csaba951
veterán
Keresd meg a supportot, ők majd segítenek neked!
What should I do if my CD key says it is invalid, too many activations, or I need a replacement?
To Proceed please Submit a Ticket with the following information:
The game that is having this issue
Your current CD Key
The exact error or error message which you are seeing
Any resolution steps you have already triedOnce this ticket has been received, you will receive additional steps for key replacement. You will need to log into your Atari account, or Register a free Atari account to create your ticket. This can be done at the top of the webpage.
-
croli
aktív tag
válasz
Bluerainbow
#18902
üzenetére
Ooohhh... kösz
Ha ez valóban működik kipróbálom... (Most jelenleg egy Tages-es játék sincs a gépen)Hunork
Lényeg a lényeg hogy Steam-en be kell legyen regélve a játék és akkor bírod hozzá használni a DLC-ket (Megvásárolni megtudod úgyis hogy nincs alapjáték hozzá, csak éppen használni nem fogod tudni!)
Én is így vagyok Just Cause 2-vel igaz az alapból Steam-es de ahogy írták a te játékod is az lesz. -
phenomHUN
senior tag
válasz
Hunork
#18905
üzenetére
Értem, hogy az alapjáték már megvan. Úgy akartam mondani, hogy az alapjátéknak is meg kell lennie Steamen (dobozost is be tudod regelni).
MÁS:
A Batman Arkham City megvan Steamen. Az lenne a probléma, hogy kilépés után nem menti el a játékállásomat. A Windows Live -et kellene leszedni ahhoz, hogy működjön a mentésrendszer? Honnan tudnám letölteni a Batmanhez valót? -
Hunork
veterán
Üdv játékosok!
Eghy kérdés: Ha a Fallout New Vegas nekem dobozos verzió, akkor a Steam-ről lehet letölteni DLC-ket, vagy csak ha az alapjáték is onnan lett letöltve? Mert szoktak jó eksönök lenni e tekintetben. ha valaki tudja a választ, kérem írjon!
Köszönöm! -
Bluerainbow
Közösségépítő
Van trükk amivel ki lehet játszani:
Win7-en a c program data mappában(rejtett mappa) van egy TAGES nevü mappa. Ott vannak a gépre telepitett játékok licensz fájljai. Azt minden rendszertelepités elött mensd el majd másold vissza és nem kell ujra regisztrálni a játékot.
Én igy használom egy ideje a Riddick-et , meg a Risen-t is.
Gondolom a többi Tages védelemmel elátott játéknál is müködik. Egy probát mindenképp megér. -
olly
aktív tag
Én is ki (akartam) próbálni az androidos steam-et.. de azt írta nekem is hogy nem vagyok a beta-ban :\ most olvastam egyik fórumtársunk írta hogy ő megkaptam a tárgytárolójába a steam mobilt.. azt szeretném kérdezni hogy azt hogya lehet kapni? illetve, honnan tudom hogy bekerültem-e a beta-ba?
Új hozzászólás Aktív témák
//////////////////
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
//////////////////
Mivel túlságosan sok cserélgetős hozzászólás született a topicban, ezért ennek külön topicot nyitottunk Steam Trade néven. Legyetek szívesek a továbbiakban ezeket ott lebonyolítani, ebből a topicból ugyanis törölni fogjuk őket, vagy extrém esetben akár szankcionálunk is.
//////////////////
Szintén külön topicban zajlik a GameCard-ok csere-beréje: Steam Game Card csere-bere
//////////////////
Nyílt topik a Humble Bundle és társainak is, legyetek szívesek oda fáradni, ha arra felé terelődne a téma: Nagy Bundle topik
- Milyen autót vegyek?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- hcl: Amúgy mi a terv?
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- OnePlus 15 - van plusz energia
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Napelem
- Okos Otthon / Smart Home
- CES 2026: a Gigabyte legfrissebb csúcs-VGA-ja mindenképp kitűnik a tömegből
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Kártya-független,6 Hónap Jótállással Új 100% Akkuval
- Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256
- iPad Pro 12.9 (3. gen) 1TB Cellular + Magic Keyboard + Apple Pencil 2
- Apple iPhone 11 Pro Max / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 96%
- Apple iPhone 12 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 83%
- Samsung Galaxy S23 Fe 128GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3159
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Xiaomi Redmi 13 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

. Jsan: felezhetunk egy pakkot, nekem meg pont a warzone van meg.




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


eami
