Új hozzászólás Aktív témák
-
Imi1981
veterán
válasz
classic B #26464 üzenetére
Szerintem mindenki látja csak nem mindenkinek ugyan az a prioritás és lehet az nem érdekli ami téged érdekel. Én is látom a akadásokat film lejátszás alatt ami V028 -on nem volt, de azt is látom, hogy sokkal jobb a kontraszt /fekete és ezáltal az összkép! Lejátszásra én a ma érkező fire stick 4k max 2023 -at fogom használni és probléma megoldva nem lesz akadás és kadenciahelyes lesz a lejátszás ( előtte Apple-TV 4k 2021 volt azzal se volt még néha sem akadás és ugye kadenciahelyes volt a lejátszás). A képminőség nekem fontosabb mint a tv andoidján a lejátszók lejátszási képessége.
A v098 -on ez a szappanoperás hatás viszont feltűnően zavaróbb és jobban észrevehetőbb mint például v1-en vagy V028 -on. Viszont ezen is javít kicsit a kadenciahelyes lejátszás vagyis egy külső médialejátszó, tv okosító ami tudja. Amúgy nekem igazából nagyjából megfelelő a szoftvere de tény hogy nem az igazi.Viszont tény hogy TCL firmware-ben gyenge! Sok hiba ( sokkal több mint amiről írtam) és nemigen javítják. A gyorsasággal nincs probléma mert abban jobb néhány tv boxnál de tényleg adhatnának már ki egy normális minden komolyabb hibát javító frissítést. A másik meg ha ki van kapcsolva az automatikus frissítés miért frissít mégis? Ezek nagyon idegesítő dolgok. Azért reménykedjünk hátha gatyába rázza végre a TCL egy normális firmware frissítéssel.
Egyszer ha lesz kedvem vissza megyek v1-re csak mostanában fáradt vagyok ilyennek nekiállni.Swami
Ez a Dolby vision sötét módban indul nálam is van. Minden bekapcsolás után előszö csinálja csak utána már nem. Viszont ha leállítod a lejátszást és vissza vált sdr-re akkor dinamikus képmódra vált mindig. Ezek nagyon idegesítő dolgok és nem hiszem el hogy nem tudják javítani! Valamilyen variációban mindig van ez a hiba V028 -on kívül.
Sajnos nem tudod visszarakni a V028 -at. 😕
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali fotós kérdések órája
- Házimozi belépő szinten
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen autót vegyek?
- Autós topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Honda topik
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone SE 32GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest