Új hozzászólás Aktív témák
-
Kiskutya
veterán
válasz
szatyor1972 #10145 üzenetére
Nem.
-
redati
tag
válasz
szatyor1972 #9953 üzenetére
-
Kiskutya
veterán
válasz
szatyor1972 #9953 üzenetére
Mi a jelenlegi száma?
-
hangya7
tag
válasz
szatyor1972 #5339 üzenetére
Köszi, ezt az oldalt én is megtaláltam, itt csupán két dolog nem szerepel : a megjelenési dátum és az ár
-
Kiskutya
veterán
válasz
szatyor1972 #4466 üzenetére
Én nem szoktam. Max ha valami gáz van megcsinálod.
-
Kiskutya
veterán
válasz
szatyor1972 #4460 üzenetére
Nincs, beállítod a képet ahogy tetszik! A micro dimminget ajánlom próbáld ki szerintem jó cucc a fényerő beállításokba található.
-
Kiskutya
veterán
válasz
szatyor1972 #3135 üzenetére
-
hunaqua
addikt
válasz
szatyor1972 #1265 üzenetére
"Nekem olyan mindegy ki a szerviz a lényeg, hogy valaki megcsinálja és ha netán ez nem menne akkor kapok egy új készüléket vagy vissza adják a pénzt.
Ez mind le van írva a garancia papíron."Pont erről van szó,és ez nem is igazából az Emagra vagy az Alzára vonatkozik,azok remélhetőleg maradnak.
...arról az összes többiről,aki teljesen bizonytalan,hogy lesz még akár egy év múlva is? Akkor kinek lobogtatod a garancia jegyet? Hiába hívsz bármi számot,nem lesz aki felvegye,és futárt sem küld Neked senki! Pedig papírod van róla! Olyankor mi van?
-
hunaqua
addikt
válasz
szatyor1972 #1263 üzenetére
Nekem Sony.Ezért is foglalkozom evvel a garancia kérdéssel.A Sony is simán "meghalt" 14 hónapos korában.Viszont kijöttek ( lehet tudni ki az importőr,fordulhatsz kérdésekkel is oda,tudni az adott városban ki a szerviz (ek!) ) ,javították,nem lett jó,kértem vissza a termék árát (nem is cserét!). Két héten belül megkaptam az utalványt amivel bementem az MM-be ahol vettem,és a kezembe nyomták a termék vásárlásakor kifizetett teljes összeget.
Ez a garancia egyre fontosabb,ezek a mai tévék élettartalma már messze nem olyan mint rég és az mindegy,hogy Sony vagy LG vagy akár TCL, meghibásodhat mind.Ezért tényleg szuper ha valamire 5 ÉV Garancia!! van,amennyiben ez nem csak sima üres marketing. -
Gino20
őstag
válasz
szatyor1972 #1189 üzenetére
Szia!
Megjegyezném, hogy nem vagyok guru, de a napokban - hetekben ugyan ezt zongoráztam végig. Volt szerencsém TCL-hez (EP660), viszont végül én visszaküldtem, de nem azért mert gagyi volt, hanem mert rájöttem, hogy az igényeimnek nem elegendő ( korábbi TV-m is jobb volt hardveresen - szoftveren csak nem tudtam). Ár/érték arányban viszont az EC780 nagyon jó opciónak tűnik, sőt ( [link] 10 bit, DV, Onkyo hangprojektor miatt átlagosnál jobb hang......). Ez amúgy Alza-ban Bp Róbert Károly krt-on ki is van állítva, viszont ha nem ragaszkodsz a saját nevű számlához, akkor ez nagyon jó opció lehet (remélem ez trollkodás TCL fórumon) [link]
Igaz 40-el több, de samu qled és 3m-re a 65" pazar
vagy amúgy ez is jó vétel (pl. 120Hz-es panel) ha van helyed a 65"-nak [link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Huawei Nova Y70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 125 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7600 32GB DDR4 512GB SSD RTX 5060 Ti 16GB Zalman i3 NEO Enermax 650W
- AKCIÓ! Google Pixel 9 Pro 5G 128GB 16GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest