-
Fototrend
TP-Link WR1043ND - N450 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
DNS4
csendes tag
Esetleg ha van egy szervered, megoldható hogy kvázi switchként használva vlan -al leválasztod a wan portot és rányomod a szerverre.
Pl. :
config switch_vlan
option device 'eth0'
option vlan '10'
option ports '0t 2t 3 4 5'config switch_vlan
option device 'eth0'
option vlan '15'
option ports '0t 1 2t'A szerveren meg erre az eth0.15 -re kérsz PPPoE -t.
-
Ha bízol a TP-LINK-ben, akkor 1043NDv2, vagy pedig WDR3600! Utóbbi 5GHz-es, előbbi viszont erősebb SoC-al van szerelve, bár a RAM csak feleannyi benne, mint a 3600-ban! És azt is tudni kell (bár nem tudom jelenleg használsz-e), hogy Gbit-es netet OpenWrt-vel nem tudod kihasználni, mert nem támogatja a HW NAT-ot!
-
De bizony kell (ha csak nem kábelneted volt tőlük), éppen ez a baj! A DIGI PPPoE hitelesítést használ, ami azt jelenti, hogy a net használatához felhasználónév és jelszó szükséges, és nem tudok róla, hogy egy előfizetéshez több publikus IP címet biztosítana, mint mondjuk a UPC! Utóbbi szolgáltató DHCP kapcsolattal szolgáltat, és három publikus címet ad egy előfizetéshez, ott működne a switch-es elképzelésed, de a DIGI-nél nem! A Gbit-es nethez mindenképpen új routerre lesz szükséged, mert a 1043NDv1 oda harmatgyenge, legfeljebb 110-120Mbps-t vinne át!
-
-
-
-
-
vargalex
Topikgazda
Szia!
Az iPad Air 2,4 GHz-en csak 150 Mbps kapcsolati sebességet tud, így akár reális is lehet a mért érték.
-
300Mbps WiFi-n ideális esetben 120Mbps ami mondjuk mérhető speedtest-en! Ideális eset alatt értsd, megfelelően erős kliens, megfelelően erős jelszint, zavarmentes környezet!
-
mackosajt
addikt
Ezt most mértem gyorsan, igaz vargalex fw van rajta.
Meg a torrent is megy.
-
-
siddis
őstag
Hmmm, nekem speciel most a legújabb Barrier Breaker van fenn, neked inkább Vargalex-mester cuccát ajánlanám, azon nem kell hegesztgetni hogy magyar legyen, stb.. Ez kell neked ha gyári van még fenn..
-
-
-
Hmmm? Mi az, hogy nem generál hozzá IP-t? Ez az oldal kiírja az IP címedet is, és egyben letesztelheted a 21-es portot is vele!
-
-
-
-
vahu
csendes tag
atees
(tag)
Sziasztok!
Gyári fw van az ilyen típusú routeremen és olyan problémám van hogy random naponta egyszer kétnaponta egyszer attól függ hogy van kedve, eldobja a netet. Ez mitől lehet??
Illetve nem tudok belépni a webes kezelőfelületre, sehogysem. Elég zavaró, mit tudnék tenni ezekkel??
Köszi a válaszokat előre is!Ilyen problémával én is találkoztam,hogy lefagyott. Kiváncsian várom a tapasztalatokat...

Új hozzászólás Aktív témák
- Surface GO 1, 2, 3 - PRO 8, 9,10, 11, X Magyar Világító Billentyűzet
- Eladó, párom iPhone 14 Plus - 128 GB / kártyafüggetlen / telefonja!
- Gamer PC - B450 WiFi -Ryzen 7 3700X, RX 6700 XT, 32 GB DDR4, 512 GB NVME
- Dell latitude 5420 i5-1145G7/ 16gb ddr4/ 250gb m.2 SSD
- Dell XPS 9350 13.4 /16:10/FHD+1920x1200/Intel Core Ultra 5 GEN2 226V/16GB/512GB SSD/ÚJ
- AKCIÓ! LG 24GM79G-B 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
- Eladó szép állapotban levő Apple iPhone 11 64GB fehér / 12 hónap jótállással!
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro / 8/256GB / Káértyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



vargalex
