-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Nem esett le a teló? Olyan nekem mintha elmozdult volna vagy eltört volna benne valami, ami a térerőért felelös.
-
Na, majd csak jön valaki nemsokára azt mondja a tutit az 5-ről...
Kamera hang: vagy benne van a fényképező alkalmazásban a némítása, vagy csak root-al, vagy lenémítod a telefont, mikor fényképezel.
Lagg, szaggatás: sajnos még a csúcs telóknál is előfordul ilyen, nem tölti be rendesen előre az oldal többi részét, és ezért van ez. Mondjuk nem kéne, mert erőforrás az most van bőven azért...állandóan nem kéne szaggatnia, csak néha néha esetleg. Ha sokat szaggat, az gáz.
-
Ugyanúgy. Ha nem jön frissítés, akkor nem csináltak. És hát igen, a xiaomi és pl a huawei sokkal nagyobb supporttal rendelkezik. Ez van sajnos.
-
Hát annak alapból így és jól kéne működnie. Elvileg van rá valami kalibrálás vagy beállítás. Ezekbe aprogikba is lehet nézelődni.
Teszt progi 1 , és teszt progi 2.
De amúgy most nézem, hogy ez egy olcsóbb ulefone telcsi. Láttam egy olyan olcsó mtk-s telót amiben nem volt közelségérzékelő. Én is azt hittem, hogy ez alap, de abban nem volt..
-
-
Durva teló ez a power 5, hm....... többiek? Mindenkinek minden rendben van a power 1-2-3, stb-vel?
-
-
Biztos nagyon zsír
-
Na, majd mingyárt ír valaki tapasztalatot erről....
Skacok, segitségkérés van

-
-
válasz
szaszab
#3471
üzenetére
Be fog az lépni a recoverybe, nekem is volt már ilyeb 100-szor kb. Amikor a no commandnál vagy, ott kell kicsit nyomogatni a gombokat. Mondjuk más telefon típusnál volt hogy mást kellett nyomni. De általában a bekapcs gomb és volume le gombok működni szoktak. Kicsit b@szkurálni kell

-
válasz
szaszab
#3467
üzenetére
Nekem a céges telónál van így, G2, amíg be nem jön reggel minden, szinte felesleges nyomkodjam, alig reagál, tök le van lassulva,megfogja a rendszert a "ki és körbetekintés" az online világban. De a tiédnél indokolatlan sztem. Nem tom mitől lehet. Recoveryből nyomhatnál neki egy cache törlést.
-
Sztem is elég a 3 gb ram. Kettőt már kevésnek gondolnám.
-
Ja, valamelyik redmi, 45 ért van vagy 3 típus is. Szívem szerint a power 5-öt javasolnám, csak az kicsit drágább.
-
Gondolkozunk...
-
-
Sztem nincs, de érdekes, hogy kihagyták belőle.
hmhmhm

-
Született hozzá vagy 4-5 rom asszem: 5.1 + 6.0. Itt is van egy kettő, más biztonsági szintekkel, vagy portolt: [link]
-
-
Mindenkivel minden oké skacok? Telók működnek? Kacsingat e valaki más tájékra?

(#3384) Jank: Köszi a véleményt.
-
válasz
HuaweiU8500
#3343
üzenetére
Csak a ram változott?
-
válasz
Rókabajusz
#3325
üzenetére
Meizu m5 note 32 gb.
-
Kis off, de hátha valaki még nem ismeri. Egy elég hasznos topik figyelő alkalmazás,
érdemes kipróbálni PH! - a topik figyelő mindenes -
válasz
brian1974
#3290
üzenetére
Ha 7.0 an rajta ,akkor ezzel, és itt a legfrissebbel: [link]
Ezzel: xposed-v89-sdk24-arm64.zip
-
-
válasz
HuaweiU8500
#3174
üzenetére
Várjuk az észrevételeket róla majd

Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hirdetni, valamint saját érdekeltségű hirdetések linkjét megosztani. Szolgáltatást/terméket pénzért keresni szintén tilos! Erre a célra ott van a Hardverapró! Más linkjét ahol nincs érdekeltség, szabad megosztani!
Tilos a Warez!
Fájlmegosztó és egyéb "kacifántos" forrásból származó alkalmazások fellelhetőségének megbeszélését hanyagoljuk a Prohardver! lapcsalád fórumain!
Ami nem feltétlenül a telefonhoz vagy a működéséhez kapcsolódik, azt légyszíves tegyétek "off"-ba. Ez lehetőleg minél kevesebb legyen!
A szerkesztési időt figyeljétek, 5 percen belül ha eszetekbe jut még valami, az utolsó hozzászólást kell szerkeszteni! Ha több embernek szeretnél válaszolni, akkor azt megteheted egy hozzászólásban is, de ez nem kötelező. Prémium tagoknál ez az idő 15 perc.
- Használt Apple A1243 EMC2171 német kiosztású vezetékes billentyűzet / 12 hónap jótállás
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4022
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest








Meggyi001