-
Fototrend
Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
phanfantom
senior tag
Szerintem megfelelő/nézhető a upc, míg mások szerint nem.
Ugyhogy én ezt ajánlom neked
A ''jobb'' kifejezés elég tág fogalom, ebben nem akarok állást foglalni.
Mondjuk most bejön egy olyan csatorna ami csak itt lesz elérhető:
az MGM filmgyártó cég, ami saját gyártású filmeket sugároz majd, olyan lesz mint egy mozicsatorna.
Nem hangzik rosszul
Írok privátot is neked! -
zimi21
csendes tag
válasz
phanfantom
#997
üzenetére
melyik a jobb mert ez alapján nem tudok dönteni

-
phanfantom
senior tag
Segítek, ha tudok

Talán annyi az ''extra'' a upc oldalán, hogy a kártyát más beltériben is tudod használni.
Egy ''okosabb'' beltérit is vásárolhatsz magadnak, ha az igényeid olyanok. De ezt a témakört nem ismerem, csak mindig ezt mondják
Ha vannak konkrét kérdéseid, tedd fel nyugodtan. -
zimi21
csendes tag
Sziasztok!
Segítsetek eldönteni hogy melyik a jobb a DIGI vagy UPC érvekkel.
Köszönöm.
-
Zenty
őstag
Upc mindig érdekes volt az akció csomagjaival.
Leginkáb az üzletkötökön mulik az egész ahogy nézem? Fullra nem a fő oldalon lévő dolgokat követik.Ha minél több dolgot veszel igénybe annál engedékenyebek és nem árt ügyeskedni is
Pl most directnél megkaptam hbo1-2 változatlan áron ( ezt nem reklámoztak csak egyik ismerösömtöl tudtam meg,hogy van ez a lehetőség)
Amikor bementem kérni meg is kérdezték erről az akciorol honnan tudok ?
Aztán nekem is jött a számla + betelefonáltam ,hogy nálam ugyan muxi az akció ,és ezért nem ártana + költség ?
Elnézést kértek és azota minden rendben árilag.
A másik:
Új épitésü házba költöztünk a matáv bemondta az unalmast ö nem köt be legaláb fél évig semmit....
( kamu szövegre hivatkozva ,hogy az állam nem engedi elöbb végrehajtani a mülveledtett LOL)
Erre haragbol átmentem upc-hez, mivel nekik valami csoda folytán az államot megkerülve már másnap betudnak kötni mindet...
Chello classicot + telefont megkaptam együttesen kb havi 9 k-ért.
Igy szerintem elég korrekt az egész
[Szerkesztve] -
intelnyet
tag
Elég ritkán találkozom a póruljárt ismerőssel...
Amikor elmodta a sztorit, azt hiszem olyat is említett, hogy a ''kedves'' júpiszí a sport1-hez ''hozzácsapta'' neki az HBO-t! A ''kedvezményes'' ajánlatban erről szó sem volt...
Én nem ismerem a júpicit, tehát a csomagjaikat, áraikat sem... -
Nimrod
addikt
válasz
intelnyet
#990
üzenetére
Nem lehet, hogy ott kimaradt egy hónap közben és az is benne van? Meg kéne nézni a számlán az időszakokat és azt se felejtsd, hogy előre számlázás van. Ha szerinted mégis szar, akkor ügyfélszolgálaton számlapanasz első körben és kérheted a beszélgetés visszahallgatását is.
-
c.andrew
tag
válasz
intelnyet
#990
üzenetére
Amit itt leírtál az sehogy sem jön össze nekem akárhogy is számolok. Listaáron a Sport 1 2500 Ft/hó. 3900+2500 az pedig 6400 Ft. Ha pedig még kedvezményt is kapott akkor csak még kevesebb lehet.
Talán érdemes lenne megnézni azt a számlát amin ez az összeg szerepel, és lehet kiderülne, hogy milyen időszakra és mit számláztak. Mert ha 3 hónap múlva kapott számlát valszeg hosszabb időszakot számláztak ki neki egyszerre
Egyébként pedig nem ártott volna megkérdezni, hogy akkor pontosan mennyibe is fog fájni ez az akció. Akkor talán nem kellene most fikázni. Mert itt már ne is haragudj, de nem a UPC-t kellene szidni, mert az ismerősöd bénázta el a dolgot. -
intelnyet
tag
Emberek!
Vigyázzatok a júpiszidájrektel! EGY CSALÓ BANDA!
Ismerősöm e mellet a majom banda mellett döntött!
Jól csőbe is húzták!!!
Kezdetekben nem volt gond, 3990.-ftért azt kapta, amit kért!
Aztán kedvesen megkeresték, hogy érdekli-e, ha kedvezményesen kapná plusszban a sport1-et is! (Változatlan áron!!!)
Ismerősöm imádja a sportot, kérte hát ezt a pluszt!
Majd 3 hónappal később padlót fogott...
Megkapta a 8000 Ft/hó-ról szóló csekket!
Reklamált, hogy ilyen feltételekkel ezt ő nem kéri!
a júpiszidájrekt közölte, hogy mivel kérte kedvezményesen a sport1-et, ezzel ő hallgatólagosan elfogadta a szerződésmódosítás feltételeit!
Természetesen, a ''kedves'' ügyintéző NEM KÖZÖLTE ismerősömmel, hogy mennyibe is fog ez a kis játék kerülni!
Így kössetek szerződést ezzel a szarházi bandával!!! -
Nimrod
addikt
válasz
#54715584
#987
üzenetére
Ha engem kérdezel, akkor szerintem szar, ez nem egy minőség, de...
Nem 150 csatorna van, ez csak reklámfogás. Annyi csatorna van, amennyit a csatornakiosztásban találsz plusz a szabadon fogható csatornák. Azt tudni kell, hogy pl. ha a legrégebbi beltérit kapod, akkor az csak 200+100 (tv+rádió) csatornát tölt le (ebből 20 szabadon fogható német adón ugyanaz megy...), de nem hiszem, hogy ez bármiféle gondot is jelentene. Ha olyan terveid vannak, hogy csak a szabadon fogható csatornákat akarod valamikor nézni, akkor azt felejtsd el, nem lehet. Szerintem te döntsd el mi az amit szeretnél, milyen csatornákat és a jelenlegihez képest (amiről nem tudjuk, hogy mi) milyen árkülönbséggel felelne meg. -
#54715584
törölt tag
lenne egy olyan kerdesem, hogy az alap 150 csatornan kivul, tenyleg van meg sok szabadon foghato azzal a belterivel, amit adnak?
es vki roviden osszefoglalna, hogy jo vagy nem a direct? mert most szeretnenk valtani...
de ha kell, atolvasom gyorsan ezt a majd ezer hsz-t
-
Zealot
tag
Helló!
Engem az érdekelne, hogy fel lehet e törni a upc directet pc-n keresztül ha nincs kártyám a szatelit vevőben? Humax CR-Fox készülékem van, amin van paralell port kilépés, tehát összeköthető a géppel. A humax oldalán pedig azt írták hogy a Cryptoworks dekóder már bele van építve (embedded). Tudtok valami megoldást? Eléggé kezdő vagyok a témában. Ha nem publikus a dolog, küldjetek PM-et.
Előre is köszi.
Zealot -
Drizzt
nagyúr
Duna Tv most melyik műhold melyik transzponderén van? (Olyan tp név érdekelne, hogy mondjuk: UPC+, stb. Nem a sima tp szám.)
Előre is thx. -
Nimrod
addikt
-
Khelben
nagyúr
1 évre.
a 20k-t mintha valahol a szerződésben olvastam volna mint fix összeget.
hallottam olyan rémhíreket, hogy ha nem mondod le akkor automatikusan meghosszabodik még1 évre, ez ugye csak rémhír? tehát ha 1 év után bemegyek bármikor, akkor mindenféle hátrány nélkül le tudom mondani? -
Khelben
nagyúr
Üdv!
olvasgattam az előfizetői szerződést, de nem egyértelmű nekem.
decemberben aláírtam 1 évre de szeretném hamarabb lemondani.
(egyrészt alig nézzük másrészt nem vagyok megelégedve az ár/adásminőség aránnyal)
azt olvastam ki az előfizu szerződésből, hogy egyszeri 20ezer ft-s befizetéssel mondhatom le. így van ez?
(mondjuk ez esetben inkább kivárom a decembert, akkora különbség nincs árban) -
szimcsi
senior tag
hello!
Meg tudná valaki mondani, hogy pontosan milyen kültéri antennát vegyek a upc-hez, mert fogalmam sincs és kellene nagyon?
kösz -
thaler2
senior tag
Nos, tehát az lenne a kérdésem, hogy ezekkel a módszerekkel valóban lehet nézni több t-n egy előfizuval különböző adást az upcn? Ma beszéltem egyébként, 9ezer ft szerelési + 2ezer havidíjért bekötnek még1 beltérit. Új előfizetőknél ez 1000ft havidíjjal jár. És akkor lássuk a készülékeket:
[link]
[link] -
Hero's
csendes tag
Még mindig nincsenek meg az eltünt csatornák.

Lost channel
Szerintem nem jó a Upc.Drága 5290 a havidíj és még semmi extra csatorna nincs(sportklub,sport1,axn),nekem nem alkudtak,én meg nem írok alá 2 évet.Digit meg talán 3 hónap múlva tudok bekötni. -
Hero's
csendes tag
Eltünt pár csatorna(discovery,jetix,eurosport2,ngc)Most mi van,már megint?

-
Nimrod
addikt
Erősítővel lehetne növelni a jelerősséget? Milyennel?
-
-
blueMerle
veterán
Amint olvasgattam a ph! fórumát, többen írták, hogy a UPC-nél ha megemlítem hogy van DigiTV, ami 2x olcsóbb és érdekel, és átt akarok menni, ha nem csökkenti a UPC az árakat, akkor adnak kedvezményt! NADE EZT!!!

Én szlovákiai vagyok, lassan 2 éve az itteni UPC ügyfele. Ugye itt is van UPC és DIGI,és felhívtam a UPC üfsz.-t. Utána mondta a srác hogy fel fognak hívni. Így is lett, 25 percen belül telefon, majd egy marketinges csaj azt kérdezte hogy, maradnék-e az ügyfelük, ha a havidíj a fele lenne, ami 400 Sk, vagyis olyan 2600 Ft!!!! és megkapnám INGYEN 1 évre a HBO+HBO2+AXN+CINEMAX -ot.
NA erre nem számítottam, még jóhogy elfogadtam az ajánlatot, szóval lehet ezt ennyiért is csinálni, így máris jobban tetszik a UPC Direct 
Szóval tessék csak baxtatni a tisztelt UPC-t! Nemtudom hogy magyarországon milyen kedvezményt adnak, de ez szvsz kenterbe veri a Digi-t
-
Nimrod
addikt
válasz
phanfantom
#961
üzenetére
Ez most tök olyan, mint a kiszállási díj, amire 4000 Ft-ot mondunk, de ettől a forgalmazók eltérhetnek, magyarul irányár.
-
Nimrod
addikt
válasz
phanfantom
#959
üzenetére
Igen, pár hónapja változott a cég álláspontja, ami hülyeség, mert a forgalmazó kapacitásától függ.
-
Nimrod
addikt
válasz
phanfantom
#947
üzenetére
Már nem 10 nap, hanem 2-3, csak azt nem tudom, hogyan, mert amikor nekem kötötték, akkor mutatta a szerelő a naptárat és bizony csak két héttel később tudott jönni.

Képminőség: szar. Nekem mindenképp. Animalt csak néha nézem, mert néha iszonyatos dolgok történnek (kockásodás...), most meg néztem a focit és mit mondjak, randa. Minőségi szolgáltatás ennyiért, jaj...
Inkább szerzek egy Sky vagy Premiere kártyát, fizetem rendben a díjat csak éppen kihozom az országból.
-
Hero's
csendes tag
válasz
phanfantom
#955
üzenetére
Kösz.Dehogy akarok maradni,csak költözés előtt állok.Kb:2 hónap és nem akarok átköttetési díjat.Csak akkor maradok a UPC-nél ha adnak 3000 Ft-ért azt amit másoknak most 3999.Mert Én 3 évig szopt@m és most adnak megint egy ratyi szerződést pedig termeltem nekik a nyereséget
Valakinek sikerült lealkudnia UPC-t olcsóbbra mint a másik szolgáltató. 
-
phanfantom
senior tag
Nagyon jó, hogy bejött a másik szolgáltató, mert így csökkentek az árak.
Ellenben most neked már nincs hűséged, vagyis ha a upc-nél akarsz maradni, akkor legyél élelmes és kösd újra akár 1 évre és máris olcsóbban kapod.
Vagy válts szolgáltatót.
De ne fizess feleslegesen havi 5290ft-ot, amikor lehet olcsóbban is. -
HEMP
aktív tag
Nekem is 2 éve van szerződésem: a képminőség szvsz nagyon jó, eltekintve a kisebb -2-3 másodperces- állóképektől, ami szerencsére azért ritka. Persze, ha nagy vihar van, akkor ez szinte természetes... Nagyon sok függ a beállítástól, tehát a felszereléskor nagyon el lehet cseszni... rendesen ki kell mérni!
Ami az új belépők olcsóbb csomagját illeti, ha bemész az UPC-hez és előadod a bajod, kitöltetnek veled egy nyomtatványt és onnantól már neked is olcsóbban jön....
-
Hero's
csendes tag
Információval tudok szolgálni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Már 3 éve vagyok előfizető
Akkor 2 évre aláírtam 4900 Ft-os áron.Mostanra felment 5290-re(asszem).Semmi extra csatorna csak a családi.A képminőség jó,nincs kimaradás.
De az felháborító,hogy akik most csatlakoznak azoknak a havidíj 3999 1év hűség és ajándékba kapják a sport-1-2-t
És még ebbe sincs benne az Explorer History,Cartoon network,Sport klub,AXN stb.
Már bocsánat de a másik szolgáltatónál(műholdas)2700 Ft-ért Van AXN,Sport-1-2,Sport klub,Cartoon,DISCOVERYCivilization,DISCOVERYScience,DISCOVERY,Travel&Living,VIASAT Explorer, VIASAT History
Upc 5250 Ft-ért(ugyanazon a csatornáknál)
VAGY
Másik szolgáltató(akit érdekel utánanéz)
2700 Ft
-
válasz
orkester
#946
üzenetére
Én reggel elmentem megkötni a szerződést a forgalmazóhoz. Ott azt mondták, hogy majd küldik a szerelőt max. 2-3 napon belül, de megadták nekem is a számát. Felhívtam és 2 óra múlva már ott is volt. Nálam nem kellett szerelnie semmit, csak az analóg beltéri egység helyére bekötötte a digitálisat. Ezután betelefonált a központba, hogy aktiválják a kártyát, kb 15 perc múlva már néztem is.
-
phanfantom
senior tag
válasz
orkester
#946
üzenetére
Ez a forgalmazó helytől függ.
Ugy kell elképzelni, hogy van pl. egy kis vállalkozás és ő egy szerződött partnere a upc-nek. Én kinéztem a upc honlapja alapján egy ilyen értékesítési helyet( enélkül is tudtam volna) és bekötés előtt egyből oda mentem és mondtam, hogy szerződést szeretnék kötni. Aztán beindult a dolog azonnal...
Papírok kitöltve és kész....10 perc
Szóval a telefon rendelés teljesen felesleges, mert ugy is egy ilyen értékesítési helynek adják tovább a dolgot, hiszen a szerelő itt van. Ezáltal megsprolunk időben egy kis adminisztrációt.
Bekötési idő: nagyon egyszerű...attól függ, hogy hányan voltak előtted, akik be szeretnék köttetni az adott értékesítési helyen
- a sorrend az elsődleges
- meg gondolom a munkaszervezés: tehát ha egy körzetben összegyűlt egy napi munka, akkor lehet, hogy ma kötötted meg a szerződést, de pont beleesel, így már holnap mennek is hozzád
- egyébként meg 10 nap a határidő, be is tartják -
-
orkester
őstag
Sziasztok!
Most szeretnénk váltani kábelről. Illetve még csak terv. A jobb minőség a cél. Csak kicsit félünk a rossz időjárás hatásaitól. Na még olvasgatom a topikot, inkább addig még nem kérdezek, mert leharapjátok a fejem.
-
Nekem az lenne a problémám, hogy VIVO-s a vga-m és a UPC-t kötöttem rá csak a VGA-hoz nem kaptam semmi olyan progit amivel tudnám nézni az adásokat. Milyen progival tudom ezt?
-
Balli
őstag
Persze betonozzák vissza ezt nem irtam,
Ja hogy a UPC csak koráltosan kinálja a netet-akkor felejtős
Reméljük, hogy legalább jobb lesz- LCD TV-m van ugye s az nagyon kényes a rossz minőségű adásokra, s a régi kábel elég rossz minőségbe adja a cuccost
Mikor jön már el végre a digitális HD-TV adás ideje, soha
-
-
Balli
őstag
Az emeletes házunkba most fogják bevezetni a ''föld/kábeles'' UPC-t /szépen fel is törték ezért a járdát az utcában/
Állitólag a régi kábelesről automatán át kell térni majd UPC előfizetőnek, ez tényleg így van?
Jobb lesz a TV adás minősége mint a másik sima kábelessel?
S ha már itt tartunk érdemes UPC netre előfizetni a mostani ADSLexternet helyett? -
Nimrod
addikt
Ma néztem volna a tv-t. Jöttek szép nagy zivatarfelhők, kockásodás, akadozás. Nézem finom jelerő 2-3, majd teljes sötétség. Megnézem a másik FTA rendszerem, megy gond nélkül, bár Eurosport kicsit szemcsés. UPC repülni fog, szarért nem fizetek.

-
c.andrew
tag
Sziasztok!
Nem tudjátok, várható-e az AXNCrime megjelenése a UPC-n? -
chicken
senior tag
valaki kötött mostanában akciós tévét a upcvel? azt mondták, 3900 lesz a családi csomag, mégis 4350ről kapom a csekkeket...
-
Szabacs
tag
Tegnap újratelepítettem a cuccot, mert a Raceworld TV elköltözött, mondom hátha megoldja, és megoldotta.
Bátyám ma nézegeti az EPG-t, 43. csatorna Sportklub, kérdezi ez miez? WTF mondom, csak nincs Sportklub? És van (régi Philips beltérivel, szvsz Gordiann egyedi problémával küzd
), thx UPC
. -
Gordiann
őstag
Nah nálunk most van az új beltérivel Sportklub, a régivel nincs.
Az új dekóderen pedig elég nagy mértékű minőségromlást véltem felfedezni...
Kockásodik a kép, a SK meg homályos is a kockásodás mellett...
Nah majd remélem kijavítódik a hiba.... -
Nimrod
addikt
Mert szerinted nem használják?

Egyik nap egy emberke egy érdekes dologra hívta fel a figyelmem, történetesen hogy van letéti díj amit lemondás esetén visszakapsz. De mi van pl. 5 év múlva? Elvileg van ezeknek az eszközöknek egy elévülési idejük, tehát leírásra kerülnek és vissza kellene utalni a letéti díjat. Valaki esetleg ebben a kérdésben?
-
Nimrod
addikt
Ettől picit elborult az agyam ma, de nem csak nekem...

[link] -
Sziasztok
Márciusban lemondtam a UPC előfizetésemet, és kötöttem egy újat apám nevére. Nem sokra rá küldték a levelet, hogy vigyem vissza a cuccokat. Visszavittem, majd küldtek egy újabb levelet, kb. 2 héttel ezelőtt, hogy a szerződésemet március 24-i határidővel megszüntették és nemsokára küldik vissza a letéti díjat.
Meg tudná mondani valaki, hogy mit jelent a UPC-nél az, hogy nemsokára? KB mennyi idő? -
Nimrod
addikt
Kérdés: nektek is nagyon bugosak a csatornák?
Amit eddig észrevettem, hogy nagyon sokszor szaggat az ATV és a Boomerang, néha bepixelesedik az Eurosport 2 és rokoni kapcsolatot lehet felfedezni az ansi grafika és az Animal Planet között. Másnál is?
-
ssolitude
őstag
Ennyire nem vagyok benn a dologban.Mostani akcióban:családi,plusz és sport 3900HUF 2 év hűséggel,5000HUF egyszeri belépési díjjal.[link]
A két TV-s dologra nem találtam választ.
Mindenesetre elképzeltem,hogy valaki megrendel egy ilyen ''dobozt'',aztán egymást anyázza apu-anyu,hogy melyik ugyanazon csatornát nézzék két különböző helyen.
[Szerkesztve] -
phanfantom
senior tag
válasz
phanfantom
#903
üzenetére
3 tv-n akarok ''élvezni'' a upc-t?
De hülyén írtam
Szóval akarok = akarod -
ssolitude
őstag
Egy TV és egy TV-kártya használható külön-külön egy előfizetéssel?
Az irodájukban az érdeklődésemre azt mondták, hogy adnak egy plusz ''dobozt'', plusz 500 HUF havidíjért, és így ráköthető a TV-tuner.De mintha azt is mondta volna az ember, hogy CSAK a beltérin tudok csatornát váltani.Ezek szerint két különböző csatorna egyidejű használatához mindenképp két fej kell? -
phanfantom
senior tag
Azt olvastam lesz sportklub vagyis már van.
Csak a upc-s beltériken 15.-e után frissítenek és akkor lesz fogható.
Új hozzászólás Aktív témák
- Titkos szabállyal tereli a hazai megoldások felé a félvezetőgyártóit Kína
- Witcher topik
- Kuponkunyeráló
- Arch Linux
- RTX 4070 SUPER / micro lagg / nincs kihasználva 55-60% futás
- Milyen NAS-t vegyek?
- XPEnology
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- További aktív témák...
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- 100/100! - 0 Perc! WD BLACK SN850P 2 TB! Playstation 5
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Midnight - 1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4250, 100% Akksi
- ASUS VivoBook S16 S3607QA-PL018W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3921
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)








