Aktív témák
-
TheVeryGuest
senior tag
''Miért nem telepíted fel 2k alá a compatibility toolkitet mint Keitaro is írta?
Jó, le kell tölteni külön a MS oldalról, de azért annyira nem nagy munka. Utánna ott is nyomkodhatod, hogy mit hazudjon magáról a 2000.''
Azt nem értem, hogy pl. ez a kit mé' nem része az SP-knek?
''SP nélküli 2k-ra raktam fel SB Live! 5.1-t. Drivert a hozzáadott CD-ről tettem. (Nem tudom mit értesz beépített driver alatt.) Működött.''
Ja, úgy nagyjából minden működik. Nálam is csak valami játék alatt jött elő, és csak időnként (szóval nem volt egyértelműen reprodukálható a hiba). Csak akkor felidegelt.
Hogy ezek driver-ek. Kit érdekel, a rendszer részei. Akkor mondjátok azt, hogy a memóriamanager-király, vagy a network handling felülmúlhatatlan. De az OS csak a driver-ekkel együtt funkcionális egész. Az meg hogy a 20 fő PC komponens bizonyos együttállása esetén stabil az nem nyugtat meg.
Láttam annak idején ASUS alaplapos P4 2G-t, 512MB RDRAM-mal. Impresszív volt. Egészen addig míg ki nem próbáltam a Stand-By-Mode-ot. Abból soha nem jött vissza. BIOS hiba? Lehet, de kit érdekel. Ne nekifutásból hátszéllel, lejtőn lefelé legyen gyors (itt értsd jó) valami, hanem bármilyen körülmények között.
Csak azért írtam ezeket, mert úgy festettétek le, mint az abszolút tökéletes OSt, pedig ettől távol van.
Ha összehozol egyszer egy működőképes rendszert, nem cserélsz se HW-t se SW-t, akkor tényleg elég stabil OS. Irodában fasza. Éjjel nappal megállás nélkül megy rajta a WinAMP, Cygwin - XFree86, Outlook, Total Commander, IE. így télleg atomstabil, max havonta újraindítom, hogy ne felejtsem el a bekapcsológomb helyét. De nem mindenható. Arról már nem beszélek, hogy az IE állandóan összefossa magát, akár a PH!-tól is. Van olyan gép, amin pl az AutoDesk MapGuide Viewer (map.index.hu) csontra fagyasztja a gépet. -
TheVeryGuest
senior tag
Asszem pont az NFS-HS (az első nem a második) az addig jut el, hogy a setup.exe kiírja, hogy nem megfelelő Win version, csákány. Erre elnéztem az EA honlapra, hogy mondom mingyá leszedem a peccset. Na turkáltam egy jó darabig, míg megtaláltam az NFS-HS, mint egyáltalán létező valamit, amit a cég csinált (''egy büdös alagsorban, volt, ahol nem volt villany egy leszakadt lépcső alján, egy használaton kívűli WC-be bezárt szekrény legmélyén'' by DNA). Na, szóval nézem, hogy W2k support. Oszt asszongya, hogy a cuccot W9x alá kepesztették, egyéb OS-t meg írja meg az MS olyanra, hogy fusson alatta. Na, kösszép. Ennyit az EA support-ról. Nem hoz má' pézt -> niccsen support. Épp csak az nem volt odaírva, hogy ereggy a bótba, oszt vedd meg az újat, meg vegyél hozzá új gépet.
Pedig csak azt a k..va setup.exe-t kellet volna újrafordítani (valszeg).
Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Bestbuy játékok
- Formula-1
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- LEGO klub
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Fallout 4 Pip-Boy Edition eladó
- Apple iPhone 12 Mini 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- új akku Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U - 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év garancia
- 3M füldugó 50 pár (100db) eladó
- Dell Latitude 7290,12.5",FHD,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Dell Latitude 7490 14" FHD IPS, i5 8250, 8-16GB RAM, SSD, NFC, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
.