Aktív témák
-
Tibro5
senior tag
válasz
fsb1000
#49546
üzenetére
itt az új bios, @Bios progival windows alól is tudod updatelni, ezt megtalálod a utilityk között vagy az alaplapi cdn
-
Tibro5
senior tag
válasz
hoffman187
#49299
üzenetére
nekem a daemon tools csinált ilyet, az egyel korábbi, sajnos win reinstall kellett a probléma megoldásához

-
Tibro5
senior tag
a ventrilo 2.1.4 kliens win7 alatti őrületes lagolásával más is találkozott? van erre valami megoldás?
néha működik rendesen, aztán egyszer csak elnémul és percek múlva jön az összes hang egyszerre
-
Tibro5
senior tag
szia,
én is használom a ventrilo 2.1.4-et, és nekem is lagol. csak én nem gondoltam, hogy esetleg win7 miatt, azt hittem a szerver vacakol. ha találsz megoldást, akkor az engem is érdekelne.
gondolom valahogy priorizálni kéne a ventrilo ip csomagjait, mer valamiért torlódnak
-
Tibro5
senior tag
válasz
sfdrakex
#48725
üzenetére
de mondom korábban is csináltam már ilyet vista alatt és nem volt semmi gond, meg ezér van az os, hogy megoldja az erőforrásokkal való gazdálkodást...
a zenelejátszásnál is előre beolvas memóriába adatot, szóval a hangnak nem kéne akadoznia, az egérmutató akadását meg pláne nem magyarázza a winyó kerregése.
szóval nem nyugtattál meg, elég jó vas van a win7 alatt ahhoz hogy röcögjön egy vacak másolás közben.
-
Tibro5
senior tag
tegnap este találkoztam egy olyan problémával, hogy másoltam kb. 30 gigát egyik winyóról a másikra TC-vel, közben futott msn, foobar, utorrent, firefox, mirc és elkezdett akadozni a hang és az egérmutató is. a böngésző is lassan működött. azért nem értem a dolgot mert a proci terhelés 1-3% között mozgott és volt szabad memória is
egészen a másolás végéig akadozás volt, megnéztem és a hálózati forgalom is minimális volt, és frissítés sem ment a háttérben. mér lehetett ez? más is találkozott már ilyesmivel?
vistával sosem volt ilyen akadozás... -
Tibro5
senior tag
válasz
Steelmanus
#48194
üzenetére
köszi, megnézem

-
Tibro5
senior tag
válasz
Steelmanus
#48148
üzenetére
nincs elrejtve, ha pendrive-ot vagy lemezképet mountolok, akkor megjelenik az eltávolító, de nincs a listában egyik winyóm sem

-
Tibro5
senior tag
sziasztok,
tudja valaki hogy tudom bekapcsolni a hot swap-ot a winyókra?
ahci módban vannak, viszont nem jelenik meg az eltávolító gomb az értesítési területen
kösz
-
Tibro5
senior tag
válasz
PhoenixK
#48030
üzenetére
bios frissités megoldotta a problémát, gigabyte p55-ud3 laphoz a legfrissebb béta bios F4o-val megszűnt a hiba.

a másik problémára ötlet? winyó hot swap-ot hogy tudom bekapcsolni?
-
Tibro5
senior tag
válasz
Fire/SOUL/CD
#46704
üzenetére
tudom hogy nincs sok köze az ncq-nak a hot swaphoz, azt csak azért írtam, mert így látszik hogy ahci módban vannak a winyók. feltelepítettem az alaplapi ahci drivert, hogy érted hogy az utólag telepített ahcivel lehetnek gondok?
hogyan tudnám bekapcsolni a hot swap szolgáltatást?köszönöm a választ!

-
Tibro5
senior tag
válasz
Fire/SOUL/CD
#46695
üzenetére
eh, akkor nem értem.
ahci aktív, ncq bekapcsolva mégsem jelenik meg az óra mellett az eltávolító gomb

-
Tibro5
senior tag
erre valaki?
működik egyáltalán win7 alatt a hot swap valakinek? -
Tibro5
senior tag
cső,
újabb probléma, be van kapcsolva az ahci mód, feltelepült a driver hozzá, mégsem tudok hot swap-olni. ncq pedig van pc wizzard szerint.
van valakinek ötlete?
-
Tibro5
senior tag
válasz
moonman
#46539
üzenetére
sajnos van néhány error az application logban

-
Tibro5
senior tag
válasz
moonman
#46539
üzenetére
winsat.log-ban ezeket találtam, rákerestem googleben és másnak is volt már ilyen gondja, megoldást viszont sajnos nem találtam

099123 (4964) - winsat\processwinsaterror.cpp:0095: ERROR: tried to read resource strings, unknown exception occured
101572 (4964) - winsat\logging.cpp:1763: ERROR: pahse enter/leave imballance
426272 (4964) - winsat\main.cpp:4736: ERROR: Unable to save validated results. -
Tibro5
senior tag
sziasztok,
kis segítség kéne, kicseréltem a win7-em alatt a gépemet és bár úgy tűnik minden rendesen működik, kaptam egy ilyen hibaüzenetet. kitöröltem az xml file-okat innen: c:\Windows\Performance\WinSAT\DataStore, de semmi változás.
meg tudom úszni valahogy a reinstallt?
(p35-ről p55-re cseréltem, nvidia helyett ati-ra, de device manager szerint minden rendben)
előre is kösz a segítséget
-
Tibro5
senior tag
válasz
< CyberBob >
#44473
üzenetére
Ezt akartam én is írni, az FSFE nyilván fikázza a win7-et, ez a dolguk. Mellesleg ki akarna ellenem DoS támadást indítani?
szerintem erre elég kicsi az esély -
Tibro5
senior tag
soundblaster audigy (sb0090) problémára talált már valaki megoldást, hogy ne nyavalyogjon az action center? w7 prof x64+legfrissebb audigy driver
-
Tibro5
senior tag
válasz
Motion_Blur
#41036
üzenetére
nekem is ugyanez volt, sajnos nem tudtam megoldani
reinstall lett a vége
nekem daemon-tools telepítés után csesződtek el a gadgetek, meg az internet kapcsolat is -
Tibro5
senior tag
-
Tibro5
senior tag
válasz
Xirtam
#40692
üzenetére
itthon október 31.
külföldön október 22. -
Tibro5
senior tag
az action centerben feljön egy üzenet, hogy soundcard address problem, ez másnak is előjött?
SB Audigy (SB0090)-m van, és mikor "megoldást nyújt" a problémára azt írja SB Live 5.1 és töltsem le a friss drivert. A creative oldalán található legfrissebb beta drivert használom (SBAX_PCDRVBETA_US_2_18_0011.exe) win7 prof x64 angol msdnaa-s windózon.
mondjuk azon túl, hogy folyton üzenget az action center, nincs vele baj, működik rendesen 5.1-ben, egyedül a game portot nem tudja beállítani. -
Tibro5
senior tag
A Nemesis Service Suite új verziója bár elvileg támogatja a win7-et mégsem sikerült működésre bírnom, valaki próbálkozott már ezzel?

-
Tibro5
senior tag
válasz
Salvador20
#39813
üzenetére
sejtettem hogy a driver szar

az ati-s a tuti, többi felejtős
-
Tibro5
senior tag
válasz
Salvador20
#39808
üzenetére
telepítsd újra a legfrissebb ati drivert biztos azzal van a gond
-
Tibro5
senior tag
válasz
Tibro5
#39022
üzenetére
event viewer-ben ezt írja.
Faulting module path: C:\Windows\system32\msvcrt.dll
ezmiez? -
Tibro5
senior tag
válasz
hackeeeee
#38961
üzenetére
gadget error
ez hibaüzenet, sajnos kilövi a sidebar.exe-t
-
Tibro5
senior tag
válasz
hackeeeee
#38957
üzenetére
azt gyanítom, hogy az időjárásos gadget szarakodik, mer ugye az netről szedi az infot, csak az a baj, hogy annyi időre sem jelennek meg hogy el tudjam távolítani az asztalról, kicsit bosszant...
de emiatt nincs kedvem újratelepíteni a windózt, mással szerencsére nincs probléma, annyira meg nem nélkülözhetetlenek a gadgetek
-
-
Tibro5
senior tag
gadget-ekkel másnak is van gondja?
mióta felraktam a legújabb daemon toolst és le is szedtem, mer bugos volt (nem ment az internet valamiért...), azóta nem indulnak a gadgetek, bootoláskor megjelennek (naptár, óra, időjárás) majd egyből hibaüzenettel elszáll az összes
próbálkoztam rendszervisszaállítással is, de nem változott semmi.
van valami megoldás? (msdnaa-s win7 x64 profot használok)
Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Diablo IV
- Asztrofotózás
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Parkside szerszám kibeszélő
- Hivatalos a Poco X8 Pro Max gigantikus akkukapacitása
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Dell XPS 13 9305 13 FHD üzleti notebook -i5 1135G7 8GB DDR4 512GB SSD Intel IRIS XE W11
- Apple iPhone 16e 128 GB White 100% Akkumulátor 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- NEO-t vennél? NE TEDD!!! KÉSZLETKISÖPRÉSI UltraAkcióóó! Air M4 16GB 256GB Garancia - több színben!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest










mind1, azér thx
"
