Új hozzászólás Aktív témák
-
zeus90
aktív tag
Sziasztok!
Asus Transformer Book T300-ról van valakinek személyes tapasztalata?
Le szeretném cserélni a laptopomat és mindenképpen valamilyen win8-as hybrid/tablet-ben gondolkozom. Keret kb 200-250k lenne, minél közelebb a 200-hoz annál jobb.

Ami fontos, hogy Win 8 pro-val legyen és ne RT illetve HDMI-vel ki tudjam kötni egy monitorra és bírja is ezt a terhelést. Normál USB port pillentyűzet és egér miatt. Játék nincs tervben de hobbi fejlesztés igen ezért szeretnék minimum egy i5 procival és 4gb rammal szerelt gépet.
Amit még néztem és jelenleg favorit az a Surface Pro 2. Esetleg ezzel valakinek tapasztalata? Megéri a többlet költséget az első generációhoz képest? Nagyjából annyit találtam, hogy jobb az akku idő kicsit erősebb proci.
Bár látom nem nagyon pörög a topic, azért ha valakinek van egy jó tippje mit éri meg venni az ne habozzon. (Nem számít ha itthon nem kapni)
Új hozzászólás Aktív témák
- Bundle topik
- SONY LCD és LED TV-k
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Villanyszerelés
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Steam Deck
- Crimson Desert
- t1csi: DDR3 RAM vadászat – egy kis gondolkodási anomália
- További aktív témák...
- 27% - Acer EK241Y IPS Monitor! 1920x1080 / 100Hz / 1ms / Adaptive Sync
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel i5-10310U Refurbished - Garancia
- Samsung Galaxy A33 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Dell 14 Latitude 7450 WUXGA 2in1 Touch X360 Ultra5 135U 12mag 16GB 512GB Win11 Pro WiFi7 Garancia
- Részletre elérhető , BankMentes lehetőség Dell Alienware AW3225QF 31.6 4K QD OLED Gaming Monitor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

