Új hozzászólás Aktív témák
-
Ramius
őstag
Hazaértem, ettem, fürödtem. Regenerálódok

-
Ramius
őstag
Nemigaz, hogy megint esővel kell indítani a tábort...

-
Ramius
őstag
A kistesco kb 3km-re van az elkerülőtől, ahol el fogtok jönni
Azért ajánlottam, mert ez az utolsó állomás, ahol fel tudnak tankolni minden jóval a kedves táborlakók, és majdnemhogy nyílegyenesen lehet odamenni.Ramius meg elég, ha Soltvadkert határáig jön, felesleges Kecskemétig kocsikázni.
én innen indulok báttya
-
Ramius
őstag
A telefonos segítség szerepét vállalom, hátha tudok útbaigazítást adni. A messziről konvojban jövők meg szóljanak már rám ha szolnoknál járnak, hogy készülődjek. Hozzácsapódnék énis a tömeghez.
-
-
Ramius
őstag
A kőröstetétlen - kocsér - kecskemét szakaszt gyorsan felejtsd el, én jártam arra kétszer, elég is volt. Rendkívül szar az út. Kátyús nagyon, és ha ez nem lenne elég, az út hosszának a fele legalább egysávos kis aszfaltnak csúfolt valami. Az a 10 km amit rövidítesz vele, nem ér annyit. 441-es is gatya, ismét oda jutottunk, hogy a Tiszakécske felé vezető útvonalat ajánlom. Még esetleg az abony-törtel-nagykőrös útvonal jöhet szóba, ott csak 6-8km a szar, de akkor kecskemét túlsó felére jutsz, és az megint csak nem valami gazdaságos.
-
Ramius
őstag
-
Ramius
őstag
válasz
Winner_hun
#457
üzenetére
Nem is kicsit.
-
Ramius
őstag
Üdvözlet.
A kemping GPS koordinátái:
É 46.6094249
K 19.3922269Az odajutás rém egyszerű: Soltvadkerten a főúton haladva, feltételezve, hogy a társaság nagy része Kecskemét felől érkezik, lesz egy kereszteződés, ahol a főút balra kanyarodik. Ott kell jobbra menni, követve a "Vadkerti tó" feliratú táblát. Pár km után Lesz egy elágazás jobbra, villanyoszlop, várostérkép, és Kemping feliratú táblával. (nem kell hajtani, mert úgy elsuhantok mellette, mint én ma
) Pár száz méter megtétele után, ismét a kempinget jelző táblánál, balra kell fordulni. Ha két beton korlát közt haladtok át, akkor jó helyen vagytok. Onnantól pedig "Menj tovább 50 métert, majd érkezés a célhoz a jobb oldalon" 
-
Ramius
őstag
válasz
Winner_hun
#417
üzenetére
Max szerdán beírom mi merre hány méter. Utolsó pillanatban (kedden) még esetleg/talán/kitudjahogy befuthat egy ajánlat. Akkor aztán írok útvonalat, meg ha kell gps koordinátákat is.
-
Ramius
őstag
válasz
Winner_hun
#358
üzenetére
Ha van kint telefonszám, ne ilyenen akadjunk már fenn. A kérdés inkább ez lett volna: akarunk vagy nem?
-
Ramius
őstag
Ehhez mit szóltok?
-
Ramius
őstag
válasz
Winner_hun
#321
üzenetére
Ahogy Samy is írta, a kocsi meg a sátor költsége nem teljesen a tied, hacsak nem akarsz különcködni

-
Ramius
őstag
Üdvözlet. A tó melletti kiépített kemping árait itt lehet megtekinteni és emészteni. Napi 1k-ból ez nem jön ki, de szerintem nem vészesek az árai.
Közben vadászok tovább.
-
Ramius
őstag
Ha a soltvadkerti dologban tudok segíteni, szóljatok, itt van nem messzi.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- RAM topik
- Trollok komolyan
- Google Pixel topik
- Hobby elektronika
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Apple iPhone 17 - alap
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Facebook és Messenger
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- DJI Mini 3 (GL) Eladó 2028 01.06 Garanciális
- Apple iPhone 17e 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- MSI H81M-P33 PC, i5-4570 Proci, 8 GB DDR3 RAM, 120 GB ÚJ SSD
- Apple iPhone Air 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- Dell Precision 7560 AI -ra és Gamer/Munkára LAPTOP I7-11850H/ 32GB RAM / 1TB SSD / NVIDIA RTX A3000
- MacBook Air 15" (M3, 8 GB RAM, 512 GB SSD)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4564, 100% AKKSI
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue karcmentes 100% akku (58 ciklus) - 2026.12.03.-ig garancia
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Azért ajánlottam, mert ez az utolsó állomás, ahol fel tudnak tankolni minden jóval a kedves táborlakók, és majdnemhogy nyílegyenesen lehet odamenni.
