Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacuss20

    senior tag

    No megpróbálom akkor a képekkel elmondani. :DDD Sajnos nem mindenütt elég jó a lehetőségekhez képest az álcázódásom :W :D Sokat közrejátszik a fényképnél, hogy vannak nem kívánt "tereptárgyak".



    Például eben az esetben az álca nem ide való, mint egyértelműen látszik, de ki lehet használni még, ha kevésbé is venni hasznát!
    Erre gondoltam az univerzalitás terén. Sajnos nincs a közelben zöld erdő, hogy megmutathassam mire gondolok igazán. Például egy zöldellő bokor alatti avarban ugyanúgy hasznát venni mint a következő képsorokon is "látszik" :D

    Következő
    Randomba amit találtam pici eperföld a kertben.


    No itt már hasznát veszem az álcának mondhatni jól, bár nem tökéletesen, "jó kifogás sose rossz" a fotósnak sietnie kellett el így csak ledobtam magam :)

    Amit most nem tudok megmutatni az a zöld erdőben, zöld környezetben való álcázódásom. Már oda sem a legmegfelelőbb, de annyira univerzális ez a ruha is, hogy kis ügyességgel el lehet vele bújni hatékonyan.

Új hozzászólás Aktív témák