-
Fototrend
AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
C4mp3r
addikt
talalkozott mar valaki olyannal, hogy 8800GT homerseklet 0 fokot ir a gpuz meg az afterburner is. mintha nem lenne benne temp szenzor vagy nem tudna kiolvasni? ragugliztam es sokaknak volt ilyen problemaja anno mikor megjelent a kartya, ezek szerint sosem sikerult kijavitani. csak ezzel a specifikus Asus modellel volt gond. [link]
-
C4mp3r
addikt
kiprobaltam a mar emlitett halottnak hitt asus 4850-et mit megy 2001 es 03 alatt.
ventit kézzel kell szabalyozni, mert az automatanal desktop alatt 80 fok a kartya, cserebe 100%-on 8k-s fordulatszamon megy a venti, ami sugarhajtomu szintu hangot ad ki. elegge szarul sikerult ennek a szerianak a hutese, emlekszem anno voltak melgedesi gondok.
-
C4mp3r
addikt
14 voltam mikor megjelent a 8800 GTX, persze csak álmodoztam róla akkor, most végre sikerült szerezni egyet, korrekt áron. Biztos láttátok, hogy az apróra pár napja felkerült egy, én húztam be.
Sajnos a 775-ös P5Q lapom nem akarja felismerni se az usbs se a ps2-es billentyűzetet postnál így egyelőre az egy magos sandy konfigba raktam bele. nyilván masszív procilimit van jelen a benchmarkoknál és játékokban, de azért futtattam egy 03-at.
Az előző kari egy X1950 Pro-val összehasonlítva
lehet belerakom a 10850k-s konfigba, hogy ott mit megy, procilimit nélkül, főleg 2001-re leszek kíváncsi.
remélem bírni fogja még és nem fog megdögleni egyhamar
-
C4mp3r
addikt
3dmark06 alapon X1950 Pro-val. felraktam a san andreast meg a hitman blood money-t, elfogadhatoan futnak 1280x1024-ben 50-60 fps kozott majdnem full grafika. doom3 meg quake 4-et akarom meg kiprobalni.
itt szerintem a proci miatt lett kevesebb, a neten 4600 korul megy, es az sm 2 sm 3 score-ok nalam megvannak vagy magasabbak.

kozben kotortam meg a szekreny aljaban es ezt a gyongyszemet talaltam. nem emlekszem pontosan, de ugy remlik, hogy sajnos nem mukodik azert is raktam el. sajnos nincs agp-s lapom igy nem tudom kiprobalni.
-
C4mp3r
addikt
válasz
DarthSun
#77750
üzenetére
ha mar 3850 akkor hozok en is egy 03 tesztet a regi MSI 1950 Pro-val. kicsit huztam is rajta. lesz tobb idom nyomok meg tobb tesztet, felek a proci kicsit keves lesz hozza.
p.s.: a chipset huton egy borda van emiatt nem tudom a PCI-E x16 slotba tenni csak az x8-ba, de nem hiszem, hogy az nagoyn befolyasolna a teljesitmenyt
-
C4mp3r
addikt
válasz
DarthSun
#73452
üzenetére
egyelore megvarom a +1 gigat es meglatjuk, nem olyan szornyu a helyzet, nyilvan main gepnek igy nem hasznalnam, de ha a windows update nem zabalja fel az eroforrasokat egesz elheto. beraktam az x1950-et a masodlagos slotba, de nem volt kep, szerintem le van tiltva biosban, chipset hutessel kell valamit csinalnom, hogy beferjen.
-
C4mp3r
addikt
sziasztok, nem tudom ez retronak szamit-e mar, de kiprobaltam a szekreny tetejen porosodo gepemet, hatha mukodik es uzemel rendesen, igy lehet belefogok egy kis restauralos, korhu pc epitesbe.
windows 7-et raktam fel, sajna csak 1GB DDR400 memoriam van single channelbe, ez meg is latszik a rendszer gyorsasagan, de rendeltem mar plusz 1 gigat. videokartya jelenleg egy radeon hd 5670 van benne, de van a szekrenyben egy elvileg mukodo MSI X1950 Pro, bele szeretnem rakni. a problema annyi, hogy ennek az A8N-E SLI SE lapnak aktiv hutese volt, ami elveszett es kerult ra egy passziv borda, ami tul magas es nem fer el a kartya a primary pci-e slotba csak a secondaryba.
ps.: socket 939 kinalat hardverparon eleg gyer, am2-bol viszont van boven.
Új hozzászólás Aktív témák
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- ASUS blog: 2K-tól a 4K-ig és tovább a Radeon RX 9000-es szériával
- Építő/felújító topik
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- talmida: My Art II.
- Sorozatok
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Luck Dragon: MárkaLánc
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asrock 970 Pro3 970 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i5-1334U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Zalman i3 Edge FSP 700W
- 216 - Lenovo Legion Slim 7 (16IRH8) - Intel Core i7-13700H, RTX 4060
- ÚJ Lenovo Yoga 7 - 14" WUXGA OLED - Intel Ultra 5 226V - 16GB - 512GB - Win11 -3 év gari - HUN - PEN
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
