Új hozzászólás Aktív témák

  • goldenfish7

    tag

    válasz peterk #42963 üzenetére

    Szia!

    Szerintem mi egy cipőben járunk és a megoldást tegnap este sikerült egy youtube videó kommentéből kinyernem. :K

    Gondoltam megosztom én is, hogyan sikerült a Beelink GT1 Ultimate boxomat frissíteni Android 7.1-re.
    A frissítés oka főként az volt, hogy a böngészőkben (szinte mindet próbálva, kivétel Mozilla) a videók lejátszásánál teljes képernyőre kitéve a képet folyton egy zöld háttérkép fogadott egy idő után és a bal felső sarokban megjelenő ugyanúgy pici videókép is megállt.
    A frissítés menete a következő volt hosszas tapasztalgatás után.
    Előkészületek, USB burning tool feltelepítése (world cup driver is felment, főként mikor rákötöm a kütyüt)  .img fájl letölt freaktab-ról, amelyiket megfelelőnek, azaz a boxunkhoz valónak találunk
    USB burning tool program elindítása és képfájl betöltése
    1. a boxot „megszúrva” egy (utólag hegyezett) fogpiszkálóval USB-A kábel bedug  eredmény burning tool kiírja, hogy succes connect
    2. majd a csatlakoztatott tápot egy hosszabbítóba dugva annak kapcsolója felkapcsolása, így kap plusz kakót a kütyü (ez volt a fő plusz lépés, ami kellett hozzá)
    3. START gomb megnyomása
    4. a telepíteni kívánt ROM-ok közül, végül amit felraktam, akkor ment végig a telepítés az USB burning tool-ban, amikor kivettem a pipákat az erase flash és az erase bootloader elől (ha bent maradt a pipa, akkor 7%-nál megált formatting-ot kiírva, majd egy time out hibaüzenetet)
    5. amikor végigment a feltötltés, akkor STOP megnyomása, USB-A kábel kihúz a boxból, és áram lekapcsolása
    Ezek után HDMI kábel rádug és táp bekötése, kapcsolása és kész is, az első indulás megtörténik. :C

Új hozzászólás Aktív témák