-
Fototrend
Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Imi1981
veterán
válasz
#73499136
#7950
üzenetére
A felbontás csak egy dolog .Egy ugyan az film két különböző médialejátszóban (egy márkásabb és egy olcsóbb ) igen is lehet különbség az egyforma felbontás ellenére is !Nem is kicsi lehet !Az egyiken fos a színek ,mosott ,kontrasztalan és hiába állítgatod a tv-t sose lesz az igazi ,a másik meg alapból is szinte tökéletes.
Egy példát mondok a dvd lejátszó korszakból mikor volt egy panasonic dvd lejátszóm divix-es de nem játszott le azért mindent ,ezért vettem mellé egy yamada dvd lejátszót ami mindent vitt de ugyan az a film a két lejátszóba ég és föld volt minőségre a panasonic javára! Akármit állitgathattam a tv-n a lejátszón egyszerűen más minőségi osztály volt a kettő pedig a panasonic sem volt drága annyira (22000 ft) .A yamada után (mert elromlott) vettem egy milenium dvd lejátszót ,hát ugyan olyan fos képe volt mint a yamadának.Ezért vagyok kíváncsi itt mi a helyzet mert nekem nem mindegy . Ja és reménykedek benne hogy jó ezeknek az androidos kütyüknek a képminősége .
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós kamera eladó
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 12700E / RTX 3070Ti / 32GB DDR5 / 1 TB SSD
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3851
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

vargalex
DoItYourself
