-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. március
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb táblagép kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11", 12-13" vagy 14"-nél nagyobb?
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés (Netflix), rajzolás, böngészés, stb.)
■ Új vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Aliexpress, Banggood, stb.) is opció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
roomi
tag
válasz
Tigerclaw
#65302
üzenetére
Szia. Köszi. Az ablakba te ttem. Már az első útnál megszívatott
. Pedig a gép faxa. Az általad leírtak alapján használom. A lényeg az, hogy simán mennie kellene. Nincs vmi összehasonlító adat erre nézve? Tab4 7" Lte 67000 volt . Lehet h azt kellett volna megvenni. Ma vissza viszem
különben jó a masina . 2 GB ram, 32 GB belső tárhely. -
pixelmester.
aktív tag
válasz
Tigerclaw
#65238
üzenetére
hát nekem a Huawei M2 sokkal szimpatikusabb, mint az ipad, pedig én is gondolkodtam, hogy a mini4-ben...
(számomra felfoghatatlan, hogy a sima wifis ipad mini-ben nincs gps... és a huawei képaránya is jobban tetszik, szerintem filmezésre ideálisabb ez a hosszított/szélesvásznú oldalarány, mint a 4:3-as, vagy nem tudom, de az ipad eléggé "kocka")
amúgy oké, hogy kínai, de azért ez nem az a gagyi kínai színvonal... a Huawei azért elég komoly céggé nőtte ki magát, és a felsőkategóriás termékei tényleg eléggé prémium hatásúak.
de bízom abban, hogy ha már nem csak a szolgáltatók meg a MM fogja árulni a huawei M2-t, hátha lesz majd olcsóbban is. amúgy felhívtam a Huawei magyar képviseletét, hogy lesz-e majd a 32gb-os verzió, stb. de még nem kaptam választ. azt mondták, holnap visszahívnak...
gyorsan terjed az információ a xxi. században, mi? 
-
pixelmester.
aktív tag
válasz
Tigerclaw
#65229
üzenetére
M2-bol letezik amugy 32gb-os, 3gb ram-mal szerelt valtozat is.
Az elobb hivtam fel a huawei magyar kepviseletet, h mikor jon be az orszagba az m2, mert en szolgaltatotol nem vagyok hajlando venni, a MM-ban meg csak a sima wifis 16gb-os van. Majd visszahivnak, azt leirom, mi volt a valasz.
Viszont az M2 tuti rendelkezik microSD foglalattal.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Bigme HiBreak Pro e-ink okostelefon
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG! VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - 256GB - Wifi - Ezüst - 3 év gyári garancia
- Bomba ár! HP Elite X2 1013 G3 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 13" 3K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Apple iPhone 12 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Bomba ár! HP Elite X2 G4 - i5-8G I 16GB I 256SSD I 13" 3K Touch I Cam I W11 I Garancia!
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Eladó Apple iPhone 11 64GB fekete / 12 hó jótállás
- ÚJ könyv: Walter Isaacson Elos Musk - keménykötésű
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Pedig a gép faxa. Az általad leírtak alapján használom. A lényeg az, hogy simán mennie kellene. Nincs vmi összehasonlító adat erre nézve? Tab4 7" Lte 67000 volt . Lehet h azt kellett volna megvenni. Ma vissza viszem
különben jó a masina . 2 GB ram, 32 GB belső tárhely.
gyorsan terjed az információ a xxi. században, mi?
Dr.NX