-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. február
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb táblagép kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11", 12-13" vagy 14"-nél nagyobb?
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés (Netflix), rajzolás, böngészés, stb.)
■ Új vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Aliexpress, Banggood, stb.) is opció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frod
addikt
Köszi
Egyébként arra gondoltam, hogy tudom, hogy manapság vannak már komoly grafikájú mobilos játékok, amik eszik a memóriát, meg lehet már multiban PUBG/CoD-ot is tolni stb., de ahogy nézem az ajánlott Lenovo modell 4 GB ram-os, szerintem az elég ezekhez a kisebb kaliberű játékokhoz. -
Frod
addikt
Játék esetében csak a komolyabbak fektetik meg, vagy azért egy Candy Crush-t még elbír?
Anyukámnak szeretnénk lecserélni a nagyon sokéves, már itt-ott sérült kijelzőjű készülékét, és ezek a 70e körüli modellek, még bele is férnének, de ha játékra teljesen alkalmatlanok, akkor lehet inkább más ajándékot nézünk.
(100-ért nem szeretnék tabletet venni) -
Frod
addikt
Sziasztok!
Remélem nem teljesen off amit írok, de segítséget szeretnék kérni.
Vázolom a helyzetet, a szereplők a következők:
- LG V700 (G Pad 10.1)
- TP-Link WDR 4300 router
- Ubee EVW3226 modemA probléma pedig az volna, hogy eddig tökéletesen ment a wifi két szobával odébb is az említett tableten, de nemrég tönkre ment a modem és a szolgáltató a fenti típust adta helyette. Ez már elvileg wifis, de én - mivel van egy saját, pöpec routerem - bridge módba állítottam, mivel azt tanácsolták, hogy ilyenkor fog csak modemként működni. Igen, de azóta 10 percenként száll el a wifi a tabletről. Ez a készülék hibája lenne? (Bár mivel épp most történt modemcsere, erős a gyanú, hogy annak van köze hozzá, bár nem értem miként ha azon nem fut a vezeték-nélküli szórás...)
Mit tudnátok javasolni? Tablet szervízbe wifi gondokkal? Vagy van valami megoldás, egy program telepítése esetleg, firmware, vagy csak egy beállítást elnéztem volna? (Érdekesség, hogy a telefonokon pl semmi gond a wifivel a lakásban, csak a tablet hülyéskedik) -
Frod
addikt
válasz
tjb007
#51840
üzenetére
Köszönöm, nekem már a te megerősítésed is sokat számít, akkor most már tudom, hogy nem nyúlhatnak bele rosszba. Egyébként nagyon nagy eséllyel, valószínűleg ezt fogják vásárolni: LG G-Pad 10.1' 16 Gb Black
-
Frod
addikt
válasz
tjb007
#51821
üzenetére
Valóban.... hát most utánakérdeztem, nagyon 10'-ben gondolkodnak mivel ami jelenleg feljön náluk jelöltként az az LG G-Pad 10.1 és az Asus MemoPad 10, de inkább hallgatok itt a szakértőkre!
Gondolom ilyen méretű képernyőn már jó a filmezés - persze ha lehet akkor nagy felbontás, és minőségi kijelző mellett! -
Frod
addikt
Sziasztok!
Szüleim szeretnének egy tabletet venni, én nem nagyon értek ezen szegmenshez, így a segítségeteket szeretném kérni, mielőtt még valami rosszba futnának bele.
Ami biztos, hogy az "egyszer veszek, de akkor jót" elv a fontos, így értékhatárban akár a 60-80e is megcélozható.Néhány főbb kritérium:
- ha lehet minél jobb minőségű, nagy felbontású kijelző
- nagy sebesség, ne akadjon le (gondolom ez nagy proci/ram függvénye?)
- filmnézés, játék, internetre lenne használva
- esetleg kamera Skype esetére.Előkerült itt már LG, Asus MemoPad és Lenovo is, de gondoltam a legbiztosabbat Tőletek tudom meg!
Előre is köszönöm! -
Frod
addikt
Na jó, hátha még egyszer nem tűnik el olyan gyorsan a többi komment közé...
Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo (PMP5880D_DUO)
20-ért, garival mennyire éri meg? -
Frod
addikt
Sziasztok!
Egy ismerősöm kért tanácsot, de inkább hozzátok fordulok:
Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo tabletet tudna szerezni 20e-ért, és kérdezi, hogy megéri-e, milyen minőség, mennyire bírja ki a gari időt, stb!
Köszönöm előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Micro Four Thirds
- Formula-1
- Diablo IV
- Elektromos cigaretta 🔞
- BMW topik
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3896, 95% Akkumulátor
- PC konfig /Ryzen 7 9800X3D, 32GB RAM, 1TB SSD/ akciós áron eladó!
- Dell Alienware AW2521HFLA 25" 240Hz Gamer Monitor 27% ÁFÁS - 0248BE
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB Rampage SHIVA Adata 600W
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
