-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. február
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb táblagép kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11", 12-13" vagy 14"-nél nagyobb?
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés (Netflix), rajzolás, böngészés, stb.)
■ Új vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Aliexpress, Banggood, stb.) is opció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
sz_abika
addikt
Egy kis info az Allcube Iplay 10-hez.
Tegnap én is megijedtem, hogy téglává vált - fullosan lemerült, se a gépre, se a töltőre dugva nem indult el, hiába nyomogattam bármit.
Megoldás annyi lett, hogy a töltő helyett gépre kell dugni, egy nagyjából 20 ki/bekapcsolós loop után (kép nincs, csak a Windows hangot hallani) életre kelt....szóval tessék figyelni, hogy sose merüljön le teljesen, mert ha nincs gép a közelben, a töltőről nem fog elindulni se a töltése! -
sz_abika
addikt
Még nem volt időm megköszönni, de nekem az Alldocube iPlay10-en sikerült letörölni a dolgokat, így tisztának írják a keresők.
Köszönöm mindenkinek

-
sz_abika
addikt
Sziasztok,
egy Alldocube iPlay tableten próbálnék frissíteni/más OPot tenni rá, ugyanis egy megbízható forrásból származó Androidot azért mindenképpen tennék rá. A gépen semmilyen China szoftver nincs, csak az lehet gyanús, hogy az "official" honlapon iplay10(U83_V1.0_20170421) Firmware van megjelölve legfrissebbnek, nekem pedig egy 20171205ös verzió fut.
Nem vagyok képben így a kérdés annyi csak, hogy az Androidok mennyire univerzálisak? Mondjuk egy olyan droid elmegy rajta ahol szintén egy MT8163as dobog benne alapon? (Lásd Zenpadok pl)
-
sz_abika
addikt
Srácok, 100€s kategóriában, van most GPS+3G képes tablet, egy legalább 8 colos kijelző mellett?
Én azt hittem alap dolog ezeknél is, úggyhogy egy cuibe i10et most mondtam vissza épp, mivel nagy lendülettel megvettem

Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Samsung Galaxy Tab A9+ 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPad mini 4 (A1538) 128GB Wi-Fi Asztroszürke
- BONTATLAN Új Ipad 10th , 11th Minden szín 1év hivatalos Apple Garancia AZONNAL ÁTVEHETŐ DEÁK TÉRNÉL.
- Ipad 11 128GB kék /foxpost az árban/
- Apple Ipad 8 - 32GB - A2270- sérült házas - 2 db
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3851
- AKCIÓ! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i3-1315U 8GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- Sosemhasznált! HP OmniBook 5 Flip i5-1334U 16GB 1000GB 14" FHD+ áthajtós-érintős Gar.: 1 év
- Apple iPhone 7/7 Plus szerviz alkatrészek, készletről akár másnapra!
- Bomba ár! Dynabook Portege X30-G - i5-10210U I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

) - akkor ez lesz az irány



