Új hozzászólás Aktív témák
-
Szmeby
tag
Arról nem is beszélve, hogy van külön európai, amcsi szabadalmi hivatal, a szabályozás egyáltalán nem egységes, egy külön szakma úgy megfogalmazni egy szabadalmi bejegyzést, hogy az védelmet is nyújtson. És persze mondanom sem kell, hogy mocskosul sokba kerül (már csak a szabadalom életben tartása is egy folyamatos kiadás), ha meg még perre is kell menni miatta, az is egy kellemes dolog (nem az).
Nyilván az ötlettől függ, hogy hol mit jegyeztetsz be, már ha egyáltalán be akarod. Ahogy az is, hogy hajlandó vagy-e saját vállalkozást indítani, vagy inkább elpasszolod az ötletet egy ilyen körben otthonosan mozgó cégnek. Polihisztorként egyedül is csinálhatod, mert nem ritka, hogy valakinek megy a könyvelés, a marketing, üzleti és jogi téren is megállja a helyét, a "csapat" másik fele pedig ért a frontendhez, backendhez, ad a minőségre, a biztonságra, etc. Ugye?

Nyilván ha már felmerült a levédetés gondolata, akkor nagy dologról lehet szó. Hogy ezt egy kétfős csapat mennyire tudja jól megcsinálni, az már csak az ötletbe vetett hit kérdése... meg az elfogyasztott kávé mennyisége.Nem akarlak lelombozni, lehet csinálni ezek nélkül is, csak rizikósabb. Rosszul fizetett adó esetén rád szállhat a nav, rosszul megfogalmazott szabadalom esetén a versenytárs kihasználhat egy kiskaput, egy nem reklámozott terméket a kutya sem fog észrevenni, stbstb.
De ez már nagyon nem android programozás, mellesleg nem is értek a szabadalmi témához
, csak amit innen onnan hall az ember a tűzközelben lévőktől... hát botrányos, na.
Új hozzászólás Aktív témák
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Google Pixel topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- TCL LCD és LED TV-k
- Apple MacBook
- Az idei év nagy kérdése: bele lehet férni 8 GB VRAM-ba?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model WIred O illetve I Bolti ár:14k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model I 2 Wireless Bolti ár:40k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model D/D- USB Bolti ár:10k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious Model O 2 Wireless Bolti ár:40k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Glorious PC Gaming Race Model O Wireless Bolti ár:35k INGYEN FOXPOST
- ÁRCSÖKKENTÉS MacBook Pro 17" i7 2.6 GHz 8GB RAM 8 ciklus az akkuban!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple Magic Mouse A3204 (USB-C)
- Apple iPhone 15 Pro / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 88%
- Xiaomi Redmi 13 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

, csak amit innen onnan hall az ember a tűzközelben lévőktől... hát botrányos, na.
