-
Fototrend
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
IldiH
tag
Sziasztok!
Hónapokkal ezelőtt már kérdeztem, de senki nem tudott segíteni, hátha azóta valaki rájött a megoldásra és megosztaná velem:
A Runstatic Pro alkalmazáson belül fotózva nem találok olyan beállítást, hogy hova mentse a képeket. Korábban az SD kártya/DCIM/Runstatic mappába tette, de ez nem jelenik meg a galériában, csak a file-kezelőből volt elérhető. Néhány szavas angol tudással nem tudtam rátalálni, hogy át lehet-e állítani a célmappát. Az utolsó frissítés óta viszont sehol nem találom a képeket. Az alkalmazáson belül a History - adott aktivitás fotóit lehet látni, de a készüléken sehol nem találom őket. Így nem tudom lementeni, bt-n megosztani ... Hova tüntették el?
Másik gond volt, hogy duplán menti a képeket, ez a frissítés előtt még így volt (most ugye nem találom
). Ez mitől van és hol lehet megszüntetni?
Esetleg - ha senkinek nincs erre megoldása - valaki angolul felvázolná a problémát, és elküldeném a supportnak?
A készülék egy Huawei Honor 3C, Android 4.2.2
Köszönöm előre is
-
aprokaroka87
nagyúr
akinek esetleg a 6.0.5-ös play store van fent,találkozott olyan hibával benne hogy letölti az alkalmazást majd elfelejti telepíteni?
Mert a 6.0.0 esetén van ilyen gond -
nyuszi123456
aktív tag
válasz
nababika
#87589
üzenetére
Az UC Browserben beépített Facebook kliens van, valós idejű értesítésekkel, millió opcióval. Kiválóan teszi a dolgát. Felüdülés a gyári klienshez képest! Fölöslegessé tesz minden más Facebook alkalmazást. Ritka gyöngyszem még az Android igénytelen dömping kínálatában a Fast for Facebook. Pont mint ígéri. Messenger alkalmazása is van.
Fényerőre Lux a legjobb. Aki manuálisan szereti állítani, annak a Dark is tetszhet. A szín és fényerő kalibrációs appok egyike sem működik, ami a Play 90%-ára egyébként is igaz.
-
#79335424
törölt tag
válasz
S e t h
#87591
üzenetére
Egyről beszélünk. Tegyük fel, hogy az általam igényelt felhőtárhely az otthoni NAS -om. Ha az e-book olvasó nem ismeri az SMB -t, akkor a szinkron nem fog közvetett szerver nélkül működni. Ha viszont telón belüli elérési útra meg tudja csinálni, akkor azt a Foldersync már bárhova leszinkronizálja.
-
nababika
aktív tag
válasz
Véreshurka
#87590
üzenetére
Nagyon jó köszönöm.
-
S e t h
nagyúr
válasz
#79335424
#87588
üzenetére
Nem tudom egyről beszélünk-e.
Ebook reader esetében nem kis segítség hogy könyv olvasása során az éppen aktuális oldalszámot szinkronizálja felhőbe és ezáltal más eszközről is ugyanonnan lehet folytatni ahol korábban befejezte a felhasználó.
Arról nem is beszélve, hogy tudomásom szerint ez még factory reset esetében, illetve utána is opció.
Másrészt ezekben az alkalmazásokban millió és egy beállítási lehetőség van, ugye nem egyformák az olvasási szokásaink sem.
Ez ugye szintén megy felhőbe, factory reset után meg azonnal megy minden tovább a korábbiaknak megfelelően. -
nababika
aktív tag
Létezik, hogy a Facebookra nincs más reklameres alternatíva e helyett a 240 MB-os hulladék helyett? Természetesen fizetős is lehet.
-
#79335424
törölt tag
válasz
S e t h
#87585
üzenetére
Nem feltétlenül. Van, aki külön oldja meg a szinkronizációs feladatokat. Ha egy alkalmazás nem ismeri a szinkronizáláshoz a szabványos megosztásokat (pl. SMB, FTP), akkor számomra veszett persze nyele. Sztem a felhőszinkronnál fontosabb, hogy a telón belül, beállítható elérési útra tudjon menteni, szinkronizálni. A többit a Foldersync a legkényesebb igényeket is kielégítően megoldja.
Bozek:
Sztem megéri. Jó cucc ...lenne, ha rájönnék, hogy pontosan mi, micsoda benne. Mellesleg Tasker plugin. Ez hasznos is, mert pl. nálam az MXplayer -be bekavar. Nem működik a gesztusvezérléses fényerőállítás, amíg nem iktatom ki a Luxot. Manuálisan sem nagy kunszt, mert értesítő sávról is vezérelhető, de nem azért használunk automatizálót, hogy rolót húzogassunk.
-
Bozek
nagyúr
válasz
#79335424
#87560
üzenetére
Megéri megvenni a Lux-ot? Jelenleg automatizálót használok Twilight kiegészítővel a fényerő éjszakai levételére, de az a bajom vele, hogy ha tovább dolgozok, akkor kézzel kell állítgatnom, mert az irodában lámpafénynél alig látható a kijelző minimum fényerőn. Ez jobb?
-
S e t h
nagyúr
válasz
nyuszi123456
#87541
üzenetére
Calibre és nincs gond a formátumokkal.
Egyébként az általad preferált alkalmazásokban is van felhő szinkronizáció mind a könyvek és az alkalmazás beállítások esetében?Mert erről nem írtál, de szerintem alapvető szempont. -
Véreshurka
senior tag
válasz
Véreshurka
#87554
üzenetére
3. SELinux-ra a válasz ha egyszer keresné valaki: simán letöröltem a régi app-ot, feltelepítettem az újat, újraindítottam, engedélyeztem a permissive módot majd megint újraindítottam, és a V4A megy szépen ugyanúgy ahogy előtte. Talán még egy wipe cache, dalvik cache jöhetett volna.
-
McSico
senior tag
Ez egy valós példa volt, hogy mire gondolok. Ebbe nem tudom mi volt az ostobaság.
Mellesleg ebből kifolyólag nem kérdés. Nem volt benne semmi kérdőjel. Ez egy mezei valós példa.A kérdéshez meg olvass visszább.
De már hagyjuk az egészet. Több energiát nem fektetek ebbe a topikba. -
air
nagyúr
válasz
McSico
#87578
üzenetére
Ha nem akarsz nagyképű beszólásokat, ne írj ostobaságokat!

"Érdekes iPhone 5S-re van program amivel 3k-ban lehet videót rögzíteni, és teszi a dolgát rendesen. Akkor nehogy már ne legyen androidra olyan amivel 4k-ba lehet rögzíteni."
Ez lett volna az egyszerű kérdés? Mert ez nekem inkább valami másnak tűnik.

(#87575) unravel
A PIN egy egyszerűsített belépési mód. Kell hogy legyen felhasználói neved és jelszavad. Azzal próbálkozz! -
McSico
senior tag
-
unravel
őstag
IDE mi a név és jelszó?
-
Véreshurka
senior tag
Köszönöm mindenkinek!

Az Inbox-ot beállítottam.
A Lux-ot alapvetően szeretem, rengeteg jó tulajdonsága van a fényerő csökkentése mellett, de valóban tud érdekes dolgokat produkálni. Igazából csak azért írtam le a gondomat, hogy más ne essen abba a hibába, hogy rögtön kijelzőproblémára gondol.
Most viszont lenne egy kis nyűgöm a Clocker-el: ha az Inbox alkalmazásban vagyok a visszagombra most az utoljára használt alkalmazásokat hozza be - ha kikapcsolom a Clockert akkor működik rendesen.
Opera Mini-nél ezért gondoltam, hogy nem kellene benne lenni reklámnak: [link]. Igaz, hogy ez a beta verzio, de kb. 1 évvel ezelőtti cikk, gondoltam már ezek a funkciók bele lettek integrálva, plusz ugye van telepítve adaway és minminguard is, máshol másik böngészőben nincsen reklám, így meg azért elég szopó ha kevés mobilnettel nyomul az ember. Ha nem az Opera Mini akkor mi az ami még jó és szerver szinten tömörít?
-
DavidQ
tag
válasz
batai15
#78649
üzenetére
Hátha még valakit érdekel. Youtube videók lejátszása lezárt képernyőnél: Play Store-ból törölték ugyan, de itt megtalálható: RadioYoutube.
-
Probert75
addikt
-
ignisz
senior tag
válasz
Probert75
#87561
üzenetére
Akárhogy írom be, semmi. Most utoljára úgy nézett ki, hogy jó lesz, mert nem dobott vissza, hogy a kiszolgáló nem található. Van egy csomó mappám amikhez nincs jogosultságom és van egy User nevű, benne két másik mappa. Mindegyik üres, a PC-n a felhasználói mappák nem üresek.Most egy kicsit pihenek, aztán újból megpróbálom előlről. Köszönöm a segítséget.
-
#79335424
törölt tag
válasz
Véreshurka
#87554
üzenetére
A Lux nekem is rágós falat. Nem nagyon akar úgy működni, ahogy szeretném. Tudom, hogy user error, de nem jövök rá a logikájára.
-
válasz
Véreshurka
#87554
üzenetére
1. Persze, hogy láthatsz reklámot, mert az Opera szerverein (ahol az oldal betöltésre kerül) nincs reklámszűrés.

2. Inboxon belül. Beállítások - {email címed} - Az üzenet eltávolításakor - Áthelyezés a Kukába
A Lux-szerű programoknál általánosságban van olyan hiba, hogy a gombok némelyikére nem tudsz kattintani, amíg aktív a program. Erre én eddig nem találtam megoldást.
-
hatpersze
tag
válasz
Véreshurka
#87554
üzenetére
"2. Elkezdtem használni az Inbox-ot. Gmail-nél volt arra lehetőség, hogy a lehúzott értesítősáv-ból tudjam rögtön törölni a levelet, ezt a lehetőséget most nem találom az inbox beállításokban."
Gmail- beállítások- általános beállítások- alapértelmezett gmail-művelet, itt tudod beállítani.
A többit nem tudom...
-
Véreshurka
senior tag
Sziasztok!
Először is köszönöm a Dolphin Browser ajánlást, úgy tűnik beválós lesz, használom már egy ideje, és tényleg tördel szuperül. Szerintem amikor a 10 oldalas max megnyitható lapokról beszéltem az UC vagy Maxton böngészővel keverhettem.
Viszont lenne megint egy pár kérdésem, hátha

1. Az Opera mini böngésző tényleg megjelenít reklámot? Adaway-t és MinminGuardot is használok, mégis láttam reklámot a böngészőben és ez mobilnet szempontjából nem túl jó hír
[link]2. Elkezdtem használni az Inbox-ot. Gmail-nél volt arra lehetőség, hogy a lehúzott értesítősáv-ból tudjam rögtön törölni a levelet, ezt a lehetőséget most nem találom az inbox beállításokban.
3. Ha viper4android-ot használok és szeretném a selinux alkalmazást frissíteni, azt nyugodtan megtehetem? Mármint úgy értem, hogy az új selinux frissítés kéri, hogy töröljem le a régit. Amíg ezt megteszem addig nem lehet semmi gond nem?
4. CallMeter 3G-t próbálom beállítni. A hívások nem is annyira érdekelnek, úgyis feltöltős vagyok, viszont az adattal nem boldogulok. Az összes adatfrogalmat sikerült beállítanom, viszont szeretném monitorozni a bejövő és kimenő forgalmat is. elvileg mindent úgy állítottam be ahogy az összes adatnál, azokkal a kivételekkel, hogy ahova kellett, oda kimenő, ahova kellett oda pedig a bejövő adatforgalmat állítottam be, viszont az összes adat monitorozáson kívül egyik sem működik.
Plusz egy-két hasznos dolog amiket észrevettem:
- ha a környezeti kijelző nevű beállítás be van kapcsolva akkor a Clocker nem tud normálisan lekapcsolni: amikor lezárom a képernyőt rögtön be is kapcsol a rendszer de csak a hátteret mutatja és onnan se kép se hang + beindul a security bypass mód is, és nem lehet csak akkor lezárni rendesen ha 1-szer vagy 2-szer megnyomom a bekapcs gombot. Jó ha figyeltek erre is.
- A Lux programmal jártam már úgy, hogy nem engedett a rendszer bizonyos helyekre kattintani. Pl: root engedély kérelmekkor, vagy tegnap regisztrálni vagy belépni szerettem volna egy appban és ott sem engedett kattintani - már azt hittem az érintőképernyő ment tönkre - , csak akkor sikerült, ha leállítottam a lux-ot. Ezt vhogy be lehet állítani? SuperSU-nam már sikerült, de jobb lenne ha a Luxban magában tudnék ilyet állítani.
-
Probert75
addikt
válasz
ignisz
#87552
üzenetére
A Domain-nél a PC neve kell. A számítógép nevének megállapítása:
"A Rendszer megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, kattintson a jobb gombbal a Számítógép elemre, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra.
A Számítógépnév, tartomány és munkacsoport beállításai területen megtalálható a számítógép neve és a számítógép teljes neve, ha az egy tartományhoz kapcsolódik."
A felhasználónál pedig egyértelműen a felhasználó. A felhasználó név a windows start menü és ott fenn vagy egy kép, arra bökve megjelenik a Felhasználói fiók módosítása ablak, ott lesz. -
Bozek
nagyúr
válasz
nyuszi123456
#87541
üzenetére
Mit nem kezelt a Moon+ Reader?
-
Probert75
addikt
-
Probert75
addikt
válasz
ignisz
#87547
üzenetére
Valamint a PC-t jelszóval kell ellátni, mert máshogy nem megy, mert az ES-nek kell.
Én RootRulez leírás alapján csináltam anno, de módosult egy kicsit, de végig vihető logikusan vele. -
kaciokos
őstag
válasz
nyuszi123456
#87541
üzenetére
Az FBReadert-t is próbáltad? Lehet, hogy az én igényszintem alacsony, de nekem tökéletesen megfelel.

-
Probert75
addikt
válasz
ignisz
#87544
üzenetére
A megoszott meghajtón a PC-n jobb klikk. A felugró ablakban Megosztás ezzel/Speciális megosztás. A megjelenő ablakban Speciális Megosztás...-ra bal klikk, majd az újabb felugró ablakban Engedélyek. Az ablak alsó részén Engedélyek fül alatt mind a 3 rublika pipa, hogy írni olvasni, mindent tudjál vele csinálni.
Én nem könyvtárat, hanem meghajtót szoktam megosztani és ezt amit fentebb leírtam Total Commanderben csináltam.
Mondjuk nálam így néz ki a ES File Explorer beállítása, hogy meghajtót osztok meg a PC-n.
-
fdisk
őstag
Próbáltam már nyomtatni telóról otgn és wifin keresztül is, de egy ff oldalt kb 3-4 percig nyomtat. (a nyomtató nem wifis, de routerre kötve látom wifin).
Nálam van a hiba, vagy másnál is ilyen lassú?
Egy Canon ip 4200-ról van egyébként szó. -
gjoe
addikt
Sziasztok
A gyerek kapott új mobilt. Van valami alkalmazás amivel pl a játékainak a mentett adatait ( játék állása ) át lehet tenni? pl pixwords stb.
Vagy manuálisan átmásolni? Akkor hová ment a droid? -
nyuszi123456
aktív tag
válasz
nyuszi123456
#87411
üzenetére
Ha ebook olvasó appot keresel:
"Keresnék egy jó ebook olvasót
- nagy pdf fájlokhoz
- fekete alapon fehér betűkkel jelenítse meg.
[A fentieken kívül előny, ha
- minden ebook formátumot kezel
- a fekete háttér gamma ereje csökkenthető
- képek színeit meghagyja
- betűméret igazítható
- swyppal lapoz
- magától listáz minden ebookot.
]
Előre is köszi!"Ideje rendbe tenni az ebook olvasók (e-könyvek, elektronikus könyvek, ebook appok) témáját. Sok app között kevés jót találni, az Android közössége pedig az ilyen területeket feszegető kérdésekre ingerülten reagál. Ez azonban nem a kérdező, és nem a felhasználó hibája.
Rengeteg appot próbáltam ki az elmúlt napokban, így világossá is vált, hogy egy pár fejlesztés van fenn a Play áruházban, melyek sok-sok verzióját felteszik. Ezek mind-mind kísérletek a fejlesztők számára nehezen megoldható feladat részleges teljesítésére. A sok-sok hibás appból álló kínálat dömpingnek tűnhet, és egy idő után meggyőzheti a felhasználót, hogy az ő elvárásai voltak eltúlzottak. Persze ez nincs így. Teljesen alapvető 2015 végén, hogy az a kéziszámítógép rendszer, amit a világon milliárdok használnak, képes legyen kényelmesen, egészségesen és jól kezelhetően megjeleníteni azt a dolgot, amely kulcsfontosságú volt az emberiség fejlődésében, és melyet úgy hívnak: könyv.
Nem ördöngösség. De az Android rajongók és önjelölt szakértők másképp szeretnék bemutatni. A szabad Linux rendszer így válik egyesek számára saját korlátaik betoncellájává.
Ma az Android a következőt nyújtja:
Egy ebook olvasó app nem lesz elég minden formátum kezelésére. De kettőre már csökkenthető a telepített appok száma.
Az alap, és egyben legjobb: az AlReader.
Pdf-en és djvu-n kívül minden formátummal szépen megbirkózik.
Két ujjal nagyíthatjuk a betűket, azonnal és hibátlanul újratördeli az oldalakat.
- tapétát biztosít
- fekete alapon fehér betűket is megjelenít, kitűnő kontrasztaránnyal
- animációk vannak, és kiiktathatók
- a képek színeit meghagyja
- magától listáz minden ebookot.Olyan tökély, hogy nem akadt párja. Végül már hozzá kerestem kiegészítő appot a pdf-ek és djvu-k olvasásához.
Ez lett az EBook Reader Pro. A magyar nyelvű Play áruházban Szakmai e-olvasó néven szerepel.
A pdf-ek és djvu-k mellett még néhány ritkább formátummal is megbirkózik.
Az általános beállításaihoz csak úgy nyúljunk, ha éppen nincsen nyitva egy könyv sem. Különben könnyen elállítódik, és kezdhetünk mindent elölről!- a nagy pdf fájlokat is kezeli
- fekete alapon fehér betűket is megjelenít, beállítható kontraszttal,
- emellett lehetőség van a fényképek színeinek megőrzésére.
- a fekete háttér gamma ereje csökkenthető
- nagyítás létezik, de a betűméret növelésével nem tördeli újra az oldalt. Cserébe beállítható, hogy eleve fekvő módban nyissa meg a könyveket, azaz a betűméret eleve megfelelő lesz. Landscape mode with forced fling.
- képes szétválasztani az egy oldalra szkennelt két szembenéző oldalt is.
- a jobb alsó sarokba kattintva akár animáció nélkül is lapoz, az oldalátfedések aránya beállítható
- magától listáz minden általa megnyitható ebookot.Jónak találtam még a Moon+ Readert, de sajnos nem kezelt minden formátumot, egyik fenti app kiegészítésére sem volt alkalmas.
-
RaverShox
tag
válasz
Viktor0610
#87538
üzenetére
Ez a próblémám,hogy hiába tartom hosszan,semmi nem történik...
-
castiels
addikt
válasz
aprokaroka87
#87529
üzenetére
Igen. Igy van. Mert a terkepes cucc utcaképe sok teruletet nem mutat.ezert akarom az utcaképet.
-
válasz
RaverShox
#87537
üzenetére
Értem már!

Te a címsorban szeretnél URL-t másolni, én meg az oldalon mutattam meg egy akármilyen kattintható linken a hosszú nyomva tartást és az erre bejövő menüt!

Amennyiben a címsorban lévő URL-t szeretnéd kimásolni a legfrissebb Chrome-ban, csak hosszan tarts nyomva a címen, mire kijelöli az egészet, majd másolhatod is vágólapra a "négyzetes" ikonnal.

-
RaverShox
tag
válasz
Viktor0610
#87536
üzenetére
-
-
RaverShox
tag
válasz
Viktor0610
#87534
üzenetére
Akármelyik oldalon próbálom,sehol nem jön be.
-
-
RaverShox
tag
Sziasztok!
Chrome böngészőben hogyan tudok linket másolni?Nekem a vágólapra másolás fül eltűnt...
-
válasz
aprokaroka87
#87531
üzenetére
Igen.
-
aprokaroka87
nagyúr
válasz
Viktor0610
#87530
üzenetére
jaa és neki az kellene amit az 5+ felett nyújt?
-
válasz
aprokaroka87
#87529
üzenetére
Gondolom, 5.0-tól fölfelé az Utcakép program nem csak az utcaképek mutatását tudja, hanem lehet vele mindenféle más funkciókat is használni.
Viszont 4.4-en és alatta csak utcaképek mutatására használható, és azt is csak a Térképen belül.
-
castiels
addikt
válasz
aprokaroka87
#87527
üzenetére
Azert mert ami a térképben van az nem ismer tobb terulrt, mint pl a másik ami kulon is megy.
-
#79335424
törölt tag
Csak kíváncsiskodok. Sikerült már valakinek Lolli előtti rendszeren a hívásfogadó felületet floatingban megjeleníteni? Akármivel próbálkozom, a chinafonom hatalmas errorokkal reagál.
-
castiels
addikt
válasz
Viktor0610
#87522
üzenetére
Az nem olyan jo..

-
-
castiels
addikt
válasz
aprokaroka87
#87519
üzenetére
Nincs sajnos.
Csak arra mehetek hogy kész.
-
castiels
addikt
válasz
aprokaroka87
#87516
üzenetére
Telepiti csak nem jeleniti meg a progit. De valamit telepitett.
-
castiels
addikt
válasz
aprokaroka87
#87509
üzenetére
Ez nem csinál semmit.
-
ctibor
senior tag
válasz
castiels
#87505
üzenetére
Valószínűleg az a helyzet, hogy Android verziótól függően kezeli a Google az Utcaképet külön vagy a térképbe integrált appként.
Nálam is ez van: a tabletemen (Galaxy note 8.0) a Maps részeként használhatom az Utcaképet, ha viszont a Playen megkeresem, ezt látom:
Meglepő, ugye? Semmilyen lehetőséget (telepítés, törlés, stb.) nem kínál, de azt sem jelzi, hogy már fent van-e az app.
A tabletem Android 4.4-es. Az 5.1-es telefonomon viszont külön appként telepítve szerepel és önállóan megnyitható.
-
válasz
castiels
#87507
üzenetére
Most kipróbáltam egy régebbi Androidos verzión. (Ace 2, 4.1)
Itt is úgy van, mint ahogy te írod. Itt még a Google Térkép része. A térképen egy utcán hosszan nyomva hozhatod be az utcaképet, külön program nincs.Re 87510:
Erre szerintem korábbi android verziókon nincs lehetőség. -
castiels
addikt
válasz
Viktor0610
#87506
üzenetére
Készüleken.
Galaxy S3 az probléma lehet? Tehát az android verzio miatt.
Mert egy LG G2 re sìmán felment.
-
válasz
castiels
#87502
üzenetére
Fontos kérdés, hogy hol jelzi, hogy telepítve van? Amennyiben a neten látod ezt, az normális, mert ott az egyszer feltelepített programot már telepítettnek jelzi. Ebben az esetben nyomj rá a telepítés gombra, és akkor kerül telepítésre a program. Viszont, ha a készüléken a Play áruházba belépve látod telepítettnek, az már probléma lehet.
-
castiels
addikt
válasz
aprokaroka87
#87503
üzenetére
Igen....nem értem..
-
hatpersze
tag
válasz
7Sony7
#87499
üzenetére
Én úgy tudom az Amazon megszüntette az app of the day akciót. Már elég rég eltűnt nekem is ez a funkció. Amiket eddig megvettem, az akció keretében letöltöttem mind megvannak (42 apps), frissülgetnek is (ami telepítve van). Utoljára talán a halottak napja környékén volt egy többdarabos akció.
-
castiels
addikt
válasz
Viktor0610
#87501
üzenetére
Na
legalább valaki tudja használni..
Nekem nincs benne a programok kozott még is azt irja telepitve van......
-
Új hozzászólás Aktív témák
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Automata kávégépek
- EU-s vám vethet véget a nagyi temus vásárlási lázának
- Tudományos Pandémia Klub
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Battlefield 6
- Synology NAS
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 6900XT 16GB Zalman Z1 PLUS Seasonic 750W
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3581
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4224
- Apple iPhone 15Pro 128GB Kártyafüggetlen 1év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.

). Ez mitől van és hol lehet megszüntetni?







Ami tök ugyanúgy működik, mint a külön program.
crok
mobilizmo
