-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
deminos
aktív tag
válasz
fotosjani #27683 üzenetére
Félreértettél, pedig a zárójelben még utalást is teszek rá: 330/960-at úgy értettem, hogy már csak 330MB szabad RAM-ja van (azaz a logikád szerint 630/960 foglalt/max). Az antutu (available/total) sorrendben tünteti fel a szabad/max RAM-ot, azaz helyes sorrendben írtam. Te viszont másképp írod (foglalt/max), amivel nincs is gond, mert végeredményben ugyanarra gondolsz amire én.
#27680 vinibali: Az eddig látott antutu screenshot-okból az látszik, hogy igen ugyanannyi RAM-ot különítenek el a "videókártyának" FullHD esetén, HD-nál és qHD-nál is.
,,ne adj isten ha pl megy egy holo spirál élő háttér, az is ua memóriát kajázik?" -> Természetesen igen. Teljesen mindegy mekkora felbontáson futtatod az élő háttérképet vagy komolyabb játékot, a kernelbe égetett fix dedikált RAM érték miatt nem tud többet lefoglalni magának. -
laslie92
senior tag
válasz
fotosjani #27683 üzenetére
Hát én ezt már nagyon nem értem lehet hogy hülye vagyok hozzá!
De vegyük azt h kijelzőnek miköze van a ram hoz? Most akkor a thl w100 ugyan ezzel speckóval rendelkező telefon csak alacsonyabb felbontás mert csak QHD ott még több szabad ramunk lesz? ( vegyük ki a kijelzőt megmarad a az egész
)
fotosjani
A 330/960 (MT6589) esetén pont hogy az ellenkezője, a 330-at kevés telepített app-al vagy jól optimalizált system esetén lehet elérni.Itt most azt érted hogy egy rossz rommal(meg pár appal már nem is marad memória?
Ennek se eleje se vége! Láttam Zopo c2-es videot ahol kibontástól market ből antutu telepít teszt futatt és 112/961 Na ilyenkor mi van? Ha felteszem a facebook,meg skype meg az avast ami ugye fut háttérbe lefagy?
Valaki magyarázza már el hogy hogy is van ez mert nem értem! Ha lehet úgy mint egy 5 évesnek!
Új hozzászólás Aktív témák
- Szolnok és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Futás, futópályák
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Mac vagy Windows? Az egér nem ugyanúgy működik… – Tech Percek #17
- Kuponkunyeráló
- Gitáros topic
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Sérült I W10 I CAM I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- AKCIÓ! ASUS PRO WS W790E-SAGE SE alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest