Aktív témák
-
eziskamu
addikt
Leszedtem. Nagyo ugy nez ki, hogy az f-prot(windowsos)figyelo progija tett be nekem, mert ha leszedem, filmnezes + masolas melett is rendesen megirja a cd-t, pedig gyakran urult a puffer. Vajon a Nero-ba beepitett virusellenorzovel akadhatott ossze, mert alapbol be van pipalva?
-
eziskamu
addikt
Szerintetek f-prot, Hplus meghajto progi v hsf modem meghajtoprogi bezavarhat-e? Mert a frissen telepitett xp-vel jol ment az iras, de ezek telepitese utan, rontott.
-
eziskamu
addikt
Hát ez bizony zacsis (oem), mint a legtöbbb cucc, amit vettem eddig :-)
-
eziskamu
addikt
Végül is csak szeretném tudni, hogy ez természetes vagy rossz-e az író, mert ezen technikáknak csak a jó oldalait zengik mindenhól. amúgy ez az első íróm, bocs a lámaságomért.
-
eziskamu
addikt
Jó,igazad van de úgy gondoltam, hogy ezek a tecnikák ilyen esetben is védnek, ezért is futattam, amúgy meg sehól nem találok pontos leírást, hogy ezek a technikák milyen esetben nem védenek.
-
eziskamu
addikt
Na, mégis valaki! Egyáltalán a sseamless link hogy működik, mi ellen véd, mert lehet , hogy rosszul tudom a szerepét? Esetleg valami progi pl. f-prot bele zavarhat-e?
-
eziskamu
addikt
Most megint rontott. Valaki segítsen.
-
eziskamu
addikt
Hellósztok. A problémám a következő. A napokban vettem egy 24/10/40x es aopen cd írót újonnan. Az író támogatná a justlinket, és be is van kapcsolva a hozzá kapott néróban. Amikor cd-ket írtam vele és közben terheltem a rendszert (pl. 3dmark) az írás utánni ellenőrzéskor (én kapcsoltam be) hibát jelzett. Namost
a win xp-t újratelepítettemés találtam egy udma engedélyező jumpert(nem olvastam addig a használati utasítást(minek az :-)).Most a rendszer terhelése alatt is jól ír, de szeretnék biztos lenni benne. Volt-e már veletek hasonló helyzet, valamint mivel lehetne igazán tesztelni az írómat akár terhelés alatt is?
Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
