PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
IT café témák
Keresés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Speciali
tag
Nekem semmi bajom a hidegben lakkozással, legfeljebb annyi, hogy fázom. Nálam sincs lakkozáskor több, mint 5-6 fok. Mindig megszárad rendesen, csak persze kicsit lassabban, de legalább nem kell a drágább lassító higítót használni.
Függőleges felületet sem folyik meg, még ilyen hidegben sem, persze itt többször rá kell menni. Tehát a hőmérsékletből nincs gond, viszont azt írtad, kinti 5 fok. Ez azt jelenti, hogy kint akarsz lakkozni? Azt viszont nem javaslom, a kinti pára miatt.
Milesi lakkot használom, azzal van jó tapasztalatom, hidegben is. Egyéb lakkal már nem feltétlenül. Ha függőleges felületet is kell fújnod, akkor javaslom a tixtrop Milesi lakkokat.
Új hozzászólás Aktív témák
Aktív témák
Új fizetett hirdetések
- Babzsák fotel (Dr. Relax - Gamer, sötét zöld, keveset használt, hibátlan)
- Mobil klíma Tarrington House eladó!
- Eladó Zenga Giulia gamer szék / Daccormax ergonomikus irodai szék
- Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTD 8v 120Le 2009
- Jó állapotú Kona Shred / Pike 454 dual-air 110mm-140mm / Shimano Deore felszereltség!
Üzleti előfizetők hirdetései
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép PC Játékra! R7 5800X3D / RX 7900 XTX 24GB / 64GB DDR4 / 1TB SSD
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Samsung Galaxy Z Fold5 / 512 GB / 12 GB RAM / 1év Garanciával / Gyári Független
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- AKCIÓ! GIGABYTE B360 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest