-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
anulu
félisten
valószínűleg már sokszor át lett rágva, de túl nagyra nőtt már a topic, hogy bármit is megtaláljak. szóval, röviden:
STORJ tokenjeim vannak, mycrypto-nál van a "számla". Kraken-t találtam, mint talán legjobb váltó hely, ott is lett storj wallet-em, viszont, amikor át akarok utalni mycrypto-ról, hogy Kraken-en EUR-ra tudjak váltatni, akkor azt kapom, hogy "not enough gas".
azt már megtaláltam, hogy kell 0.01 ETH-nak lenni a számlámon, hogy mehessen a teljesítés. amit nem tudok, hogy mycrypto-nál kell generáltatnom egy ETH számlát is, és arra kell vásárolnom ennyi ETH-t, vagy hogyan működik ez?sorry, ha unalmas a kérdés, de már van értelmezhető összeg a számlán, és szeretném kivenni.
köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Autós topik
- TCL LCD és LED TV-k
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Villanyszerelés
- NVIDIA GeForce RTX 3060 (GA106)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Automata kávégépek
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- X1 Nano Gen2 13" 2K IPS i7-1260P 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Nagyon szép,megkímélt Asus 15,6",Intel(2,58Ghz)Hibátlan Működésű,nagyon jó akku,NO SSD,NO TÖLTŐ
- Thinkpad X13 Gen4 13.3" FHD+ IPS i7-1365U 16GB 256GB NVMe ujjlolv gar
- SAPPHIRE RX 9070 XT 16GB GDDR6 PULSE GAMING - Új, 2 év gari - Eladó!
- ThinkPad X13 Gen5 13.3" FHD+ IPS Ultra 5 135U 16GB 256GB NVMe magyar vbill ujjolv IR kam gar
- Samsung Galaxy A56 256GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 274 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- NZXT KRAKEN Elite V2 240 RGB AIO Display White vízhűtő!
- Asus Chromebook C423NA, 8GB RAM, N4200 Pentium, 180 Kihajtható
- Lenovo ThinkPad X1 Active Noise Cancellation fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

