-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsolti1debre
tag
Sziasztok!
Van egy felesleges socket 775-os konfigom benne egy Xeon X5450-es procival es 8GB DDR3-1333MHz-es memoriaval. Arra gondoltam,hogy ebbe a gepbe veszek egy vga-t es elhelyezem egy baratom munkahelyen a szerverteremben,hogy a gep banyaszgasson.Tudom nem egy erogep a gepem,de mivel a villanyszamlat nem nekem kell fizetni,hanem a baratatom cegenek,igy belevagnek a projektbe.Milyen vga-t javasoltok eme konfigba?Vegyek egy ATI RX 460 4GB kartyat negyvenparezer forintert,vagy vegyek inkabb ATI RX 550 RX550-4G 4GB kartyat?Vagy vegyek egy 6GB-os GTX1060-at duplaannyiert?Vagy felejtsem el a dolgot,mert a vga-kartya arat sem fogja kitermeli soha...?
Koszi,
Zsolti
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Arc Raiders
- Elfelejtettem a film címét
- Az eddigi legolcsóbb, 3D V-Cache-t használó CPU-ját hozta forgalomba az AMD
- Xbox tulajok OFF topicja
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Formula-1
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Kigolyózta magát a Netflix a Warner-csatából
- Metal topik
- További aktív témák...
- HP Probook 445R G6,14",FHD,AMD Ryzen 5 3500U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Mind a új MAKULÁTLAN Apple MacBook Air 15" M2 16B RAM 256GB Magyar billentyű garancia 2026.11.14
- Lenovo ThinkPad T480s,14",FHD,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11,TOUCH
- GARANCIÁLIS ASUS TUF F16 // Intel Core 5 210H // 16GB RAM // 1TB SSD // RTX 4050
- 10genes kishibàs pc(i3-10105f/8gb/gt1030/win11/SSD/hdd)
- Bontatlan HP és Lenovo Toll 2.0
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 (5TW13AA) (DisplayLink)
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G3 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

