-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
.LnB
titán
Tegnap befejeztem a Black Mesa-t.
Manapság már elég ritkán játszom, de ez megfogott. Jól is szórakoztam. Iszonyat igényes felújítás. Tényleg le a kalappal a fejlesztők előtt. Egyedül az ugrálás volt kicsit idegesítő. De csak néha-néha.
Viszont nagyon durva, hogy nem csak a kinézetet modernizálták, hanem a játékmenetet is. És mindezt méltósággal tették. Én nem emlékeztem már az eredeti Half-Life-ra. De néztem videókat miután befejeztem a Black Mesa-t. És természetesen sokkal puritánabb volt az a gameplay, mint ami az emlékezetemben volt.
-
wjbhbdux
veterán
a HL1 Blue Shift kiegészítő BM változata szépen készülget,
5. fejezet trailerBlack Mesa: HECU néven pedig egy alternatív Opposing Force szerű párhuzamosan zajló történet jön egy másik katonai osztag tagjaként, november 19-én early access. trailer
-
Mans20
addikt
Javították a billentyűzet kiosztást is végre? jobb shift-re nem lehetett rakni az ugrást. Jobb Ctrl sem működött.
-
wjbhbdux
veterán
Magyar felirat is került bele
-
batman91
őstag
-
wjbhbdux
veterán
-
batman91
őstag
-
Jorus
nagyúr
-
batman91
őstag
-
Jorus
nagyúr
-
batman91
őstag
-
Jorus
nagyúr
Köszi az infót! A játék eredeti persze, egyik játékot sem szoktam külön patchelni, elvileg a Steam frissíti automatikusan mindet, de este megnézem majd, milyen verziót ír rá.
-
batman91
őstag
Tolja vki a játékot? Elakadtam egy résznél, és órák óta nem találok megoldást.
Ebben a WT-ben 18:30-nál nekem nem nyílik ki a kis oldalsó ajtó, hanem a végén, amikor lemennek a dobozok, leesek a sugarakra és megmurdelek. Mit kellene tenni, hogy kinyíljon a kis ajtó?Kezd újra az egész fejezetet. De a játék eredeti? Mert ennek a helységnek a hibáit már javították. Nálam is ez volt, a patch után semmi gondom nem volt vele.
-
Jorus
nagyúr
Tolja vki a játékot? Elakadtam egy résznél, és órák óta nem találok megoldást.
Ebben a WT-ben 18:30-nál nekem nem nyílik ki a kis oldalsó ajtó, hanem a végén, amikor lemennek a dobozok, leesek a sugarakra és megmurdelek. Mit kellene tenni, hogy kinyíljon a kis ajtó? -
Brenor
aktív tag
Most járok a xennél és ami már egyből nem tetszik és a pokolba kívánom azok a gagyi ugrálós részek. Az első részben is idegesítőek voltak ezek, és itt sem változott. Van mikor nyomom kétszer a szóközt és nem ugrál másodjára. Előbb volt egy rész ahol azok a lángszórós lények üldöztek és ott a végén volt egy nagy szakadék. Komolyan szerencsén múlik az, hogy áttudod e ugrani vagy sem. Csomoszór meghaltam nagy szerencsével aztán sikerült átugrani, de ugyanúgy ugrottam, mint a többi próbálkozásnál, tehát nem értem, hogy előzőleg, hogy ugrottam rosszabbul.
Az ilyen fps játékoknál nem kéne erőltetni az ugrálos részeket, mert elrontják a játékélményt. Ha szeretnék sokat ugrálni arra ott van mondjuk az uncharted, de eddig az összes half lifeba idegörlőek voltak az ugrálos részek és a black mesa se kívétel. -
wjbhbdux
veterán
-
wjbhbdux
veterán
-
Brenor
aktív tag
Az pontosan mit jelent, hogy még csak early accesben van a játék? Miken fognak még változtatni?
-
TSL16b
csendes tag
-
Yutani
nagyúr
-
batman91
őstag
Na emberek, most már hivatalosan is kint van a játék. Innentől kezdve csak a finomhangolások fognak menni. Ezt is megéltük.
-
batman91
őstag
May News Update
máj. 2., 5:28 - [BMS] Adam-Bomb"Apologies for the silence over the last few months. We have been really diving into our work. Every once in a while we poke our heads up to see how far we have come, and how close we are to finishing this massive undertaking."
https://steamcommunity.com/games/362890/announcements/detail/1621769923071245761
Kíváncsi vagyok, hogy befejezik-e nyáron a játékot? Mert elvileg valamikor akkorra tervezik. De ezt már évek óta halljuk a fejlesztőktől, folyamatosan halasztják az egészet. Én már személy szerint kezdek lemondani róla.
-
Puma K
nagyúr
May News Update
máj. 2., 5:28 - [BMS] Adam-Bomb"Apologies for the silence over the last few months. We have been really diving into our work. Every once in a while we poke our heads up to see how far we have come, and how close we are to finishing this massive undertaking."
https://steamcommunity.com/games/362890/announcements/detail/1621769923071245761
-
The Feri
csendes tag
Üdv! kellene 1 kis segítség. leszedtem a black mesat mert elméletileg önállóan működik(http://www.moddb.com/mods/black-mesa/downloads/black-mesa-torrent) és feltelepítettem, leszedte magának a Source SDK Base 2007-et de nem indul és a black mesanak sincs exe fájlja. mit csináljak?
Megpróbáltam újratelepíteni, most ilyen hibával kidob:
és még a stembe se rakta be. megváltoztattam a telepítés helyét, lehet hogy ez a baj? -
Sósperec
tag
-
cadgers
aktív tag
-
Sósperec
tag
Ott szemben valamelyik szinten van a padlón egy lyuk amibe bele kell ugrani.Pontosan már nem tudom melyik szinten, hogy az elsőn vagy a földszinten de ott szemben van.
-
cadgers
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Hálózati / IP kamera
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- Formula-1
- SSD kibeszélő
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Androidos fejegységek
- További aktív témák...
- DJI RONIN RS3 Mini gimbal stabilizáló
- Sony ECM-W2BT prémium kategóriás Bluetooth mikrofon vlogoláshoz
- LENOVO ThinkPad 10 (2 az 1-ben) 10.1",FHD+,IPS,N4100 CPU,8GB RAM,128GB SSD,WIN11,LTE,TOUCH
- Intel Core i9-14900KS 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (36M Cache, up to 6.20 GHz) Processzor!
- ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX ENCORE Alaplap
- BESZÁMÍTÁS! 1600W Corsair AX1600i tápegység garanciával hibátlan működéssel
- UGREEN USB 2.0 2x1 USB KVM kapcsoló
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i7-1355U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- 27% - GIGABYTE X870E AORUS XTREME AI TOP AM5 csúcs Alaplap!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



