Új hozzászólás Aktív témák
-
Szirtimorc
senior tag
válasz
Ferenczi Áko
#14781
üzenetére
Múltkor meghallgattam egy ilyet, és levett a lábamról:
[link]
JBL Charge 3--am van, hát ég és föld. Még a keretedbe is belefér. -
Szirtimorc
senior tag
válasz
carl18
#14388
üzenetére
Arra nem is gondoltam, hogy még az akkupakkban is van elektronika. Abban reménykedtem, hogy a szélső vastag duplázott drótokon megy a nagyobb áram, a két középső meg a balanszos töltéshez kell, talán onnan is vesz le feszültséget. Van egy csomó bontott cellám itthon, azokkal ki tudnám próbálni, hogy csak akksi baja van-e. De ahhoz kéne egy csati, a kiosztás, meg ha elektronika van a pakkban, az is. Ezért reménykedem, hátha van valakinek rossz még a fiók alján, azzal tudnák dolgozni.
Igen, 3 cellás van benne, igazából a csere nem bonyolult. -
Szirtimorc
senior tag
Sziasztok!
Ha lenne valakinek egy Charge 5-höz való rossza akksija, annak örülnék
Van nálam egy javításra akku nélkül, és labortápról se indul, de lehet kell neki, hogy mind a 6 láb az elemcsatlakozón be legyen kötve, viszont a kiosztást se tudom (tippem van, de az kevés).Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- MSI RX470 4GB DDR5 használt eladó.
- DJI Air 3 drón szett - telefonos távirányítóval
- Xiaomi 13T Magánszemélytől Garanciával
- ASUS ROG PG39WCDM Ívelt Gamer Oled Monitor!39"/2k ultrawide/240hz/0,03ms/Gsync-Freesync/Type-C/!
- Akciós! Makulátlan MacBook Pro 16" i9 16GB 1TB 5500M asztro szürke részletek a leírásban.
- CSX 2x2GB (4GB) DDR 800 MHz kit
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R7 8700F 32GB DDR5 1TB SSD RX 7900XT 20GB Be quiet Pure Base 500FX EVGA750W
- Samsung Galaxy A36 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Ultra - 12/256 GB Használt, karcmentes 6 hónap garancia
- LG 27UL550-W - 27" IPS / 3840x2160 4K / 60Hz 5ms / HDR10 / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Van nálam egy javításra akku nélkül, és labortápról se indul, de lehet kell neki, hogy mind a 6 láb az elemcsatlakozón be legyen kötve, viszont a kiosztást se tudom (tippem van, de az kevés).
