Új hozzászólás Aktív témák
-
looser
addikt
válasz
westlake
#1337
üzenetére
Az tök jó, hogy neked nem volt vele gondod, de nem véletlenül vannak stabil (széleskörűen tesztelt) és fejlesztői buildek. Nem kötekedésképp írtam, csak ha valaki bekukkant ide és letölti, majd gondjai lesznek vele, akkor első körben úgyis azt a javaslatot fogja kapni, hogy tegye fel az utolsó stabil verziót. Ilyenkor az nem számít, ha valakinek épp problémamentesen fut, sőt, szuper, hanem hogy lehetőleg minél több embernek fusson így, annak is, aki nem tud hibát keresni, ha gond van.
-
looser
addikt
válasz
westlake
#1335
üzenetére
Fejlesztői verzió, a stabil továbbra is a 7.16.20
De persze új :-) -
-
-
cigam
titán
válasz
westlake
#1218
üzenetére
Pont hogy nem. Valami új ernyő(?) site, ami automatikusan a földrajzi hely, és érdeklődési kőr alapján küld neked projektet, számítanivalót. Pl. valahogyan a boinc kliens megtudta, hogy csináltam oda egy fiókot, és azóta a legváltozatosabb projektek feladatait küldi el számomra. Pl. tuti soha nem jelentkeztem a milkyway-re, mégis telepítette a klienst, és napok óta azt (is) számolja. nem is tudok belépni az adataimmal a milkiway fiókba(már ha készített ilyent nekem), nincs az ímél címem regisztrálva.
-
zoleek
tag
válasz
westlake
#1177
üzenetére
Ennyi erővel...
Aki Seti-t számol:
Lunatics win32 v0.44, Lunatics win64 v0.44
És ez legalább nem 'zaklat' publikusan mint a Boinc frissítés a kliensben. -
Nimrod
addikt
válasz
westlake
#1161
üzenetére
Én egy ideje már csak a BOINCstats oldalról szedem az ajánlott verziókat.
-
cigam
titán
válasz
westlake
#1159
üzenetére
Ezt a videót néztem, és a telepítésig értem csak.
- A leírás szerint admin joggal kell futtatni. A videóban csak simán elindítja. (Lehet, adminként használja a gépet? Nem túl biztonságos)
- Az sem világos, hogy a boinc-os CPID-t miért a debug konzolon keresztül kell kibányászni. Miért nem automatikus a "kunyerálás"?
- Automatice kapom az aprót, ahogy a boinc kliens számol, vagy állandóan kunyerálni kell? (Ha jól láttam csak egyszer lehet "kunyerálni")
- Csak akkor kapok "támogatást", ha a Gridcoin csapat tagja vagyok?
Mit lehet venni vele?
-
cigam
titán
válasz
westlake
#1157
üzenetére
Szerintem ez a kulcs: "If you want to run Gridcoin in investor-mode only, you will not need BOINC. In this case, you will only earn POS interest and no will not recieve POR payments due to a lack of research. The amount of interest depends on the stake/number of coins you are already holding in your wallet/client."
Vagyis működik sima bányász módban, de ha boinc-al társítva futtatod, akkor a kettő aránya(?) alapján magasabb kamatot(?) kaphatsz. Tehát így vesznek rá, hogy BOINC projekteket is futtass.
És azért nem bitcoin, mert azt mezei PC/VGA párossal ma már lehetetlen bányászni. -
hát nem azért a 20 fillérért,de sztem nem volt valami okos dolog ennek a topicnak a nyitása,mert
1.Kutya nem néz be(eddig legalábbis)
2.Kb annyi lesz,h kijön az új verzió,vagy hogy lehet okoskodni a boinccal,ami már le van irva a wcgben.
So nem kötekedés,de sztem értelmetlen picit...
-
westlake
félisten
kezdenem az uj 5.10.16-os tesztverziok (direkt nem irom, hogy beta) linkelesevel:
windows 32bit [link]
windows x64 [link]
macosx [link]
a linuxos kliensekbol meg csak az 5.10.8-as tesztverziok erhetoek el, de szerintem a 32bites valtozatban valami hibas, igy az 5.10.7-es ajanlanam.. (en is ezt hasznalom)
linux 32bit (5.10.7) [link]
linux 64bit [link]
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most Ünnepi áron! :)
- Új, Felbontott Bambulab P1S / P1S Combo! ÁFÁ-s! 1 Év garancia!
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Unihertz Tank 3 Pro 8849 5G, 100 lumen / 120 Hz DLP projektor, óriási 23 800 mAh 16/512 GB
- LG 65B3 -65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

. Azt hittem valami nagyobb dolog.



